Polityka na forum

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: zoskicyc »

chodzic po lesie /aktualnie / dwoch milionow pseudoazylantow ze smartfonami w lapie - jezdzacymi wdluz niemiec taxowkami gdzie-by-tu znalezc lepsze miejsce - walacych sie zelaznymi pretami /cytuje ministra spraw wewnetrznych/ - to sa wasze grzyby - bo tu nie mieszkacie i kto wie czy nie jest to waszym szczesciem
zbierajcie dalej
ale nie otrujcie sie nimi
i dbajcie o wnuki

capito?

CYC
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:chodzic po lesie /aktualnie / dwoch milionow pseudoazylantow ze smartfonami w lapie - jezdzacymi wdluz niemiec taxowkami gdzie-by-tu znalezc lepsze miejsce - walacych sie zelaznymi pretami /cytuje ministra spraw wewnetrznych/ - to sa wasze grzyby - bo tu nie mieszkacie i kto wie czy nie jest to waszym szczesciem
zbierajcie dalej
ale nie otrujcie sie nimi
i dbajcie o wnuki

capito?

CYC
demagogia pierwszej wody i manipulacja wycinkami prasowymi
ale zapewne sa tacy co boja sie isc do lasu bo tam tabuny strasznych ludzi ze smartfonami i pretami
ludzie bojacy sie wyjsc z domu bo wszedzie azylanty co ino czychaja
wszystkie przekaziory tylko o tym ze ida, ida, ida, ida, ida.............
no to panika w oczach
jak zaczna ich zabijac to wszyscy podgrzewacze beda sie bili w piers ze to nie przez nich
oni tylko informowali

tfu
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: jordan274 »

Bardzo Cie przepraszam Cycu ,co Ty masz przeciwko chodzeniu po lesie ,dlaczego przeszkadzaja Ci te grzyby,czy Ty uwazasz ,ze ta odrobina przyjemnosci jest przestepstwem,czy wobec sytuacji na swiecie jedyne co wypada ,to siedzenie i umartwianie sie?,moze akurat to daje mi mozliwosc oderwania sie na chwile od tego co sie dzieje.czy moje postepowanie jest az tak naganne?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Bardzo Cie przepraszam Cycu ,co Ty masz przeciwko chodzeniu po lesie ,dlaczego przeszkadzaja Ci te grzyby,czy Ty uwazasz ,ze ta odrobina przyjemnosci jest przestepstwem,czy wobec sytuacji na swiecie jedyne co wypada ,to siedzenie i umartwianie sie?,moze akurat to daje mi mozliwosc oderwania sie na chwile od tego co sie dzieje.czy moje postepowanie jest az tak naganne?
Pewnie panie Jordan nie uwierzysz ale ja to tez przerabialem.
Mialem okazje poznac cyca we Frankfurcie.
Przez dlugi czas mialem poczucie lojalnosci wobec kogos kto w realu prawdopodobnie jest nadal ciekawym czlowiekiem.
Dosc szybko jednak przekonalem sie ze w jego swiecie jest tylko miejsce dla niego. Reszta to statysci.
Gdy zaczalem bronic swego zdania, ktore nie rozni sie specjalnie od twojego, potraktowany zostalem bez pardonu.
Nie mam do niego o to pretensji. Czlowiek uczy sie cale zycie. Dla mnie to byla cena nauki.
Kazdy z nas pisze wlasna historie.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: jordan274 »

Jeszcze jedno ,poki co to mieszkam w kraju ,w ktorym "ONI"jeszcze nie biegaja z pretami,nie szukaja lokum,nie rozwalaja po drodze wszystkiego co sie rusza ,nie ma bijatyk i gwaltow,narazie jeszcze oddychamy i nie mamy tych problemow jakie macie Wy,wspolczuje Wam serdecznie ale Ty pozwol nam jeszcze na odrobine normalnosci.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Jeszcze jedno ,poki co to mieszkam w kraju ,w ktorym "ONI"jeszcze nie biegaja z pretami,nie szukaja lokum,nie rozwalaja po drodze wszystkiego co sie rusza ,nie ma bijatyk i gwaltow,narazie jeszcze oddychamy i nie mamy tych problemow jakie macie Wy,wspolczuje Wam serdecznie ale Ty pozwol nam jeszcze na odrobine normalnosci.
Panie Jordan
to wyrabianie atmosfery strachu to standartowa procedura dla maluczkich.
Trzeba pokazac wroga i to najlepiej takiego co wszystkim podpasuje.
Ta taktyka ma swoja tradycje i to nie tylko w Niemczech.
Kiedys za zlych i strasznych co zagrazaja robili Zydzi i cala paleta "nizszych" istot.
To dziala i dzisiaj dokladnie tak samo.
Nie ma wielkiej roznicy czy to Polska czy Niemcy.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: jordan274 »

Tak Panie Pomorzak,to fakt ,kazdy z nas pisze wlasna historie,szkoda tylko ,ze nie kazdy chce to zrozumiec,ja nie mam absolutnie pretensji do Cyca ,On rowniez ma prawo do wlasnego widzimisie i ja rowniez znam Go z jak najlepszej strony ale mysle ,ze sytuacje i okolicznosci zmieniaja widzenie swiata.Pozdrawiam
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Tak Panie Pomorzak,to fakt ,kazdy z nas pisze wlasna historie,szkoda tylko ,ze nie kazdy chce to zrozumiec,ja nie mam absolutnie pretensji do Cyca ,On rowniez ma prawo do wlasnego widzimisie i ja rowniez znam Go z jak najlepszej strony ale mysle ,ze sytuacje i okolicznosci zmieniaja widzenie swiata.Pozdrawiam
Ma pan racje, sytuacja i okolicznosci ale to nie usprawiedliwia wszystkiego. Mozna starac sie zrozumiec ale to nie to samo co akceptacja. Kazdy obchodzi sie inaczej z presja ktora jest na niego wywierana. Ja tez jestem juz wiele lat na tym forum i to pozostawilo slady choc nie zmienilo mojego nastawienia do zycia i otaczajacego mnie swiata.
Powodzenia panie Jordan.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: jordan274 »

Alez oczywiscie Panie Pomorzak ,akceptacja to zupelnie cos innego,tylko tak sie zastanawiam i wydaje mi sie ,ze z presja czasem trudno sobie poradzic i wlasciwie nie wiem czy nie jest to zalezne od konstrukcji,od charakteru,czy od innych czynnikow jakos mam problem ze sprecyzowaniem tego.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polityka na forum

Post autor: Reflex »

nie mam absolutnie pretensji do Cyca ,On rowniez ma prawo do wlasnego widzimisie
Tylko ze tu nie chodzi o widzimisie Cyca, tylko o jego chamska retoryke o napasci na ludzi , terroryzowanie forum. Nie krec Jordanie bo nie ma dobrych stron Cyca, moze kiedys w srednim(wieczu) wieku, chociaz watpie. Teraz jest zwykly, prymitywny cham. Jak dlugo sie bedziemy z nim cackac?
ODPOWIEDZ