PROSBA U/CXC/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

PROSBA U/CXC/

Post autor: zoskicyc »

kopia listu do administracji
**********************************

PROSBA DO ADMINISTRACJI /CXC/
Postprzez zoskicyc » Cz sty 04, 2018 8:03 am

z wielka prosba do administracji

prosze by CHOC JEDEN I JEDYNY RAZ /do tej pory nie bylo/
zwrocic uwage na wypowiedzi aliasa "rekin oceanu"
poniewaz
sa one niezgodne z zasadami regulaminu tego forum
gdyz
- zawieraja tresci obrazajace narod /polski/
- zawieraja tresci godzace w uczucia religijne

CXC

**********************************************************
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: Reflex »

kopia listu do administracji
**********************************

PROSBA DO ADMINISTRACJI /Reflex/
Postprzez Reflex » Cz sty 04, 2018 godz 9:11 am

z wielka prosba do administracji

prosze by CHOC JEDEN I JEDYNY RAZ /do tej pory nie bylo/
zwrocic uwage na wypowiedzi aliasa "CYC"
poniewaz
sa one niezgodne z zasadami regulaminu tego forum
gdyz
- zawieraja tresci obrazajace uczestnikow forum / narody: niemiecki, amerykanski, polski/
- zawieraja tresci godzace w etyke i wartosci ludzkie.
Reflex
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: zoskicyc »

widze ze wtracil pierwotniak.
czy tez zawiera prosbe by uwazac
czy - by popierac - bo np. "genialne"

CXC

satyra pierwotniaka polega na jego
istnieniu na forum -
satyra podlewaczki polega na istnieniu
nie palm - ale podlewaczek z blachy
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:kopia listu do administracji
**********************************

PROSBA DO ADMINISTRACJI /Reflex/
Postprzez Reflex » Cz sty 04, 2018 godz 9:11 am

z wielka prosba do administracji

prosze by CHOC JEDEN I JEDYNY RAZ /do tej pory nie bylo/
zwrocic uwage na wypowiedzi aliasa "CYC"
poniewaz
sa one niezgodne z zasadami regulaminu tego forum
gdyz
- zawieraja tresci obrazajace uczestnikow forum / narody: niemiecki, amerykanski, polski/
- zawieraja tresci godzace w etyke i wartosci ludzkie.
Reflex
sprawdzilem... nie zebym mial z nim dyskutowac tylko aby potwierdzic ze temu indywiduum brakuje nawet podstawowej minimalnej zawartosci mozgu w czaszce... nic, zadnego polotu, jakiejs wyobrazni... korzysta jedynie z tego co przeczyta w internecie i przetwarza jako swoje...
zeby to chociaz nawoz byl... taki zuk zje goovno ale zrobi z tego nawoz... a reflex co? nic... jakies obrazania narodow wymyslil...

ze niby krytyka braku demokracji w chooyni to obrazanie chooyni? bo jakies timmermansy, pijaczki i kombinatorzy finansowi typu junker zamiast w pierdlu siedziec to sobie rzadza, chociaz nikt ich demokratycznie nie wybral? to jest obraza dla demokracji...

albo pani anielcia, ktora niszczy Niemcow ile wlezie... jej skrytykowac nie wolno?
a lobuzy niszczace Polsce, typu roza thun, ktora s.ra na nasz kraj i narod ile wlezie do niemieckich stacji telewizyjnych i zamiast gnic za to w lochach to udaje polityka...

narod amerykanski obraza? a w jaki sposob on to robi? ze na rodeo nie chodzi? ja tez nie chodze...

niech no sie ten bezmozgowiec nie wypowiada wsrod inteligentnych ludzi bo rzygac sie chce...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: Reflex »

Zawsze kiedy kończy się rok, zastanawiamy sie się co nam przyniesie Nowy Rok. Zawsze mamy nadzeję, ze bedzie jeśli nie lepiej, to przynajmniej nie gorzej. Ale o tym innym razem, teraz myśle o naszym ukochanym forum.
I co ja widzę proszę szanownych uczestników, kolegów i koleżanek, wrogów i cierpliwych kibiców forum?
Ano widze próbe zamachu stanu. Znaczy... probe przejęcia kontroli i calkowitego przywództwa na forum przez Cyca. Taki miejscowy pucz z generalem cyc'em na czole....czele. :D

Wykorzystując chwilową nieobecność niektorych uczetników, agresywny i masowy wysyp postów wyżej wymienionego, postów co prawda bez treści, za to powodzią slowotoku, lawiny slów, pustych szumowin, nadętego, zaprawionego zjadliwoscia i zaczepkami i beznadziejnie glupiego slowotoku zatopil Hyde Park.

Do tego jesteśmy przyzwyczajeni, co nie znaczy że z tym pogodzeni. Jednak dzisiaj general cyc z rozpędu popelnil nastepny taktyczny krok w probie wyeliminowania konkurencji i przejecia sterów na forum.
General cyc zostal KAPUSIEM.
W oficjalnym "pismie", ktorym sie z dumą chwali , DONOSI do administracji na Rekina.
Biedny maniak i nieprzytomny masochista, nie zdaje sobie sprawy, że jeśli Rekin za swoje posty otrzymalby jakąs karę to Cyc za swoje musialby byc spalony na stosie.

PS.
Witaj godzilla. Wiedzialerm że mnie czytasz namietnie, wiedzialem jak bardzo sie męczyleś.
No i musze Ci jednak podziekować za uznanie. Twierdzeniem, że moje posty są kopiowane z netu, potwierdzasz że prezentuja nieosiaglany dla ciebie poziom.
Co prawda to uznanie ze strony debila, ale zawsze od smiertelnego wroga wiec coś znaczą. Dziekuje.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: alohilani »

A ja sie zastanawiam, co byloby gdyby Cyc i Rekin byly jedna i ta sama osoba (calkiem mozliwe znajac Cyca przez te kilkanascie lat, Panie Jordan, za to reczyc absolutnie nie mozna ze nie) i Cyc donosil na samego siebie.
:mrgreen:
Ot, zamieszac w glowie niedorzecznosciami w ogolnej dorzecznosci.

To jest calkiem mozliwe - ot tak dla zabawy, dla tzw. jaj, dla robienia zamieszania na forum, dla robienia podjazdow, nagonek, itd. Dla bycia w centrum uwagi, ktorej widac tak bardzo potrzebuje.
A moze to cos w rodzaju Dr. Jekyll i Mr. Hyde? Jedna jazn mowi, a druga go za to co mowi karze?
Oczywiscie jesli Rekin to nie gen_sek sprzed ladnych kilku czy wiecej lat, choc tamten mial duze poczucie wesolosci (trudo to nazwac humorem).

Coby to nie bylo, to zdrowe to na pewno nie jest. W kazdym z wyzej wymienionych przypadkow.
Takie jest moje zdanie.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: zoskicyc »

narod amerykanki (co to jest????)
obraza siebie wybierajac takiego
niemca prezydenta ktory gardzi
calym swiatem..............
obwieszcza swiatu ze ma /cytat/
"wiekszy czerwony guzik" do agresji
atomowej
jesli narod wybral szalenca na prezydenta
zatem - musi byc!!! ze narod jest szalony
CBDO

godzila
nie rozmawiaj z chwastem ktory
wyrosl na wlasnym gouwnie - to jest
tylko kamuflaz pierwotniaka


Obrazek

CXC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: jordan274 »

Pani Alohilani ,ja jednak bylbym sklonny reczyc ,ze to nie jest ta sama osoba i nie chodzi tu o obrone jednej ,czy drugiej strony,wiem ,ze ludzie moga sie zmieniac ,Cyca. znam bardzo wiele lat i wiem ,ze mogl sie zmienic
z takiego,czy innego wzgledu ,nie o to chodzi,chodzi o sposob wyrazania mysli,niezaleznie od tego co sie pisze
mozna robic bledy ,mozna miec problemy ze stylistyka,zwlaszcza nie mieszkajac w Polsce ale sposob w jaki
pisze ,czy wyraza sie Rekin,bylby dla nawet wzglednie poslugujacego sie jezykiem polskim bardzo trudny
dlatego tez uwazam ,ze to nie jest napewno Cyc i tylko prosze mnie zle nie zrozumiec ,nie chodzi tu obrone Cyca
prosze tez zwrocic uwage ,ze Rekin pisze tak ,jakby tego jezyka nigdy dobrze nie znal,zadnych zasad
jedynie to ,co przepisze ,czy wklei jest napisane mniej wiecej znosnie ,chociaz i tu nie zawsze...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: alohilani »

Byc moze ma Pan racje Panie Jordan.

Nie jestem specjalista od tych spraw.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: PROSBA U/CXC/

Post autor: zoskicyc »

jordan
podlewaczka ma nie tylko (po slasku) "swidra "
ale brakuje jej zdzbla inteligencji by mogla
dojsc do stwierdzenia kto-jest-kto
alec
jesli twierdzi ze /cytuje/ "zawsze bedzie bronic
rekina" - wowczas trza uznac ze broni mnie
nie!!! - dziekuje .......................
bo tak szajsowanej obrony nie potrzebuje
nawet rekin

prawde mowiac
to ja moglbym bronic jej "inteligencji i
nieumiejetnosci rodzdzielenia prawdy od ICH - JEJ
klamstwa
/ich - tu wlacze pierwotniaka/

CXC
ODPOWIEDZ