OCEANY /CYC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

OCEANY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Oceany /bajka/

„wsie zalane
miasta w ruinie
historia gnie nas
i lamie – lecz nie
zginiemy“

wszystko w rozsypce i zalane
a ja siedze sobie z wedka nad
brzegiem oceanow z nadzieja ze
zlowia rekina - w termosie wode swiecona
majac /by mi noga nie zmarzla/

cos sie porusza w oceanicznej wodzie
czy to fala jaka czy rekin moze.........
natezam sily mocno wedke trzymajac
z nadzieja ze potwora zlowie...........

patrze – patrze – wzrok wytezam mocny
i widze - z oceanu szprotka wedzona sie wznosi
glowka z aureola zlocista ze az oczy razi – powiada
do mnie - licze na twa litosci ilosci

przyznaje ze trwoga ze rekinow wedzonych pozarlam
mnogosc – samemu jezusowi odgryzlam noge – i dalej
tak zyc nie moge....................

dalej z placzem mowi – nie spozyj mnie na sniadanie
a ja na to powiem
mam jajecznice

CYC
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: pomorzak »

powalilo mnie to

zeby to choc zlota rybka bo te potrafia byc zabawne

"Podjeżdża facet porszakiem pod cpn, a w samochodzie siedzi piękna blondynka i struś. Przychodzi facet z obsługi i mówi: wszystko rozumie, ale co ten struś tam robi? Na to kierowca: byłem na rybach i złowiłem złotą rybkę, a ona na to: jak mnie wypuścisz to spełnię twoje 3 życzenia. No to ja do niej 1 życzenie- chce mieć porsze. Bach stoi. 2 życzenie- chcę mieć super blondynkę. Bach jest. No i 3 życzenie: chcę mieć dużego zdrowego ptaka. No to ona mi strusia dała."


"Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i murzyn myśli i w końcu mówi:
- Chciałbym przez chociaż jeden dzień być kwiatkiem
Więc rybka wzięła nóż odcięła mu k*tasa - Na to wkurzony murzyn:
- Coś ty mi zrobiła? Miałem być kwiatem!
- No i jesteś - czarny bez"
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

Zupa

pomidorowa
ocean poppmidorow
ma byc smaczna ona
lyzke biore
mieszam
a w niej cos twardego czuje
mysle
turek
albo inny arab
a przeciez
nie jestem rasisttoma zadnem
pozre fszstko
wyjmuje
cos mi to przypomina
film
„der weiße hei“ /bialy rekin/
wzialem lupe – wezlem ja okiem
zobaczylem
byl to rekinek
w ksztalcie szprotki
kotu dalem
pozarl
i
podziekowal

CYC
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: ChiefKrähe »

Wreszcie sie pojawil na forum ktos kto wie czym jest prawda,a wy go przesladujecie.Prawda was w oczy kole,masony jedne.To wam oczywiscie nic nie da,dlatego ze prawda jest jak kobieta,wczesniej czy pozniej bedzie na wierzchu.
Prawdziwy Polak wie,ze prawdziwa Niemka jest kragla tu i tam,ale brzuch ma plaski.Jesli nie ma plaskiego,wtedy w pewnej szczegolnej pozycji ten brzuch robi cos,do czego prawo maja tylko piersi,mianowicie zwisa na dol pod wplywem grawitacji i kolysze sie w te i we wte pod wplywem czego innego.Igitt!Dlatego kobieta musi miec plaski brzuch a masoni to wrogowie Kosciola.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

czyzby
plaski brzuch byl wyrazem
genetycznego niedozywienia?
nie wierze........................
amisy plaskich brzuchow nie maja
to jest wyrazem genetycznego dobrobytu

capito?

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

"a jakze" (cytat ziolowy)
Obrazek

ich provoziere nicht
ich stelle nur fest
(w obych mi jezykach)

capito?

CYC
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: ChiefKrähe »

Sa pytania,na ktore wlasciwa odpowiedz nie istnieje,na przyklad "Czy uwazasz ze jestem za gruba."Medrzec w takiej sytuacji odpowiada pytaniem - "Za gruba w porownaniu z kim." Wtedy jest spokoj.

Tutaj Amerykanka,corka Wielkiego Mistrza Lozy Krzyza Poludnia.Plaski brzuch,na reszte tez zlego slowa nie mozna powiedziec.Wprawdzie pojdzie biedaczka do piekla,ale gdzie jest powiedziane ze nie mozna dobrze wygladac gdy sie idzie do piekla.Zreszta mozliwe ze Duch Swiety za nia sie wstawi i zamienia jej to pieklo na pare miliardow lat czysca.To oczywiscie tez nie malo,takie pare milardow lat,ale kiedys tam zleci.Niewykluczone ze na koniec nie bedzie chciala z niego wyjsc,jesli w miedzyczasie zostanie Miss Czysca.

alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: alohilani »

Czy okreslenie "gruba Berta", kiedys dosc popularne w Polsce nie dotyczylo przypadkiem Niemki?
Czy plaski brzuch i duze biodra czy male biodra (chlopieca sylwetka) i okragly brzuch, wcale nie musi byc zwisajacy (to inna para kaloszy, moze byc po duzych dzieciach i po szybkiej utracie wagi).
Isnieja dwie podstawowe typy kobiecej budowy:typ gruszki i typ jablka.
Sylwetka gruszki cechuje sie pelnymi biodrami, udami i waska z reguly talia, plaskim brzuchem.
Sylwetka jablka to tzw. chlopieca sylwetka, waskie biodra, zwykle szczuple uda, malo zaznaczona talia, czasem prawie w ogole jej nie ma.
Kobiety sylwetki gruszkowej z biegiem lat pomimo nawet utycia nie maja z reguly duzego brzucha.
Kobiety sylwetki jablkowej maja nadal waskie biodra, a tyja w pasie i maja dosc pokazny brzuch. Wcale nie musza byc nawet grube, to przychodzi u nich z wiekiem. Przykladem tego sa prawie wszystkie Filipinki.
Moga byc takze sylwetki mieszane, typ gruszki ale nie plaski, lekko okragly. Tego typu sylwetka tez nie ma brzucha i waska talie. Jedynie kobiety z bardzo malymi biodrami (jak meskie) tyja w pasie. Te z sylwetka gruszkowa glownie w udach i biodrach.
To dla jasnosci panowie, zebyscie nie mieli watpliwosci jak to jest.

Co zas tyczy sie grubasow, to tych nigdzie nie brakuje, zelezy czym i jak sie odzywiaja. Na madre i zdrowe odzywianie wcale nie potrzeba pieniedzy, tylko przyrzadzic je wlasnymi rekami od podstaw i nie jesc ogromnych ilosci, umiarkowanie. Proste i nawet ubogie jedzenie jest o wiele zdrowsze niz to bogate (mam na mysli skladniki, jak np. mieso to i ser do tego, wszystko zapiekane i obtaczane w serze, czyli wszystko niepotrzebnie wzbogacana, a zatem bardzo kaloryczne).
Mysle, ze z tych wszystkich nacji to Azjaci jedza duzo warzyw, Wietnamczycy, Filipinczycy, Koreanczycy. Jedza przyrzadzane wlasnymi rekami od podstaw.

Panowie, a jak tam z waszymi brzuszkami?
Wy tez przeciez macie, nieraz bardzo pokazne w pewnym wieku.
Ale to jest pewnie OK. Wy szukacie u pan;)
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: rekin oceanu »

Zapowiedź godziny sądu



6 Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. 7 Wołał on głosem donośnym: «Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła. Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód!» 8 A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: «Upadł, upadł wielki Babilon*, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody!» 9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. 13 I usłyszałem głos, który z nieba mówił: «Napisz: Błogosławieni, którzy w Panu umierają - już teraz*. Zaiste, mówi Duch, niech odpoczną od swoich mozołów, bo idą wraz z nimi ich czyny».



To właśnie 966r był jej chrzest
Jako odwrotność jej głowicy liczby narodzin podszywająca się pod baranka.
Daje jej prawdziwy obraz.
Kim jest bestia.
A drugi sobór watykański oficjalnie przekazał władzę Lucyferowi.

To ona przeczyła przykazaniu Nie będziesz miał bogów struganych malowanych itd.

rekin oceanu.
Teraz będzie koniec Babilonu.
Tak łatwo go poznać .
rekin
I to już koniec nie ma już nic.
Płacz i wołanie.
rekin
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: OCEANY /CYC/

Post autor: zoskicyc »

renoir napisal
kobiece siedzenia
sa w dwoch waryantach
- w kszalcie gruszki
- w ksztalcie jablka

w niemczech panuje
waryant pierwszy
ciezkie uda - slaba rzic

CYC

carco napisal cytat renoira
"widok nierzadki
kreca sie zadki"
dlatego dobre baby malowal

ale
yesli baba z rzicia ponadprzecietna
rani moje oczy - ubrana w leginsy
tak ze yey wszystko widac - to uciekam
do domu - wole rzic kotow - co ogony
podnosza.................................

tzylko pies yest uczciwy - kladzie ogon
pod siebie by widac nie bylo

CYC
ODPOWIEDZ