odejscie Roo

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

odejscie Roo

Post autor: godzilla »

Jego wrogowie pewnie sie uciesza. Roo nie bedzie juz Wam dupy zawracal, wypisal sie i odszedl z tego miejsca.

W sumie to podziwiam Go za to bo udalo mu sie zerwac z tym durnym nalogiem. Ja jeszcze sie nie wypisalem ale zastanawiam sie na powaznie nad taka ewentualnoscia. Nie dosc ze musze sie denerwowac kretynskimi i wrednymi atakami roznych pustoglowych to jeszcze ostatnio doszedl tu jeden pan inzynier, ktorego olewam na innym forum to myslal ze mi tu dosra...

To wszystko nie ma wiekszego sensu a ja dziekuje Roo za wiele ciekawych postow, ktore udalo nam sie wymienic na tym i poprzednich forach przez ostatnie kilkanascie lat.

Trzymaj sie Andrzej!
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: odejscie Roo

Post autor: bea_mezlot »

godzilla pisze:Jego wrogowie pewnie sie uciesza. Roo nie bedzie juz Wam dupy zawracal, wypisal sie i odszedl z tego miejsca....

Trzymaj sie Andrzej!

pograzeni w zalu i bolu zegnamy jednoczesnie roo, heliosa i kukule

czy w ramach solidarnosci powinnismy popelnic zbiorowe sepuku i zamknac forum ?
ja nie widze takiej potrzeby

pan andrzej na pewno znajdzie inne fora do przedstawiania swoich opinii
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: odejscie Roo

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze:czy w ramach solidarnosci powinnismy popelnic zbiorowe sepuku
dlaczego nie?
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: odejscie Roo

Post autor: pipek »

Faktycznie,Kukuła i helios też znikneli z listy uczestników.
Co do mnie ,to ja nie żałuję - facet,tak jak Reflex,najczęściej przychodził tutaj tylko po to
żeby wyśmiać i upodlic innych uczestnikow forum.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: odejscie Roo

Post autor: Malina »

Nie zachowujcie się jak hieny. Odszedł? Jego prawo i wola. Zechce wrócić, drugie dobrze. Pod innym nickiem? A jakież to ma znaczenie.
Odszedł, może znajdzie na forum Frondy przyjaciół, na pewno bliższych mu poglądami niż tutaj.
Przy okazji, czepiacie się innych. Lżej ci na duszy Refleks w chwilach gdy możesz dokopać innym?
Też święty nie jesteś bo przez Ciebie właśnie odeszło wiele ciekawych osób, także "ciszej nad tą trumną".
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: odejscie Roo

Post autor: Malina »

Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: odejscie Roo

Post autor: Reflex »

wspolczucie to ja mam ale dla Was bo to Wy zostaniecie sami... podusicie sie we wlasnych odchodach....
Godziila nie odejdzie - stawiam swoje slowo przeciwko jego..
A poki co, przed kikoma dniami zdjalem tusku z listy wrogow, co oznacza ze mam na tym forum samych przyjaciol z Malina i Pipkiem na czele. Jak milo. :P
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: odejscie Roo

Post autor: Malina »

WOW!!! Refleks się samoocenzurował! zdjął ogłoszenie o archiwach roo. :lol: To już coś :mrgreen:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: odejscie Roo

Post autor: Reflex »

WOW!!! Refleks się samoocenzurował! zdjął ogłoszenie o archiwach roo. To już coś
Niestety, post zdjal (OCENZUROWAL) ktorys z moderatorow chroniac dobre imie Roo.
Chyle glowe przed Aminisstracja w imie tysiecy postow autorstwa Roo, zawierajacych kalumnie, klamstwa i oszczerstwa pod adresem uczestnikow nigdy nie tkniete reka moderatora.

Oto fragmert dajacy w 21 wieku, w okresie kwitnacej demokracji i wolosci slowa na intenetowym forum motywacje do zdjecia postu.

"
Post usuniety ze wzgledu na zawartosc: "I co teraz bedzie z jego ubeckim archiwum? Tyle lat zmudnej pracy. A Roo zawsze uwazalem za slabego czlowieka. "
Na podstawie archiwum Roo, bylem bylym esbekiem w nagrode za swoje zaslugi osadzonym na Florydzie.

A Malina jak zwykle upierdliwa, jak zwykle fantazjujaca i jak zwykle niewiarygodna.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: odejscie Roo

Post autor: Malina »

Tym gorzej dla Ciebie, że to admin zdjął Twój tekst a nie Ty sam. Świadczy to jedynie o Tobie bo to teksty świadczą o piszących niezależnie z jakiego powodu zostały napisane. Każdy odpowiada za siebie i za to co pisze, z małymi wyjątkami j/w.
ODPOWIEDZ