Co to jest dobro dziecka?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Co to jest dobro dziecka?

Post autor: Galwas »

Pewien rzecznik pracy dziecka uznał, że dobro dziecka jest w ciąży najważniejsze. I powinno być obowiązkowe i nawet karalne.
Z drugiej strony dobro kobiety jest też najważniejsze, szczególnie kiedy kobieta lubi sobie wypić.
A ja się pytam o dobro jeszcze nienaradzonego dziecka - kobiety która też lubi sobie wypić, szczególnie kiedy musi.
Jakie dobro dla niej jest najważniejsze?

Oczywiście nie dotyczy to już dzieci narodzonych. Wtedy sobie mogą sobie już pić do woli. Po kościele i bez żadnej kary boskiej.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: zoskicyc »

gdzie dobro?
przed wyjsciem czy
po wyjsciu?

dla dobra dziecka trzeba ustalic
nowy "dzien dziecka"

gdybys ty wiedzial jak dzieci gloduja
nie tylko w afryce - ale w bogatym
merklizmie - partie bija na alarm
merkla dlubie w nosie i sepleni
o rownosci spolecznej - oszusci
polityczni zawsze gora

CXC


Obrazek


Obrazek
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: Galwas »

Nie wiem kiedy się indoktrynacja kościelna, ale pamiętam dokładnie, jej przebieg i uznanie życia nienarodzonego. Ale pamiętam uznanie życia dziecka nienarodzonego, że coś naturalnego - i od tej pory nic mnie już nie dziwi.
Państwo kościelna już mnie nie też dziwi. Tyle że ja temu wciąż się dziwię. A biskupi podnieśli je do religii państwowej.
Głupie katolickie bydło.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: sprawiedliwy »

Zajrzyj Galwasie do prawa rzymskiego, tam masz w prawie spadkowym dobro dziecka nienarodzonego, które jest uznanym dziedzicem.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: zoskicyc »

z tym ze tybr byl ogromnym smietnikiem
noworodkow
topiono jak
koty

jak ma sie prawo spadkowe
do nieustalonego ojcostwa?

na tej kanwie buduje sie
dzisiaj kryminaly
ale jest DNA

CXC
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: sprawiedliwy »

Prawo rzymskie mówiło o nienarodzonym dziecku z małżeństwa. Domniemanie, że ojcem jest zmarły mąż matki dziecka.... zakłada ileś tygodni, toteż jako nienarodzone brało udział w spadkobraniu. po dziadkach i ojcu.
Dziecko, już urodzone, nawet konkubiny urodzone po śmierci ojca mogło dochodzić swoich praw majątkowych.

Może mi się już na starość pokiełbasiło...też nie jest wykluczone ale dzwoni gdzieś w którejś kopule.


" początek od urodzenia dziecka żywego (przy czym znamieniem żywotności był krzyk (prokurianie) lub jakikolwiek inny znak (sabianie). do chwili śmierci (w sferze stosunków prawnych ustaje także po utracie wolności)
Płód poczęty, nie urodzony (nasciturus) nie był uważany za odrębną osobę, ale możliwe było uzyskanie korzyści majątkowych (tylko korzyści, nie obciążeń) w ten sposób, że skutki żywego urodzenia rozciągano wstecz na okres od chwili poczęcia (uprawniony do dziedziczenia, możliwe ustanowienie kuratora)."
tworzono sądownie Kuratora dziecka poczętego, nie urodzonego (curator ventri datus)


ściek z domów publicznych był ściekiem noworodków.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: zoskicyc »

nie wyklucze ze skutkiem tego byly
renesansowe morderstwa wewnatrz-rodzinne

CYC
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: Galwas »

Nie znam się na zagadnieniach prawa i dziedziczenia pogańskiego, ale wiem z lekcji religii ze każde stworzenie bierze się z ducha świętego! Czy to były stworzenie dziecka nienarodzonego czy też dziecka poczętego lub narodzonego. Od czasu świętego pontyfikatu - zapomniałem o którego - każde życie poczęte od chwili śmierci aż do usranej świętej śmierci jest święte. Co więcej jeżeli dziecko umrze nieochrzczone, to natychmiast znajdzie się w piekle. To prawda, że to przykazanie nieco złagodzono, ale jest to w szczególności prawda jest to święta zasada o nienaruszalności życia aż do poczęcia!
A może ty myślisz, że jakichś chińczyk może być zbawiony bez udziału ducha świętego!!!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: godzilla »

tak sie zastanawiam... w Polsce religia chrzescijanska panuje od ponad tysiaca lat... zla czy dobra, nie mnie to oceniac...

od jakichs stu lat bolszewicy zaczeli z nia walczyc... i walcza do dzis... od tej walki gina ludzie a winnymi sa bolszewicy... tak, dzisiejsi bolszewicy...

bolszewik galwas tez jest wspolodpowiedzialny za kazda smierc spowodowana w Europie w imie Allaha czy innych bogow...

galwas tu prowadzi swoja mala smierdzaca wojenke...

bog czy diabel ale ktos czy cos tak urzadzilo swiat ze kobieta po zaplodnieniu rodzi dzieci... to czlowiek wymyslil ze trzeba grzebac narzedziami w brzuchu kobiety aby zabic zycie, ktore tam powstalo...

to ze wielu kobietom jest ciezko gdy urodza dziecko to wiemy wszyscy, ale dlaczego nie pomaga sie tym kobietom, a jedyne wyjscie widzi sie w metodach wprowadzonych przez adolfa h. i bolszewikow?

pamietam jak to bylo za komuny, co chwile ktorys z kolegow byl smutny bo musial skombinowac kase na skrobanke... skombinowal, zaplacil i dalej mogl latac z kwiatka na kwiatek jak ten motylek...

wiec albo galwasowi cos sie popier.dolilo w glowce i chcialby wrocic do lat szczesliwej mlodosci albo realizuje plan bolszewizmu, ktory chce zniewolic ten caly pier.dolony swiat...

jesli to drugie to zycze mu aby zczezl jak najpredzej...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Co to jest dobro dziecka?

Post autor: zoskicyc »

tak
galwas prowadzi wojne
ale z wiatrakami

a propos "bolszewikow"
jak sie okazuje
rodzice tow merkel byli
mocno zaprzyjaznieni z rodzina honeckerow

wiec co sie dziwic do pioruna - jak wychowana
taka jest i dziala

ona z przyzwyczajenia dyryguje identycznie
jak honecker - maly przyklad -

zgodnie z prawem wszystkie koszty kampanii
przedwyborczej MUSZA pochodzic z kasy partii
jakiegokolwiek kandydata a nie z srodkow panstwa
/to chyba jest bardzo logiczne/

coz robi merkla - naturalnie odwrotnie
po dedeerowsku
korzysta w akcji przedwyborczej z samolotow
i helikopterow bundeswehry i samochodu rzadowego
w tyns posob wydala sume 100.000 euro
ale
nie z kasy jej partii CDU lecz z kasy panstwowej
zatem jest to zlamanie prawa
dlatego zlozono na nia doniesienia do prokuratury
generalnej

co sie stanie?
nic - a to jest pewne tak jak to ze po raz kolejny
rzadzic bedzie wtyczka z dedeeru
w sposob wysoce "demokratyczno-autokratyczny"

CXC
ODPOWIEDZ