Aby cieszyć się zdrowiem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Co obyś ty jako; Ojczyzna moja
Wielka była w potędze swego ducha
Jako ziarno wśród
Narodów

Swojej Ojczyzny.
Ależ droga do niej jedyna
Jako Prawda
Obyś tym żyła
I uwierzyła jej potędze.

https://sites.google.com/site/salonpoezja/

Ależ ci tylko zwycięzcami
Co wytrwali
Wiatry burze
Huragany
Strachy i straszydła
Zwątpienia i zatopienia
A powstali z martwych
Dalej torując drogę zwycięstwa
Tytany
W swych drogach
Co im nikt nie stanie
Na drodze do Prawdy
I jej zwycięstwa.
A nazwali ich umarłymi
https://sites.google.com/site/salonorg/

Nie martw się Polaku prawdziwy
Jeśli twoje intencje
W Prawdzie obmywają sumienie
A twój duch napełnia się
Pragnieniem czystej wody
Życia
Z tobą są siły przeogromne
Walcz siłą ducha swego
Bo niby dlaczego masz być
Wyrobnikiem sił ciemnych
Co depczą
Narodowy tryumf
Prawdy
https://sites.google.com/site/wiadomosciprawda/
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Okazuje się bowiem, że cynamon, kurkuma, rozmaryn, oregano, czarny pieprz, goździki, sproszkowany czosnek i papryka pomagają zredukować negatywny wpływ tłustego jedzenia na układ sercowo-naczyniowy. Po zjedzeniu kalorycznego, ale obficie przyprawionego (!), posiłku poziom trójglicerydów jest o około 30 procent niższy niż po spożyciu takiego samego dania bez przypraw.

Tak przynajmniej wynika z eksperymentu, w którym wzięło udział sześciu zdrowych mężczyzn z nadwagą, w wieku od 30 do 65 lat. W odstępie tygodnia jedli oni kaloryczny posiłek z dodatkiem przypraw (około dwóch łyżeczek) oraz identyczny ale bez żadnych dodatków.

Uczeni prowadzący badania podkreślają, że przyprawy zostały wybrane ze względu na ich właściwości przeciwutleniające, tzn. neutralizowania wolnych rodników, które nagromadzone w organizmie w nadmiarze mogą powodować schorzenia układu krążenia oraz cukrzycę.

Naukowcy zapewniają, że dodanie dwóch łyżeczek przypraw do posiłku nie powoduje dolegliwości żołądkowych. W przyszłości planują sprawdzić, czy podobne wyniki można uzyskać stosując mniejsze ilości przypraw - informują na łamach "Journal of Nutrition".
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: pomorzak »

rekin oceanu pisze: http://pipes.yahoo.com/pipes/pipe.info? ... caf4c5e304

dziękuje pomorzak
Z tej ślepoty nie widzisz że moje strony są dobrze pozycjonowane i czyta cię cały świat
Będziesz sławny
A ktoś ci może wytoczyć sprawę
Za splamienie dobrego imienia.
Coś pokradł.
Zarozumialstwo kosztuje.
Witaj szprot
Swietnie ze sie przypomniales ale ja nie zapomnialem o tobie.
Jak widze jestes strasznie znanym czlowiekiem i caly swiat cie czyta.
Troche sie dziwie ze zawitales na to forum ale rozumiem ze chciales
zrobic nam laske, ale nikt nie mnial na to checi.
Cieszy mnie jednak ze sie nie zniecheciles i nadal masz chec.
Super, bedzie o czym pogadac.
rekin oceanu pisze: Cały czas szkalujesz a nie wiesz że wierzgasz przeciwko temu od którego
Dostajesz dech życia.
Nawet Lucyfer podlega Stwórcy i nic nie może uczynić co może.
Fakty nie są straszeniem.
Każda gałązka oderwana od drzewa usycha.
Każdy człowiek oderwany od społeczności ludzkiej umiera.
Każdy kto sieje zwątpienie do życia i jego rozmywa czeka go sąd.
Jeśli się nie nawróci.
Ależ kto grzeszy Przeciwko Duchowi świętemu
Ten grzech jest nie odpuszczalny.
To nie jest straszeniem a fakty.
No i wlasnie o to chodzi bo z tym lucyperem to juz czytalem.
Ja se tak mysle ze jak ktos swoimi wypowiedziami wypacza i wykrzywia
i powoluje sie na ducha dla swoich celow i se nim ino gembe wyciera,
no to grzeszy jak nic.
To ja sie troche o ciebie boje no chyba ze wezma wzglad na okolicznosci lagodzace.
rekin oceanu pisze: A choroba nerwicy itp. powstaje na fundamencie patologi odzwierzęcej co człowiek upada i odstaje od człowieczeństwa.
A to znaczy wedle ciebie ze psychicznie chorzy sa patologia zwierzeca co upadli i odstaja.
No dosc ciekawe podejscie choc nie tak nowatorskie bo juz byly okresy gdzie tak
chorych psychicznie traktowano i eliminowano.
rekin oceanu pisze: Ani Bóg ani uczłowieczenie nie jest patologią.
I nie może być chorobą psychiczną.
Co nawet Stwórce pragniesz osądzić.
Za daleko wierzgasz.
Każde stworzenie ma stworzoną naturę jeśli od niej odchodzi godzi w swą psyche.
Za daleko się zapuściłeś lekarzu.
rekin
rekin
Jesli uwazasz sie za stworce to rozumiem twoje rozterki.
Ja sobie pomyslalem ze warto wystartowac od poczatku.
Jak ja cos cytuje to zawsze podaje zrodlo, czego ty nigdy nie robisz.
Jako ze ty swiatowej slawy i na cylym swiecie czytany to
jest okazja aby przypomniec Biblie i jej slowa.


"
rekin oceanu pisze: http://pipes.yahoo.com/pipes/pipe.info? ... caf4c5e304

dziękuje pomorzak
Z tej ślepoty nie widzisz że moje strony są dobrze pozycjonowane i czyta cię cały świat
Będziesz sławny
A ktoś ci może wytoczyć sprawę
Za splamienie dobrego imienia.
Coś pokradł.
Zarozumialstwo kosztuje.
Witaj szprot
Swietnie ze sie przypomniales ale ja nie zapomnialem o tobie.
Jak widze jestes strasznie znanym czlowiekiem i caly swiat cie czyta.
Troche sie dziwie ze zawitales na to forum ale rozumiem ze chciales
zrobic nam laske, ale nikt nie mnial na to checi.
Cieszy mnie jednak ze sie nie zniecheciles i nadal masz chec.
Super, bedzie o czym pogadac.
rekin oceanu pisze: Cały czas szkalujesz a nie wiesz że wierzgasz przeciwko temu od którego
Dostajesz dech życia.
Nawet Lucyfer podlega Stwórcy i nic nie może uczynić co może.
Fakty nie są straszeniem.
Każda gałązka oderwana od drzewa usycha.
Każdy człowiek oderwany od społeczności ludzkiej umiera.
Każdy kto sieje zwątpienie do życia i jego rozmywa czeka go sąd.
Jeśli się nie nawróci.
Ależ kto grzeszy Przeciwko Duchowi świętemu
Ten grzech jest nie odpuszczalny.
To nie jest straszeniem a fakty.
No i wlasnie o to chodzi bo z tym lucyperem to juz czytalem.
Ja se tak mysle ze jak ktos swoimi wypowiedziami wypacza i wykrzywia
i powoluje sie na ducha dla swoich celow i se nim ino gembe wyciera,
no to grzeszy jak nic.
To ja sie troche o ciebie boje no chyba ze wezma wzglad na okolicznosci lagodzace.
rekin oceanu pisze: A choroba nerwicy itp. powstaje na fundamencie patologi odzwierzęcej co człowiek upada i odstaje od człowieczeństwa.
A to znaczy ze psychicznie chorzy sa patologia zwierzeca co upadli i odstaja.
No dosc ciekawe podejscie choc nie tak nowatorskie bo juz byly okresy gdzie tak
chorych psychicznie traktowano i eliminowano.
rekin oceanu pisze: Ani Bóg ani uczłowieczenie nie jest patologią.
I nie może być chorobą psychiczną.
Co nawet Stwórce pragniesz osądzić.
Za daleko wierzgasz.
Każde stworzenie ma stworzoną naturę jeśli od niej odchodzi godzi w swą psyche.
Za daleko się zapuściłeś lekarzu.
rekin
rekin
Jesli uwazasz sie za stworce to rozumiem twoje rozterki.
Ja sobie pomyslalem ze warto wystartowac od poczatku.
Jak ja cos cytuje to zawsze podaje zrodlo, czego ty nigdy nie robisz.
Jako ze ty swiatowej slawy i na cylym swiecie czytany to
jest okazja aby przypomniec Biblie i jej slowa.


"DZIEJE POCZĄTKÓW ŚWIATA I LUDZKOŚCI


Świat stworzony przez Boga1

1
1 Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. 2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch2 Boży unosił się nad wodami.
3 Wtedy Bóg rzekł: «Niechaj się stanie światłość!» I stała się światłość. 4 Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności. 5 I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień pierwszy.
6 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich!» 7 Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, 8 Bóg nazwał to sklepienie niebem.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień drugi.
9 A potem Bóg rzekł: «Niechaj zbiorą się wody spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże powierzchnia sucha!» A gdy tak się stało, 10 Bóg nazwał tę suchą powierzchnię ziemią, a zbiorowisko wód nazwał morzem. Bóg widząc, że były dobre, 11 rzekł: «Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona». I stało się tak. 12 Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre.
13 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień trzeci.
14 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstaną ciała niebieskie, świecące na sklepieniu nieba, aby oddzielały dzień od nocy, aby wyznaczały pory roku, dni i lata; 15 aby były ciałami jaśniejącymi na sklepieniu nieba i aby świeciły nad ziemią». I stało się tak. 16 Bóg uczynił dwa duże ciała jaśniejące: większe, aby rządziło dniem, i mniejsze, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. 17 I umieścił je Bóg na sklepieniu nieba, aby świeciły nad ziemią; 18 aby rządziły dniem i nocą i oddzielały światłość od ciemności. A widział Bóg, że były dobre.
19 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień czwarty.
20 Potem Bóg rzekł: «Niechaj się zaroją wody od roju istot żywych, a ptactwo niechaj lata nad ziemią, pod sklepieniem nieba!» 21 Tak stworzył Bóg wielkie potwory morskie i wszelkiego rodzaju pływające istoty żywe, którymi zaroiły się wody, oraz wszelkie ptactwo skrzydlate różnego rodzaju. Bóg widząc, że były dobre, 22 pobłogosławił je tymi słowami: «Bądźcie płodne i mnóżcie się, abyście zapełniały wody morskie, a ptactwo niechaj się rozmnaża na ziemi».
23 I tak upłynął wieczór i poranek - dzień piąty.
24 Potem Bóg rzekł: «Niechaj ziemia wyda istoty żywe różnego rodzaju: bydło, zwierzęta pełzające i dzikie zwierzęta według ich rodzajów!» I stało się tak. 25 Bóg uczynił różne rodzaje dzikich zwierząt, bydła i wszelkich zwierząt pełzających po ziemi. I widział Bóg, że były dobre. 26 3A wreszcie rzekł Bóg: «Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi!»
27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz,
na obraz Boży go stworzył:
stworzył mężczyznę i niewiastę.
28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi». 29 I rzekł Bóg: «Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. 30 A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona». I stało się tak. 31 A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre.
I tak upłynął wieczór i poranek - dzień szósty.

1 W ten sposób zostały ukończone niebo i ziemia oraz wszystkie jej zastępy [stworzeń].
2 A gdy Bóg ukończył w dniu szóstym swe dzieło, nad którym pracował, odpoczął1 dnia siódmego po całym swym trudzie, jaki podjął. 3 Wtedy Bóg pobłogosławił ów siódmy dzień i uczynił go świętym; w tym bowiem dniu odpoczął po całej swej pracy, którą wykonał stwarzając.
4 Oto są dzieje początków po stworzeniu nieba i ziemi.

Drugi opis stworzenia człowieka

Gdy Pan2 Bóg uczynił ziemię i niebo, 5 nie było jeszcze żadnego krzewu polnego na ziemi, ani żadna trawa polna jeszcze nie wzeszła - bo Pan Bóg nie zsyłał deszczu na ziemię i nie było człowieka, który by uprawiał ziemię 6 i rów kopał w ziemi3, aby w ten sposób nawadniać całą powierzchnię gleby - 7 wtedy to Pan Bóg ulepił człowieka z prochu ziemi i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia4, wskutek czego stał się człowiek istotą żywą.

Pierwotny stan szczęścia

8 A zasadziwszy ogród w Eden5 na wschodzie, Pan Bóg umieścił tam człowieka, którego ulepił. 9 Na rozkaz Pana Boga wyrosły z gleby wszelkie drzewa miłe z wyglądu i smaczny owoc rodzące oraz drzewo życia w środku tego ogrodu i drzewo poznania dobra i zła6.
10 Z Edenu zaś wypływała rzeka, aby nawadniać ów ogród, i stamtąd się rozdzielała, dając początek czterem rzekom7. 11 Nazwa pierwszej - Piszon; jest to ta, która okrąża cały kraj Chawila, gdzie się znajduje złoto. 12 A złoto owej krainy jest znakomite; tam jest także wonna żywica i kamień czerwony. 13 Nazwa drugiej rzeki - Gichon; okrąża ona cały kraj - Kusz. 14 Nazwa rzeki trzeciej - Chiddekel; płynie ona na wschód od Aszszuru. Rzeka czwarta - to Perat.
15 Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden, aby uprawiał go i doglądał. 16 A przy tym Pan Bóg dał człowiekowi taki rozkaz: «Z wszelkiego drzewa tego ogrodu możesz spożywać według upodobania; 17 ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy z niego spożyjesz, niechybnie umrzesz»8.
18 Potem Pan Bóg rzekł: «Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc». 19 Ulepiwszy z gleby wszelkie zwierzęta lądowe i wszelkie ptaki powietrzne, Pan Bóg przyprowadził je do mężczyzny, aby przekonać się, jaką on da im nazwę. Każde jednak zwierzę, które określił mężczyzna, otrzymało nazwę "istota żywa"9. 20 I tak mężczyzna dał nazwy wszelkiemu bydłu, ptakom powietrznym i wszelkiemu zwierzęciu polnemu, ale nie znalazła się pomoc odpowiednia dla mężczyzny10.
21 Wtedy to Pan sprawił, że mężczyzna pogrążył się w głębokim śnie, i gdy spał wyjął jedno z jego żeber11, a miejsce to zapełnił ciałem. 22 Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z mężczyzny, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do mężczyzny, 23 mężczyzna powiedział:
«Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała!
Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta»12.
24 Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem13.
25 Chociaż mężczyzna i jego żona byli nadzy, nie odczuwali wobec siebie wstydu.

Upadek pierwszych ludzi

3
1 A wąż1 był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. On to rzekł do niewiasty: «Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu?» 2 Niewiasta odpowiedziała wężowi: «Owoce z drzew tego ogrodu jeść możemy, 3 tylko o owocach z drzewa, które jest w środku ogrodu, Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, a nawet go dotykać, abyście nie pomarli». 4 Wtedy rzekł wąż do niewiasty: «Na pewno nie umrzecie! 5 Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło».
6 Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. 7 A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski.
8 Gdy zaś mężczyzna i jego żona usłyszeli kroki Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu. 9 Pan Bóg zawołał na mężczyznę i zapytał go: «Gdzie jesteś?» 10 On odpowiedział: «Usłyszałem Twój głos w ogrodzie, przestraszyłem się, bo jestem nagi, i ukryłem się». 11 Rzekł Bóg: «Któż ci powiedział, że jesteś nagi? Czy może zjadłeś z drzewa, z którego ci zakazałem jeść?» 12 Mężczyzna odpowiedział: «Niewiasta, którą postawiłeś przy mnie, dała mi owoc z tego drzewa i zjadłem». 13 Wtedy Pan Bóg rzekł do niewiasty: «Dlaczego to uczyniłaś?» Niewiasta odpowiedziała: «Wąż mnie zwiódł i zjadłam». 14 Wtedy Pan Bóg rzekł do węża:
«Ponieważ to uczyniłeś,
bądź przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych;
na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni twego istnienia.
15 Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę,
pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej:
ono zmiażdży2 ci głowę,
a ty zmiażdżysz2 mu piętę».
16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą».
17 Do mężczyzny zaś [Bóg] rzekł: «Ponieważ posłuchałeś swej żony i zjadłeś z drzewa, co do którego dałem ci rozkaz w słowach: Nie będziesz z niego jeść -
przeklęta3 niech będzie ziemia z twego powodu:
w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie
po wszystkie dni twego życia.
18 Cierń i oset będzie ci ona rodziła,
a przecież pokarmem twym są płody roli.
19 W pocie więc oblicza twego
będziesz musiał zdobywać pożywienie,
póki nie wrócisz do ziemi,
z której zostałeś wzięty;
bo prochem jesteś
i w proch się obrócisz!»4
20 Mężczyzna dał swej żonie imię Ewa5, bo ona stała się matką wszystkich żyjących.
21 Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich. 22 Po czym Pan Bóg rzekł: «Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki»6. 23 Dlatego Pan Bóg wydalił go z ogrodu Eden, aby uprawiał tę ziemię, z której został wzięty. 24 Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia7. "
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=3
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

]«Ponieważ to uczyniłeś,
bądź przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych;
na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni twego istnienia.
15 Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę,
pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej:
ono zmiażdży2 ci głowę,
a ty zmiażdżysz2 mu piętę».
16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą».
17 Do mężczyzny zaś [Bóg] rzekł: «Ponieważ posłuchałeś swej żony i zjadłeś z drzewa, co do którego dałem ci rozkaz w słowach: Nie będziesz z niego jeść -
przeklęta3 niech będzie ziemia z twego powodu:
w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie
po wszystkie dni twego życia.


Jesteś mocno natarczywy w swoim błędzie
Interpretacja jest prawdziwa wtedy gdy się przybliżysz do swego Stwórcy.
Nie rozumiesz prostych zwykłych spraw ludzkich a co dopiero poznanie Prawdy.
Czy rozumiesz to coś skopiował
Inaczej nie wystawiał by się na pośmiewisko siebie i innych.




Widzisz i czytasz Bóg wprowadza nienawiść między naturą węża a człowieka ono zmiażdży głowę
Znaczy zohydzi jego naturę i wyrzuci od siebie i oczyści się z niej.
I jego podstęp fałsz i brutalizm nie będzie znany w otoczeniu i sercach ludzkich.
On zaś będzie panował nad tobą. znaczy swojej żony naszej matki
Znaczy nad uczuciami czystości. Uczłowieczenia w Bogu.


a ty zmiażdżysz2 mu piętę».


Znaczy Lucyfer tyle w stosunku do ciała nas zabije.
To znaczy taka część naszej ludzkości musi zostać zabita
A reszta Narodów odnowi swoje życie.

Apokalipsa to uzupełnia.


A tak za każde przekierowanie i celowe rozmywanie zrozumienia i poznania wiedzy ponosisz odpowiedzialność.
Gdzie ci co zechcą ją poznać czynisz zamęt.
Zejdź mi z oczu ohydo.
Napisałem ci po to byś miał grzech I odpowiedzialność to co czynisz
I w odpowiednim czasie stanął przed tymi co im uczyniłeś krzywdę.
Pamiętaj że i Stwórca ma władzę nad Lucyferem.

rekin
A ci co ze mną walczyli mówię ci jeszcze raz nie ma ich pośród żywych.
Po księdza z świętej Barbary co rozbijał mi małżeństwo.
Po tych co mnie przykuwali do śmierci.
Możesz im zapalić świecę.
rekin
To im uczynił mój Bóg a ja tak już nie chciałem żyć.
Grom.
Dla mnie nie ma strachów.
Jeszcze chcesz coś


CO CZŁOWIEK NIE MOŻE BÓG NAS WSPOMOŻE ABY WIARA NASZA
BYŁA JAK TYTAN
I ZNAŁA JĘZYK WOŁANIA DO SWEGO STWÓRCY
NIC W NAS NIE JEST NIEMOŻLIWE
a WSZYSTKO JEST SPEŁNIENIEM CO JEST ZGODNE JEGO WOLI
rekin.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Tak głód Prawdy
wzmacnia duszę i sumienie
A siłą jest jego wytchnienie
Które wywalczysz
Ciężkim torowiskiem
Pracy

Potęgą Prawdy
Jest praca dla niej i miłość

https://sites.google.com/site/pulsprawdy/

A będą znaki na niebie i ziemi
A wy wznieście głowy gu górze to was czas
Gwiazdy już spadały ostatnio w Rosji.
Niebo zmieniało kolory
Robią się tonsumy i inne anomalia co świat nie znał.
Morza oceany rzeki jeziora zatrute
Żywność nie jadalna co 70% dzieci w miastach dostaje alergii.itd

Ludzie dostają wrzody jako guzy rakowe.

W wyniku wstrząsów lawina zeszła w rejonie najwyższego szczytu świata - Mount Everestu; śmierć poniosło tam co najmniej 17 osób, a 61 zostało rannych. Pierwszych 15 rannych w lawinie himalaistów przygotowujących się do wypraw w góry przywiózł w niedzielę samolot ratowniczy do Katmandu.

To nie jest straszenie to początek początków
Następnie nastąpi zniszczenie Babilonu.
Co większość wie o jaki region chodzi.

rekin
Czyż to nie jest opisem
Przepowiedni pisma świętego
Jako apokalipsy.

Czego mam się bać.
Niech się ci boją co mają na sumieniu.
Jak zapowiedział mesjasz to nas czas
Czas wolności.
A on blisko nas.
Mesjasz Jezus Chrystus ze swoim Ojcem Stwórcą.
Naszym wybawicielem
I rózgą żelazną Jako starym testamencie a nowym apokalipsą.
To plan który skopiowałeś.
Tłumaczony przez wieki przez proroków J
Mesjasza i Świętego Jana
On już był zaplanowany na dzisiejsze czasy.
To kto przeciwko nam
Jak ręka sprawiedliwości
Nad nami.
Nie nam sądzić
Kto!
Ale gdzie jest droga Prawdy
By tego uniknąć.
To już są fakty.


rekin
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: alohilani »

Napisz cos wiecej o tej Prawdzie Rekinie, zeby taki niezaangazowany zbytnio religijnie, ale wierzacy czlowiek jak ja mogl to zrozumiec. Szastanie slowem Prawda na nic sie nie zda, jesli sie jej wyraznie nie przedstawi i nie wyodrebni. I prosze z pozycji "nauczyciela", a nie z pozycji wszystkowiedzacego i traktujacego innych inaczej rozumiejacych jak nie przymierzajac glupkow. Ja nie rozumiem pisania wierszem, ja dobrze czytam i rozumiem tylko proze. Napisz zatem proza prosze. Przeczytam dopiero za jeden dzien.
Objasnij rowniez, prosze, dlaczego odprawa mszy swietej wg obrzadku lacinskiego jest taka zla? Za czasow Jezusa uzywano jezyka aramejskiego, jesli sie nie myle, Jezus nie ustanowil jej po lacinie ani tylem do ludzi. Administracja koscielna zmieniala przez wieki tak reguly, dogmaty jak i obrzadek mszy, co powinno byc normalnee.
I dlaczego masonizm zwiazany jest z Lucyferem, dlaczego taki zly?
Ekumenizm to nic zlego, Jezus do tego dazylby gdyby traz zyl, aby zblizyc ludzi do Boga, Jezus szerzyl milosc, nie szerzyl nienawisci. Nienawisc szerza tylko fudnamentalisci, fanatycy religijny, ktorzy widza Boga, ale nie widza czlowieka, poniewaz maja tylko milosc (i tolerancje) do Boga, rzadko do blizniego.
Bog kazacy to Bog Starego Testamentu, Bog milujacy to Bog Nowego Testamentu. To zmienilo przyjscie na swiat Jezusa. Nauka Jezusa zostala wykrzywiona i wykorzytana do polityki w historii kosciola.
Dlaczego nie skrytykujesz historii kosciola z krwia niewiernych na rekach, a wspominasz prawie wylacznie o masonach? Masoni nie mordowali majac na piersiach krzyz i slowo Jezus na ustach. Dziwne to wszystko dla mnie co napisales do tego czasu moze dlatego, ze sposob twojego pisania jest dosc zawily i niezbyt zrozumialy po polsku. Wszystko zalezy od sposobu pisania i podejscia do czytelnika, aby on chcial to przeczytac i pomyslec. Inaczej przejdzie obok tego obojetnie i co najwyzej skrytykuje za sposob przedstawienia zagadnienia, sposob z gory bez szacunku dla tego, ktory wie mniej lub inaczej.
Pisz z pozycji szacunku dla czytelnika, inaczej nie bedzie Cie chcial czytac.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: wiara i s »

aloha pisze:Bog kazacy to Bog Starego Testamentu
czy aby na pewno :?:
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Prawdy nie może nauczyć człowiek.
Jako Jezus Chrystus powiedział To Duch Prawdy który wam pośle doprowadzi was do całej Prawdy.
Tak nauka nie zostanie przejęta przez Lucyfera i inne patologie.
Jako najpierw było prawo 10 przykazań ze względu na człowieczą niedojrzałość.
One są do opamiętania nie wybawienia.
Do podniesienia ducha.
Jak tłumaczy przypowieść o synu marnotrawnym.
Jako syn przy Ojcu wypełniał przykazania.
A syn marnotrawny zgrzeszył.
I co się okazuje przy rozrachunku.
Syn prawdziwy staje okoniem buntu.
Syn marnotrawny upokorzony sytuacją zła powraca i nawraca się i ożywia.
Paradoks ale życie pokazało fakty.
Co za tym możemy powiedzieć o Prawdzie i co to jest Prawda.
Wiadomo Bóg jest wieczny.
Żeby było coś wieczne musi wznosić procesy życia bez końca
Niestety na ziemi jest to niemożliwe.
Dlatego jest życie i śmierć.
Może być tylko wydłużona i tak nam to obiecano
Jako człowiek co zgrzeszy umrze 100 letnie to jako dziecko by umarło.
Tak będziemy żyli ci co zbawieni jak pierwsi rodzice.
Ci co zwyciężą życie mają jedną śmierć i dalsze procesy życia w niebie.
Ci co stracą czeka ich druga śmierć.
To jak może żyć gałąź oderwana od drzewa - usycha.
Tak i człowiek nienawidzący drugiego człowieka co go niszczy depcze odpycha i niszczy
Zabija tymże siebie.
Nie inaczej.
Taka jest śmierć.
Ci co świadomie to czynili czeka ich sąd.
Jezus w tej sprawie się wypowiadał.
rekin

Masoneria wybrała naturę odzwierzęcą.
Dlatego ich Ojcem jest Oficjalnie Lucyfer to nie jest tajemnicą to jemu oddają ofiary
Ona jest stała tak sama w sobie umiera.
Jeśli ona jest w swoim obrębie nawet jest pożyteczna
Wzmagając siłę ducha.
Ale co do procesów w wieczności sama w sobie się unicestwia
To Stwórca nie pozwoli na jej władzę.
Który sam osobiście daje jej dopust.
Mówiąc cała ziemia oziębnie inaczej zezwierzęcieje a ja jej filary będę trzymał.
To człowiek ostał skażony tym gadem.
Tak raczej nie trzeba potępiać masonów.
Ale ich kult.
Jako też napisano
Baranek będzie się pasł z tygrysem i nikt nikomu nie uczyni krzywdy.
rekin
Tak to co ja piszę nikt nie pisał.
To powinno niektórym dawać do zrozumienia
Kubeł zimnej wody.
GROM.



.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: rekin oceanu »

Jeśli dokładnie przyjrzeć się historii
To jako Hitler był większym zagrożeniem czy Żydzi.
Którzy wołając nasze kamienice wasze ulice.
Dziadkowi mojemu groził Oświęcimiu gdy
Udowodnił że skóra z bydlęcia była nie z krowy zarejestrowanej
Odstąpił od procesu.
Niemcy którzy administrowali i lekarze leczyli polskich chłopów.
A gdy były łapanki na wywóz na roboty do Niemiec informowali.
Tata był wywieziony do Niemiec jako Niewoli.
Jako z tej wsi nikt nie zginął a jedna tylko nie wróciła.
A finał Niemcy musieli uciekać
Żydzi spaleni przez SS
Polacy tylko ci zginali co walczyli z SS
Ruscy zajęli Kraj
Kościołów nie zniszczyli.
One są niszczone dzisiaj.
A tych co mówią o nim jaka jest rzeczywista degradacja są bezwzględnie usuwani.
To Żydostwo z Rosji co Stalin im dał władzę.
Mści się na Polakach.
Jak długo na bezbronnym Narodzie.
To jest w mocy Bożej.
A Polacy do dziś jako jedyny kraj
Nie dostał wiz do USA.
Jeśli coś nie tak napisałem wyprostujcie.
Popatrzmy co Balcerowicz Tusk dopust kościoła katolickiego uczyniił ze społeczeństwa Polskiego
Rozwarstwienie i to głębokie, ucieczka młodych ludzi i siły fachowej z kraju,
Głęboka biedę.
Pogłębiająca się umieralność w kraju.
Dyktat trzody i bydła i jego nieetycznego dokarmiania z drobiem włącznie .
Teraz dojdzie Modyfikowana żywność.
Holokaust na bezbronnym Narodzie Polskim.
Żydów gazowano Cyjankiem o dziwo Polacy ratują się cyjankiem z nasion siemienia i śliw.
Jako komórki rakowe go wytwarzają.
By niszczyć raka
Z siemienia lnianego i śliw.
Ależ tu trzeba wiedzy - wytwarzający cyjanek ze śliw w komórkach
co ich niszczy musi oczyścić wątroba.
Tak nie jest tak że bezkarnie się możemy faszerować.
Profilaktycznie według normy.
Aby leczyć musimy zaciągnąć rady fachowej specjalisty indywidualnie.
W Polsce lekarze mają zabronione tego Narzędzia
Choć na świecie jest w tym kierunku specjalizacja.
Jeśli leczymy się chemioterapią i radio terapią.itp.
Absolutnie nie wolno jeść nasion co wytwarzają cyjanek
Organizm jest dosyć obciążony i by nie wytrzymał.
I to Polska przejdzie Bezbronna.
rekin


Pisząc z informacji moich Ojców.
I prasy.nieoficjalnej. Oficjalna zawsze była okłamywana przez wszystkie rządy okupacyjne.
rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Aby cieszyć się zdrowiem

Post autor: pomorzak »

mysle ze nie masz nic przeciwko temu aby docierac do zrodla:

"WYBRANI PRZEZ BOGA POTOMKOWIE ADAMA


Setyci1

5
1 Oto rodowód potomków Adama.
Gdy Bóg stworzył człowieka, na podobieństwo Boga stworzył go; 2 stworzył mężczyznę i niewiastę, pobłogosławił ich i dał im nazwę "ludzie", wtedy gdy ich stworzył.
3 Gdy Adam miał sto trzydzieści lat, urodził mu się syn, podobny do niego jako jego obraz, i dał mu na imię Set. 4 A po urodzeniu się Seta żył Adam osiemset lat i miał synów oraz córki. 5 Ogólna liczba lat, które Adam przeżył, była dziewięćset trzydzieści. I umarł.
6 Gdy Set miał sto pięć lat, urodził mu się syn Enosz. 7 A po urodzeniu się Enosza żył osiemset siedem lat i miał synów oraz córki. 8 I umarł Set, przeżywszy ogółem dziewięćset dwanaście lat.
9 Gdy Enosz miał dziewięćdziesiąt lat, urodził mu się syn Kenan. 10 I żył Enosz po urodzeniu się Kenana osiemset piętnaście lat, i miał synów oraz córki. 11 Enosz umarł, przeżywszy ogółem dziewięćset pięć lat.
12 Gdy Kenan miał lat siedemdziesiąt, urodził mu się Mahalaleel. 13 A po urodzeniu mu się Mahalaleela żył Kenan osiemset czterdzieści lat i miał synów i córki.
14 I gdy Kenan przeżył ogółem dziewięćset dziesięć lat, umarł.
15 Gdy Mahalaleel miał sześćdziesiąt pięć lat, urodził mu się syn Jered. 16 A po urodzeniu się Jereda żył osiemset trzydzieści lat i miał synów i córki. 17 Gdy Mahalaleel miał ogółem osiemset dziewięćdziesiąt pięć lat, umarł.
18 Gdy Jered miał sto sześćdziesiąt dwa lata, urodził mu się syn Henoch. 19 A po urodzeniu się Henocha Jered żył osiemset lat i miał synów i córki. 20 Jered przeżył ogółem dziewięćset sześćdziesiąt dwa lata, i umarł.
21 Gdy Henoch miał sześćdziesiąt pięć lat, urodził mu się syn Metuszelach. 22 Henoch po urodzeniu się Metuszelacha żył w przyjaźni z Bogiem trzysta lat i miał synów i córki. 23 Ogólna liczba lat życia Henocha: trzysta sześćdziesiąt pięć. 24 Żył więc Henoch w przyjaźni z Bogiem, a następnie znikł, bo zabrał go Bóg2.
25 Gdy Metuszelach miał sto osiemdziesiąt siedem lat, urodził mu się syn Lamek. 26 Po urodzeniu się Lameka żył jeszcze siedemset osiemdziesiąt dwa lata i miał synów i córki. 27 Metuszelach umarł mając ogółem dziewięćset sześćdziesiąt dziewięć lat.
28 Gdy Lamek miał sto osiemdziesiąt dwa lata, urodził mu się syn. 29 A dając mu imię Noe3, powiedział: «Ten niechaj nam będzie pociechą w naszej pracy i trudzie rąk naszych na ziemi, którą Pan przeklął». 30 Lamek po urodzeniu się Noego żył pięćset dziewięćdziesiąt pięć lat i miał synów i córki. 31 Umierając Lamek miał ogółem siedemset siedemdziesiąt siedem lat.
32 A gdy Noe miał pięćset lat, urodzili mu się: Sem4, Cham i Jafet.

Zepsucie moralne ludzkości

6
1 A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. 2 Synowie Boga1, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.
3 Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat2». 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.

DZIEJE NOEGO - POTOP


Boże postanowienie zagłady

5 Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe, 6 żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się3. 7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem».
8 [Tylko] Noego Pan darzył życzliwością.

Zapowiedź potopu. Arka

9 Oto dzieje Noego.
Noe, człowiek prawy, wyróżniał się nieskazitelnością wśród współczesnych sobie ludzi; w przyjaźni z Bogiem żył Noe.
10 A Noe był ojcem trzech synów: Sema, Chama i Jafeta.
11 Ziemia została skażona w oczach Boga4. 12 Gdy Bóg widział, iż ziemia jest skażona, że wszyscy ludzie postępują na ziemi niegodziwie, 13 rzekł do Noego:
«Postanowiłem położyć kres istnieniu wszystkich ludzi, bo ziemia jest pełna wykroczeń przeciw mnie; zatem zniszczę ich wraz z ziemią. 14 Ty zaś zbuduj sobie arkę z drzewa żywicznego, uczyń w arce przegrody i powlecz ją smołą wewnątrz i zewnątrz. 15 A oto, jak masz ją wykonać: długość arki - trzysta łokci, pięćdziesiąt łokci - jej szerokość i wysokość jej - trzydzieści łokci. 16 Nakrycie5 arki, przepuszczające światło, sporządzisz na łokieć wysokie i zrobisz wejście do arki w jej bocznej ścianie; uczyń przegrody: dolną, drugą i trzecią. 17 Ja zaś sprowadzę na ziemię potop6, aby zniszczyć wszelką istotę pod niebem, w której jest tchnienie życia; wszystko, co istnieje na ziemi, wyginie, 18 ale z tobą zawrę przymierze. Wejdź przeto do arki z synami twymi, z żoną i z żonami twych synów. 19 Spośród wszystkich istot żyjących wprowadź do arki po parze, samca i samicę, aby ocalały wraz z tobą od zagłady. 20 Z każdego gatunku ptactwa, bydła i zwierząt pełzających po ziemi po parze; niechaj wejdą do ciebie, aby nie wyginęły7. 21 A ty nabierz sobie wszelkiej żywności - wszystkiego, co nadaje się do jedzenia - i zgromadź u siebie, aby była na pokarm dla ciebie i na paszę dla zwierząt».
22 I Noe wykonał wszystko tak, jak Bóg polecił mu uczynić.

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=6
Zablokowany