Aby cieszyć się zdrowiem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: Reflex »

Kto się na niego targnie
Ten na nim się roztrzaska
Kogo przyciśnie
Tego zmiażdży

rekin oceanu
Aż mnie jezyk swędzi, żeby sypnąć kpiną, zostanę jednak przy faktach opartych na prostych pytaniach, prawdzie o życu.
Kto nas (czlowieka) stworzyl, golymi rękami ze zwyklej gliny? No biblia mówi że Pan Bóg. I juz tu nasuwa sie pierwsza wątpliwość:
Dlaczego z gliny? Przecież Pan Bog jest wszechmocny, może jednym blyskiem oka stworzyć co mu się podoba. Naprawdę byl taki prymitywny i rzezbil w glinie, czy ludzie ktorzy zmyslali biblie mieli za malo fantazji? Rzecz tylko w tym, ze biblia powstala tysiace lat temu, dla ciemnego czlowieka.

Druga i najważniejsza sprawa. Jakimi nas stworzyl stwórca? Slabymi i chorowitymi? Owszem, zdrowymi, mądrymi i uczciwymi też, ale tylko częściowo, bo wielka część to kombinatorzy, zlodzieje, mordercy. Czyli co? Bóg doskonaly, czy prymitywna lipa?
Bubel, nieudana rzezba?

Kiedy na jego dzielo (czlowieka) napada choroba, czy Boga to obchodzi? Umieraja male dzieci, istotki niewinne, bez grzechu.
Czlowiek musial sam stworzyć prawo do wlasnej obrony. Dążyć do wiedzy jak uchronić siebie przed skutkami chrób i epidemii. Temu towarzyszylo tysiace zmarlych przedwcześnie istot ktorym przecież Bog dal życie i tak szybko je zabral. To "cos" niszczylo jego dzielo i nic go to nie obchodzilo?

Czlowiek musial zbudować tysiace miejsc odosobnienia, żeby uchronic ludzkośc od przestepców również stworzonych bubli przez Boga. Coś mi tu w tym wszystkim nie pasuje, przeciez Bóg to wladca litościwy. Ideal o wielkim i dobrym sercu. a tu masz:
Twórca? Czy zabójca?

W ogóle w ogromie dziejących sie tragedii, czy Bóg kiedykolwiek pomógl czlowiekowi w nieszczęściu? W pożarach w potopach, w tornadach w chorobach ktore jak dzisiaj coronavirus, zabija setki tysiecy ludzi? Bog patrzy na to obojetnie? A może sam naslal to na swoje stworzone istoty. Kto rzadzi tym swiatem, że bezkarnie hulają w nim choroby i nieszczęścia i zli ludzie?
I dlaczego stworzyl tyle ras ludzkich? Dlaczego pomieszal ludzkie jezyki? Żeby się jeszcze bardziej znienawidzili, żeby jeden drugiego nie zrozumial, nie lubił??

Tendencją czlowieka jest tworzyć rzeczy doskonale, sluące czlowiekowi. Każdy produkt jest caly czas udoskanalany, A pan Bog o czlowieku zapomnial. Czy mial ambicje stworzenia czlowieka doskonalego? Nie sądzę i nie wierzę!!! Chyba nie dbal, skoro jego dziela siedzą w więzieniach a inne niepotrzebnie umieraja. Dlaczego stworzyl wiele osób o wadliwej i przestepczej mentalności?

Inna grupa to kalekie urodziny od samego poczatku z problemami na cale zycie. Ciężkie choroby uczciwych ludzi. Dlaczego Bóg pozwoli na takie niszczenie swojego dziela? Dlaczego nie pochyli się nad krzywdzonym przez burzliwe życie istoty ludzkiej. Dlaczego pozwala swoim kaplanom w kościele na chciwość, obżartośc, na zboczenia, na oszustwa? Czy dlatego że nie potrafi, czy może lubi się beztrosko bawić ludzkim życiem? Albo?!?! - jego istnienie jest nieprawdą...

Religia byla bardziej wiarygodna kiedyś, ale dzisiaj kiedy czlowiek poznaje naukę i wszechświat, to wszystko bierze w leb i okazuje się zmyślone. Tak jak kiedyś Bibia i kościol twierdzili ze ziemia jest plaska. Pojawil się Kopernik i ... prysnęlo.

A co z rekinami? Biedni, ciemni, nieporadni w zyciu. Jak pierwotny czlowiek, który nie znajac zycia i otaczającego go świata, modlil sie do tego czego sie bal i nie rozumial.
A ludzie dalej wierzą, oplacaja wlasnymi pieniedzmi klamstwa kościola, lenistwo i zboczenie i bogactwo kaplanów.
Myślicie, że gdyby kaplani wierzyli w Boga, nie obawiali by sie tak rozpustnie grzeszyć?
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Życie powstaje z owców.
Nie ze słów zawsze przetwarzane z tego co widzimy.
A to co nie widzimy mniemamy.gdyż nie wszystko wiemy.
To co człowiek odkrył nazywamy cywilizacją.
A to co nam przekazano z innego świata nic nie przeczy naszemu życiu.
A wręcz się spełnia z detalami.
Szukasz tego co chcą badać badacze.
Jako mocno jest zakazane brać Boga Stwórcę na próbę.
To jest ogromna wiedza nie z tego poziomu myślenia.
Jako tyś lat na ziemi to jako 1dzień u Boga.Znaczy U Stwórcy.
To jakaż cywilizacja potężna tam istnieje.
Tak do niej potrzeba innej mentalności na innym poziomie.
Bóg nas uczy swojej Natury do przetrwania.
Samo to jeśli jesteśmy bardziej wstrzemięźliwi w życiu jesteśmy bardziej wyrozumiali.
Rodzina staje się trwała.
Rozwój zmysłowy jest bardziej zwięzły prosty i trwały.
A człowiek dostał talenty ducha swego ze sumieniem z talentami.
By je pomnażał.
A tak sekta Masonerii z całą siłą i tupetem niszczy w każdym calu i dziedzinie.
Która przekroczyła wszystkie bariery Lini czerwonej.
A co ich czeka możemy sobie uświadomić.
Chociaż zapowiadany zmiecenie z powierzchni ziemi Babilonu.
Przecież już nam opisuje Stary testament Potop i arkę Noego.
Sodoma i gomorą.
Spalenie żywcem odłam Żydostwa co się zbuntowali Bogu wraz z cielcem. ITD.
Szukasz odpowiedzi nie z tego poziomu zmysłów
Cywilizacji.
rekin
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: Reflex »

Czlowiek nie odkryl cywilizacji, czlowiek ją STWORZYL i ty powinieneś to wiedzieć. Naukowcy badają i szukają tego innego świata, poki co, wszystkio co nauka stwierdza, jest sprzeczne z zapisem biblijnym i wiarą w Boga. Twierdzenie że dla Boga rok to jeden dzień, jest śmieszną wymówką przylapanych na klamstwie nieuków i fanatyków..

Jeżeli Bóg stworzyl życie na ziemi, kombinacje z innym przeplywem czasu Boga jako wymówki, są śmieszne. I twoje gadanie o "innej" cywilizacji (porównująć czas) u Boga są jakimś ubogim żartem. Sam pisaleś ze Bóg stworzyl czlowieka na swoje podobieństwo.

A jesli piszesz, że Bóg dal czlowiekowi talenty, to nie zapominaj, że dal jednocześnie czlowiekowi talenty do zbrodni. To bylby albo brak talentu u Boga, albo celowa i zbrodznicza zabawa z czlowiekiem. Po prostu wszystko co piszesz O Bogu jest klamstwem.
A to co o nim zmyślasz, jest po prostu śmiesznie prymitywne, stworzone dla prostaków. Masz ich na zdjeciu poniżej i badz z nich dumny. Ja nie jestem.

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Ziemia nie jest przypadkiem a stworzonym celem dla celu i ma gospodarza.
A jest nim Stwórca.

Nie mamy dyskusji.
Na temat kapłaństwa nie mam dyskusji.
Jego praktycznie Watykan nie reprezentuje.
A tak to po co tu wlazłeś.
Jak jeszcze wejdziesz dostaniesz Katechizm
Który popierasz i tych których reprezentujesz.tylko na twoim ja mam czas.
aż się uspokoisz.
rekin

rekin
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: Reflex »

Taaaa... Nie wspomnę, bo każdy widzi , że piszesz od lat jedno i to samo, jak nie urok to sr.aczka
a tu nagle .. nie dyskutujesz?! Bardzo szybko zaslonileś moj post. Wstydzisz sie swoich bzdur?
Wlaściwie bardzo powinieneś.
I jak ja mogę popierać katechizm, jeśli nie wierzę w Twojego Boga, ani w Twoją religię.
Teatrzyk trzech osób: tańcują w nim Stwórca, Mesjasz i Lucyfer. Więcej nikogo tam nie ma. :mrgreen:
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Prawda nie jest ideologią a ni demokracja Krata.
Która jest poróżnieniem słowa ideologi.
Ten świat ma czas nie ma wytrwania czasu.
Jak i lucyfer nie wytrwał.
To oznajmił o nim Mesjasz.
Tak na rękach ma śmierć.
Nie wciskaj kitu trrolu.\
Wierzgasz do czasu przed prawdziwym Bogiem.
Masz grzech dlatego że ci oświadczyłem kogo i co zabijasz słowem kłamstwa dezinformacji.
I przed tym co nas stworzył i się ku temu wyrzekasz.
Nie interesuje mnie co z tobą się stanie.
Jako Mesjasz powiedział o takich co zwodzą wiernych
Lepiej by się nie narodzili i kamień sobie uwiesili u szyi niżeli czekali co ich czeka.
Dotąd kózka skakała dopóty nóżki nie złamała. Tu jest coś straszniejszego która kara potrwa wiecznie.
Radzę ci opuść to ten watek.
Gdyż to nie moja sprawa jakie twoje losy się potoczą.
Lucyfera twojego Boga czas się kończy.
Został już dawno osadzony.
Nie za wiele ma do zrobienia na tym świecie.
To opisuje z detalami Nowy testament.
rekin
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: Reflex »

G..wno cię obchodzi co się ze mną stanie, tak samo ja mam w d..ie co się stanie z tobą. Ja nie pisalem o tobie biedne cielątko, tylko o TWOIM zmyślonym i leniwym Bogu.
Każde moje slowo można sprawdzić, dzieje się bez przerwy, dzisiaj, wokól nas, jest widocznym faktem! A ty proroku nie masz odpowiedzi ani na jedno pytanie, dlatego skupiasz się na piszącym a nie na tym co czytasz.
Powiem ci tylko, że Lucyfer (ten prawdziwy) ma cie juz na swojej liście, zaciera ręce i czeka na ciebie z niecierpliwoscią. :D
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Zapowiedź godziny sądu

6 Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. 7 Wołał on głosem donośnym: «Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła. Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód!» 8 A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: «Upadł, upadł wielki Babilon*, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody!» 9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. 13 I usłyszałem głos, który z nieba mówił: «Napisz: Błogosławieni, którzy w Panu umierają - już teraz*. Zaiste, mówi Duch, niech odpoczną od swoich mozołów, bo idą wraz z nimi ich czyny».

Opłakiwanie zagłady Babilonu*



9 I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru. 10 Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: "Biada, biada, wielka stolico, Babilonie, stolico potężna! Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł!" 11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje: 12 towaru - złota i srebra, drogiego kamienia i pereł, bisioru i purpury, jedwabiu i szkarłatu, wszelkiego drewna tujowego i przedmiotów z kości słoniowej, wszelkich przedmiotów z drogocennego drewna, spiżu, żelaza, marmuru, 13 cynamonu i wonnej maści amomum, pachnideł, olejku, kadzidła, wina, oliwy, najczystszej mąki, pszenicy, bydła i owiec, koni, powozów oraz ciał i dusz ludzkich*. 14 Dojrzały owoc, pożądanie twej duszy, odszedł od ciebie, a przepadły dla ciebie wszystkie rzeczy wyborne i świetne, i już ich nie znajdą. 15 Kupcy tych [towarów], którzy wzbogacili się na niej, staną z daleka ze strachu przed jej katuszami, płacząc i żaląc się, w słowach: 16 "Biada, biada, wielka stolico, odziana w bisior, purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perłę, 17 bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo!" A każdy sternik i każdy żeglarz przybrzeżny, i marynarze, i wszyscy, co pracują na morzu, stanęli z daleka 18 i patrząc na dym jej pożaru, tak wołali: "Jakież jest miasto podobne do stolicy?" 19 I rzucali proch sobie na głowy, i wołali płacząc i żaląc się w słowach: "Biada, biada, bo wielka stolica, w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu, dzięki jej dostatkowi, przepadła w jednej godzinie". 20 Wesel się nad nią, niebo, i święci, apostołowie, prorocy, bo przeciw niej Bóg rozsądził waszą sprawę». 21 I potężny jeden anioł dźwignął kamień jak wielki kamień młyński, i rzucił w morze, mówiąc: «Tak z rozmachem Babilon, wielka stolica, zostanie rzucona i już jej nie będzie można znaleźć. 22 * I głosu harfiarzy, śpiewaków, fletnistów, trębaczy już w tobie się nie usłyszy. I żadnego mistrza jakiejkolwiek sztuki już w tobie nie będzie można znaleźć. I terkotu żaren już w tobie nie będzie słychać. 23 I światło lampy już w tobie nie rozbłyśnie. I głosu oblubieńca i oblubienicy już w tobie się nie usłyszy: bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi, bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody - 24 i w niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi»

Wszystkie znaki na ziemi na niebie i wodzie wskazują te dni.
Tak ci co są prawego serca i żyją w pragnieniu Prawdy i jej uczciwości
Mawiał Jezus Chrystus wznieście głowy ku górze.
To nas czas.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Ścigany za prawdziwe leczenie przez Przestępców.

Post autor: rekin oceanu »

Hunted for real treatment by criminals.
Further in his statements you will learn everything.
picture

r Hubert Czerniak Effective methods of treatment - Ostrów Mazowiecka 2019 part 2
https://www.youtube.com/watch?v=5ZlkM7dRvZo

Just focus on vitamin D
Flint water
Lugol's
Bor Bor
Interesting matters.

A terrible blow at WHO




Ścigany za prawdziwe leczenie przez Przestępców.
Dalej w jego wypowiedziach dowiecie się wszystkiego.
Obrazek

r Hubert Czerniak Skuteczne metody leczenia - Ostrów Mazowiecka 2019 część 2

https://www.google.pl/url?sa=i&url=http ... AdAAAAABAE

Wystarczy się skupić na wit D
Woda krzemienia
Płyn Lugola
Bor
Ciekawe sprawy.

Straszny cios w WHO
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Things are going wrong in Poland

Post autor: rekin oceanu »

Things are going wrong in Poland

Sanepid has delayed measurements with food. even in months
Instead of before serving.
It is already sold and consumed.
It is nothing. This information is from the internet. Which are not positive.
In mid-2020, the mortality of Poles is greater than the first half of the year by about 150,000.
I mean 350,000
As of 2019, there were about over 400,000 a year.
Horror.
Depopulation goes like a steam locomotive.
This is information from the President of the Second Republic of Poland Potocki.
Are these facts supposed to cover the crown with a virus?
Rather, I will not comment.
Let others comment.
For me it is a shock.




W Polsce dzieje się źle
Sanepid ma opóźnione pomiary z żywnością. nawet w miesiącach
Zamiast przed podaniem na stół.
To już po fakcie sprzedane i skonsumowane.
To jeszcze nic. Ta informacja jest z internetu. Które nie są pozytywne.
W połowie roku 2020 umieralność Polaków jest większa od pierwszego półrocza około 150 tyś.
Znaczy 350 tyś
Jak 2019 r zanotowano około ponad 400 tyś na rok.
Przerażenie.
Depopulacja idzie jak lokomotywa parowa.
To jest informacja prezydenta II RP Potockiego.
Czy te fakty mamy zasłonić korona wirusem?
Raczej nie będę komentował.
Niech inni komentują.
Dla mnie jest to szokiem.
Zablokowany