katastrofa !!!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Vito
Posty: 83
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:25 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: katastrofa !!!

Post autor: Vito »

"Jestem przekonany że w pańskiej sytuacji,w zapisie administracyjnym zajścia i wpisie kary do ewidencji raportu dziennego na 100% nie widniała "odmowa wykonania rozkazu" bo wtedy pańska sytuacja automatycznie przerastała kompetencje pańskich bezpośrednich przełożonych i kwalifikowała się pod sąd wojskowy. "

Z całą pewnością nie widniała. Gdyby trep to zrobił to cały pułk miałby ubaw... z niego. Czasem od tego że został wydany rozkaz, ważniejsze jest to czego ten rozkaz dotyczył. Dostałem regulaminowe ostatnie ostrzeżenie.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: pipek »

Polska - podworko Dziwiszow, kosciola i zenady im. JAROSLAWA KACZYNSKEIGO
Tamto wszystko bedzie im. Lecha Kaczynskiego.
Jast mi wstyd za Polske.
Tym krajem rządzą pajace pociągane za sznurki.A naród wytresowano tak że z otwartą gębą
podąża za każdym ruchem iluzjonisty na scenie.

Takich ludzi,jak ten pokazany w wywiadzie przez Malinę,ludzi zdrowo myślących,nawet wbrew zapotrzebowaniu partyjnemu lub politycznemu rządzących,szykanowano,szczuto,odsuwano na boczny tor.

I nie ma w Polsce ugrupowania politycznego które nie prowadziłoby takiej polityki.

Jedni mniej,drudzy bardziej,ale w ciągu ostatnich lat to właśnie PIS i jego przywódcy wiedli w tym bezdyskusyjny prym.

Wyglada na to ,że zapomniano o tym co działo się na polskiej scenie politycznej od momentu rozpoczęcia ostatniej kampanii wyborczej lat temu 5.

Dzisiaj mówi się :"ciszej nad tą trumną" nie zważając że ta prawdziwa jest jeszcze niewidoczna i milion razy większa.

Widać to dokładnie po tym co dzieje się od sobotniego ranka.

To już nawet nie jest cyrk i kabaret,ale mrożący w żyłach popis masowj hipnozy.

Coś na kształt kąpieli przez którą przepuszcza się bydło tuż przed ubojem
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: godzilla »

pipek pisze:Dzisiaj mówi się :"ciszej nad tą trumną" nie zważając że ta prawdziwa jest jeszcze niewidoczna i milion razy większa.

Widać to dokładnie po tym co dzieje się od sobotniego ranka.

To już nawet nie jest cyrk i kabaret,ale mrożący w żyłach popis masowj hipnozy.

Coś na kształt kąpieli przez którą przepuszcza się bydło tuż przed ubojem
w jednym miejscu pieprzysz cos o jakims zagrozeniu, ktore niesie ze soba niedzielny pogrzeb i o tym ze twoja rodzina obkupuje sie w make, ryz i inne specjaly majace im pomoc przetrwac wojne i drwisz z zagrozenia a tutaj wlasciwie POTWIERDZASZ ze sam sie boisz tego samego...

ja dodam ze swojej strony ze zaintrygowala mnie wypowiedz jakiegos specjalisty w szwajcarskim prywatnym radiu "radio24", ktora uslyszalem w samochodzie chyba ostatniej niedzieli ze w Polsce teraz moze dojsc do przewrotu, ze "jakies ugrupowania" moga sie polaszczyc o przejecie wladzy sila i tym podobne "pier-doly"....

pomyslalem sobie ze wyrwali faceta z lozka, opowiedzieli mu co sie stalo a ten nieprzygotowany wymyslil sobie bajeczke dla idiotow.... porownujac Polske do jakiegos kraiku Trzeciego Swiata gdzie wystarczy przyslac pare kontenerow maczet, rozdac ochotnikom i juz pojda mordowac....

jak widac ten czlowiek jednak dobrze sie orientowal co mowi...............................

a to co sie dzieje przed palacem prezydenckim to jest wlasnie TO.... to ze WAM akurat pasuje ryzy donek nie musi automatycznie znaczyc ze wszyscy Polacy w niego wierza....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: godzilla »

pipek pisze:Szlachetnośc "szlachetnie" urodzonych to w zdecydowanej mierze tylko po prostu propaganda.
szlachetnosc i szlachta to tylko pochodne od tego ilu wrogow dany "szlachcic" zaszlachtowal, spalil, zamordowal w skrytobojczy sposob...

poczatki szlachty od zawsze byly takie same.... wieksza lub mniejsza grupa bandziorow morduje inna grupe, nie zawsze bandziorow, czesto calkiem niewinnych ludzi, bogaca sie na tym co zdobyli a potem dziela sie tytulami, ktore potem przechodza z generacji na generacje a potem mozemy ich ogladac w telewizji i zachwycac sie pieknymi rysami, strojami i manierami tych o "blekitnej krwi"....
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: katastrofa !!!

Post autor: whiskeyprint1 »

czy sesowne jest pytanie - klechy "wyksztalcily" spoleczenstwo?
przeciez w tym kabarecie kazdego osla robi sie swietym
czy mozna zadac pytanie - "kultura katolicka"?
zasada - owczy ped
amen
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: pipek »

w jednym miejscu pieprzysz cos o jakims zagrozeniu, ktore niesie ze soba niedzielny pogrzeb i o tym ze twoja rodzina obkupuje sie w make, ryz i inne specjaly majace im pomoc przetrwac wojne i drwisz z zagrozenia a tutaj wlasciwie POTWIERDZASZ ze sam sie boisz tego samego...
godzil,w jednym miejscu pieprzę coś o tym co mi wpadło w ucho przy dzwonieniu nie do rodziny,lecz do kumpli od kałamarza,bo chyba jednak wsiądę w tego El Condor pasa a jest parę pysków ktore bym z chęcią
zobaczył i zasięgam języka przy doborze terminów.

w drugim natomiast miejscu to ja się niczego nie boję,ponieważ ja tam nie mieszkam ale obserwując
zza oceanu tą ogolnonarodową histerię nie sposób zapomnieć o tych 700 miliardów dlugo,od których sam procent za niedługo zacznie przerastać zdolności płatnicze Polski a wałówka od Gierka juz jest prawie przeżarta.

W realnym świecie to mnie to wszystko gufno obchodzi bo mieszkam w USA,moja matka żyje w sąsiednim mieście a córka w Szkocji.Część bliskiej rodziny też powyjeżdżała na Wyspy a część ściąnął do Australii brat ojca,który wylądował tam po przymusowych robotach w Niemczech.Ci którzy zostali siedzą na tym co maja i kręcą biznesa.
Ojciec zaś panie godzil,mieszkający ze swoja rodziną w Polsce o to co ma włożyć do garnka martwić się nie musi.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: katastrofa !!!

Post autor: Reflex »

ja dodam ze swojej strony ze zaintrygowala mnie wypowiedz jakiegos specjalisty w szwajcarskim prywatnym radiu "radio24", ktora uslyszalem w samochodzie chyba ostatniej niedzieli ze w Polsce teraz moze dojsc do przewrotu, ze "jakies ugrupowania" moga sie polaszczyc o przejecie wladzy sila i tym podobne "pier-doly"....
Wystarczy troche wyobrazni i pomyslec logicznie. Dla Jaroslawa Kaczynskiego i jego ambicji, obecna fala wspolczucia i narodowej sympatii dla zmarlego brata, moze sie okazac doskonala odskocznia do zrobienia przewrotu politycznego. Wystarczy zglosic swoja kandydature na Prezydenta, umiejetnie podsycic nastroje poglebiajac podzialy a nawet wyprowadzic ludzi na ulice, a po wygraniu wyborow wywolac niezle zamieszanie na scenie politycznej Kraju. PIS jest zdziesiatkowany i rozbity, a to jest jego ostatnia szansa.

To wszystko jest uwaznie obserwowane przez swiat a komentarze delikatnie podkrelaja nadzieje , ze obecna sytuacja nie wywola w Polsce kryzysu politycznego.
Kaczynski jest zdolny do wszystkiego, nie ufam mu ani za grosz. Bezwgledny, egoista z rozdmuchana ambicja, nienawistny typ bolszewika z okresu rewolucji pazdziernikowej.
Mam tylko nadzieje, ze Polacy po opadnieciu emocji zalobnych pokieruja sie zdrowym rozsadkiem i nie dadza sie sprowokowac.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: katastrofa !!!

Post autor: bea_mezlot »

whiskeyprint1 pisze:stadion im. j.kaczynskiego
most im.j.kaczynskiego
plac im.j.kaczynskiego
ulice im.j.kaczynskiego
kosciol im.j.kaczynskiego
dopisz
kopiec kaczynskiego , albo od razu dwa kopce "jacka i placka" (o dwoch takich co ukradli ksiezyc)
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: katastrofa !!!

Post autor: godzilla »

bea_mezlot pisze:macie prawo do swoich pogladow, macie prawo nie uronic lzy i nie czuc zalu po zmarlych ,

ale choc uszanujcie tych zywych ,ktorzy dzis czuja zalobe w sercu , wiec prosze powstrzymajcie sie ze swoimi glupimi komentarzami na jakis czas
a przynajmniej do czwartku, bo w czwartek juz wolno wam bedzie sr.ac i rzygac w kierunku, ktory wam bedzie najbardziej pasowal...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: katastrofa !!!

Post autor: bea_mezlot »

zalobe sie nosi w sercu a nie na pokaz

a zaloba w polsce dla duzej ilosci rodakow skonczyla sie w dniu , w ktorym podjeto dzielaca polakow ( tak zjednoczych przez pare dni) , niefortunna decyzje o pochowaniu prezydenckiej pary na wawelu
ODPOWIEDZ