Pasożytnictwo czy dobrym sposobem na życie?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pasożytnictwo czy dobrym sposobem na życie?

Post autor: alohilani »

Lucyfery czy Lucyferki, kto to tam wie.
Od wielu lat chodza sluchy, ze Boga wymislil czlowiek w celu kontroli ludzi. A ze nasza religia sklada sie ze starego i nowego testamentu, to mowi sie, ze to nasi starsi bracia w wierze tym wszytkim kieruja.
Ja tam nie wiem, ale duzo na ten temat mozna poczytac na necie.

A wracjac do tematu pozyczek, to Polacy musza sie przyzwyczaic, ze niczego nie ma za dramo, ze frank raz jest up a raz down, takie zycie i ekonomia. W kazdym dokumencie czy ogloszeniu najwazniejsze wiadomosci zawarte sa w najmniejszym druku. Sposob odebrania sobie zycia nic dobrego tej rodzinie nie przynios. Zostala sama. Jestem przeciwko wszelkim samobojstwom. Dla mnie to ucieczka przed odpowidzialnoscia. Mocne slowa, ale prawdziwe. Zlodziejstwa nie brakuje nigdzie, przekretow, zle dopracowanych przepisow, ale od tego sa adwokaci, aby walczyli o czlowieka z tymi przepisami, jesli cos nie gra.
Wielu Polakow rzuca sie z motyka na ksiezyc. Kto powiedzial, ze musza miec wlasne mieszkanie za wszelka cene, za cene zycia w ostatecznosci.
Samobojstewa takze zdarzaja sie, jako skutek uboczny antydepresantow i z tym trzeba byc bardzo ostroznym. Droga do rozwiazania problemu nie lezy w lekarstwie, ale w madrym rozwiazaniu sprawy przy poocy osob do tego kompetentnych.
W USA dom mozna nawet stracic jesli jest sie chorym na powazna chorobe, poniewaz koszty leczenia to wezma. I co, tez trzeba odebrac sobie zycie, ktore sie tak ciezko ratowalo?
Polacy niestety nie znaja tych wszystkich spraw i kazda porazka powoduje "depresje". A to jest twarde zycie i trzeba pogodzic sie z czyms, czego nie da rady zmienic. Najwazniejsza jest rodzina, dla niej warto zyc a nie umierac, pomimo wszystko.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Pasożytnictwo czy dobrym sposobem na życie?

Post autor: wielokropek »

Piekna kobieta - to raj dla oczu, pieklo dla duszy i czysciec dla kieszeni.
Miej to na uwadze, Wodzu... :)

wielokropek
ODPOWIEDZ