PSY, KOTY i inne takie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: jordan274 »

Wystarcza mi moje dwa koty i goscinnie papugi ,Ty mieszkasz na wsi ,to moze z koza mialbys mniej klopotu ,bo ja nie mam miejsca,poza tym tej prasy nie kupuje.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: zoskicyc »

znasz zydowski dowcip
mial klopoty
rabin polecil mu kupic koze
mial wieksze klopoty
rabin powiedzial mu
sprzedaj koze
sprzedal
i byl szczesliwy

CXCObrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: jordan274 »

Tego dowcipu nie znalem ale jesli to tak a propos tych papug ,to nie moge sprzedac ,bo nie moje,chociaz
czasem mialbym ochote i nie wiem ,czy rzeczywiscie nie byloby lepiej miec tej kozy..,moze bylbym
szczesliwszy....,a rysuneczki fajne ,troche weselej.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: alohilani »

godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: godzilla »

jordan274 pisze:Tego dowcipu nie znalem...
bo ten dowcip jest duzo dluzszy niz cyc go tu przytoczyl...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: godzilla »

Żydowski dowcip, który jest tak stary, że wszyscy go na pewno znają.

W skrócie: Mosze przychodzi do rabina pomarudzić na warunki mieszkaniowe. Żona, dzieci, synowe, zięciowie, wnuki - hałas, ścisk, rwetes. Nie daje się wytrzymać. Na to mądry stary rabin mówi: Mosze, ty kup sobie kozę. Mosze zdziwiony ale przecież rabin mądry i słuchać go trzeba.

Mosze kupuje kozę, po tygodniu przychodzi kompletnie załamany. Cóżeś mi doradził rebe, żona, dzieci, synowe, zięciowie, wnuki - hałas, ścisk, rwetes. A jeszcze koza beczy, śmierdzi, wszystko zżera, katastrofa, totalne pobojowisko.

Rabin: Mosze, ty sprzedaj kozę. Mosze kozę sprzedaje, wraca rozanielony. W domu sielanka - cisza, spokój, mnóstwo miejsca, wszyscy szczęśliwi.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: Reflex »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: jordan274 »

Nawet w calosci to albo nie znalem,albo nie pamietam,zreszta zawsze mialem problemy z zapamietywaniem dowcipow ,chociaz na pamiec jako taka nie narzekam, dziwie sie czasem ,ze niektorzy maja swietna tzw
pamiec wsteczna ,a nie pamietaja tego co dzialo sie miesiac lub tydzien temu i najdziwniejsze jest to ,ze
dotyczy to rowniez stosunkowo mlodych ludz,a mam tu takich w najblizszym sasiedztwie.a nad ta koza jednak
musze sie zastanowic ,moze wymienie oba koty plus papugi na jedna koze ,sadze ,ze bylby wiekszy spokoj...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: Reflex »

I znowu przyszedl inteligentnie napaskudzić w niewlasciwym wątku, bo wszyscy czekali na fascynujaca opowieść o zapamiętywaniu dowcipow przez Jordana w wątku o zwierzętach. I znowu podniesie krzyk pod niebiosa, ze jest sekowany przez Reflexa... Cala inteligentna trojka, gdzie staną tam się wyprożnią...
Chciałbym zobaczyć wasze domy...
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: PSY, KOTY i inne takie...

Post autor: jordan274 »

Czy nie sadzicie ,ze wypadaloby ten watek zostawic w spokoju i nawet tu nie zagladac ,bo tu jak widze mozna tylko wrzucac zdjecia zwierzatek z netu,niektorym nawet slowa o kozach przeszkadzaja....,kompletny
bezsens ale coz,wypada machnac reka....
ODPOWIEDZ