Polityka na forum

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: Ninel »

Sympatycznie czyta sie te Wasze wspomnienia z Chin....wreszcie inny klimat na forum. ( Co do kimatu to u mnie leje od wczoraj jak z cebra, a "pizdzi" jak w kieleckim na przystanku autobusowym..brrrr dobrze, ze chociaz na polonii. net cieplej). BTW...dlaczego wlasnie w kieleckim i akurat na przystanku autobusowym?

Ja mieso z weza jadam, ale w japonskiej restauracji...tam rowniez wszystko jest przyrzadzane na rozgrzanych blatach ku uciesze wokol siedzacej gawedzi. Swego czasu personel restauracji spiewal mi happy birthday na urodziny w ich jezyku....to bylo takie slodkie! :D
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polityka na forum

Post autor: Reflex »

I coscie zrobili z mojego watku? Mialo byc powaznie i madrze a tu....zupki chinskie... :lol:
Ale co tam ja... u Cyca macie przesssssrane. Swiat sie pali a wy dupki wozicie po Chinach...
To jest wasza odpowiedzialnosc za losy swiata?
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: wiara i s »

P.R
nie mozna ciagle powaznie

czasem trzeba o zupkach I dupkach ;)
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polityka na forum

Post autor: Reflex »

P.R
nie mozna ciagle powaznie
czasem trzeba o zupkach I dupkach ;)

wiara i s
Wiem, wiem, smieje sie przeciez.
Korsyka i teraz Chiny.. troche normalnosci,
powiew swiezosci na dusznym forum.
Oby wiecej takich.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: jordan274 »

Pani Ninel,zazdroszce Pani tego lejacego deszczu,bo u nas niebawem jak tak dalej bedzie zrobi sie pustynia,jak na ta pore roku jest bardzo cieplo i kompletnie sucho wiec tesknimy bardzo nawet za kilkudniowa ulewa.
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: Ninel »

Przestalo padac...u mnie to byl jakby leciuchny podmuch huraganu Joaquin, ktory po okresie stacjonowania na Bahamas przemiescil sie na polnoc, w strone otwartych wod Atlantyku. Ale zrobilo sie zimno i bardzo jesiennie. Wiem, ze w PL jest straszna susza ( na Dolnym Slasku juz 4 miesiace nie padalo...a Ty chyba z tych okolic?). Pozdrawiam i 3-mam kciuki za deszcz!
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: jordan274 »

Dzieki za te kciuki,wprawdzie narazie zadnych zmian ale wszyscy mamy nadzieje ,ze w koncu......,podobno od czasu do czasu gdzies na Dolnym Slasku czasem pokropilo ale we Wroclawiu gdzie mieszkam mimo wszelakich modlow i prosb nawe tego kapania nie widac.Ale dzis wbrew opowiesciom i wszelkim radom pojechalismy rano do lasu,nie przewidywalismy zadnych grzybow ale na wszelki wypadek wzielismy kosze i cale szczescie,to fakt ,ze zrobilismy cala kupe kilometrow ale w koncu znalezlismy taki kwartal lasu ,gdzie byly grzyby.Bylismy w czworke i o dziwo kazdy mial pelny koszyk,uwazam ,ze to chyba musial byc cud....
Ninel
Posty: 910
Rejestracja: czw cze 11, 2015 11:21 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: Ninel »

" w koncu znalezlismy taki kwartal lasu ,gdzie byly grzyby.Bylismy w czworke i o dziwo kazdy mial pelny koszyk,uwazam ,ze to chyba musial byc cud..." /Jordan/

Jak widac cuda zdarzaja sie nie tylko nad Wisla;) Wiesz Jordanie, Ty piszesz o tych znalezionych grzybach z takim...jakby tu powiedziec...szczesciem?, ze az sie sam czlowiek do ekranu usmiecha. To mile, bardzo mile. Ciesze sie z Toba i Twoja Rodzinka, ze sie Wam udalo. W moim przypadku, nawet gdyby lalo jak z cebra okragly rok...nie umialabym zebrac kosza grzybow, bo odrozniam tylko prawdziwki, podgrzybki, gaski, maslaki i kurki....aha i jeszcze muchomory!...a to troche za malo na pelny kosz;(
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: wiara i s »

ten ksiezulo ze zdjecia (marszu o czystosc Polski)
jest z krwi I kosci :(
http://wyborcza.pl/1,87648,18966781,jac ... l#BoxGWImg
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Polityka na forum

Post autor: jordan274 »

Pani Ninel, zna Pani mniej wiecej tyle co my ,chociaz ja nigdy nie widzialem gasek ,nasz las jest czysto podgrzybkowy ,no i od czasu do czasu jak mu sie uda znajduje prawdziwki,z rodziny to tylko my oboje ,bo corka z rodzina raczej nie uwaza ,ze to najprzyjemniejsze spedzanie czasu,a ja mimo ,ze nie przepadam za grzybami ,to lubie lazic.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ