mam dosyc qrestw reflexa...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: jordan274 »

A tak gwoli sprawiedliwosci ,ci bici od czasu do czasu tez bili,nie ma sensu niektorych glaskac po glowach ,a innych topic w bagnie ,bo tu kazdy ma cos za uszami i nie mozna jednych wdeptywac w dno,a innych stawiac na piedestale,a z sumieniem nie mam az takich problemow,ja tez oberwalam tu nie raz ale nie mam ochoty
ani zamiaru do konca zycia sie tym katowac ,a Wy robcie co chcecie....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: Reflex »

Jestes nieobiektywna, podobno zakochane kobiety tak maja. ;)
Jesteś tu krótko a konflikty twaja od wielu lat. No i nie wolno stawiac znaku równości miedzy agresorem a ofiarą, ktora sie broni. Radzilbym Ci zmienic okulary, chociaż wątpię czy to pomoże.
Wchodzenie miedzy zwaśnione strony bywa bolesne, można zostać z przyciętymi paluszkami z obu stron.
Ucz sie ucz Jordanko, zycie to najlepszy nauczyciel.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: jordan274 »

Tu zaden obiektywizam nie pomoze,tu trzeba sie opowiadac tylko po'' jedynie slusznej stronnie''
druga strona jest calkowicie be i nawet spogladanie w tamtym kierunku jest''nieprzyzwoitoscia''
okularow nie nosze i nie uzywam wiec zamiana na inne nie wchodzi w gre....
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: alohilani »

Tzw. metoda podpuszczania, czyli zaczepiania (zwykle to klamstwo) i bicia, jak kiedys slusznie zauwazyl Rekin.
To moze trwac pare lat, a nawet w nieskonczonosc.
Na oczach ponad 2200 uczestnikow forum, ktorych widac uwaza sie za idiotow.
A zaczepiajacy i bijacy placza, ze sa ofiarami jesli prawdziwa ofiara sie im postawi (czyli broni siebie) i powie co o tym wszystkim mysli. Wtedy jest na te "ofiare" dwustronna nagonka. Bylo tych nagonek na tym forum wiele, nawet za swietowanie Bozego Narodzenia.
A czemu wiekszosc z tych ponad 2200 czlonkow forum sie nie odzywa? A po co im potem sie uzerac z atakujacymi, ktorzy tu robia za ofiary? Po co im tracic cenny czas zycia, iedy to jest bezskuteczne? To brutalne forum, bez zadnej moderacji do tego stopnia, ze sami uczestnicy muszaje moderowac wskazujac na to co tu dobre a co zle. Juz kiedys na ten temat pisalam.
Sam tytul tego watka jest wg mnie podpuszczaniem.
Aby bylo bicie slowne.
Kto tu na tym forum jest caly czas bity wszyscy widza.
A jak sie cierpliwosc skonczy i sie postawi, to placz przesladowcow,
bo oni moga, ale temu zaczepianemu nie wolno.

Tu jest dobry link wyjasniajacy wiele, moze to komus pomoze zrozumiec samego siebie lub bliskich i siegnie po fachowa pomoc. Szkoda czasu na tlumaczenie, google robi to mniej wiecej dobrze. Szkoda w ogole czasu na poswiecanie takim idiotyzmom jak te zawarte w tytule. Bo swojego codziennego ku.res(w)twa na tym forum sie nie widzi, ale odpowiedz na nie od czasu do czasu jest kure.(w)stwem. Dobre sobie!!!

https://www.psychologytoday.com/conditi ... y-disorder

A teraz rzucicie sie pewnie na mnie, poniewaz napisalam to co mysle.
Tak zawsze przeciez bylo. Zmienialo sie obiekt i atakowalo tego, kto odpowiedzial.
A mnie to wisi i powiewa. Juz mnie nic tu nie zaskoczy.
Na temat decyzji o niemoderowaniu tego forum przez administracje juz kiedys pisalam.
Jaki Pan taki kram.
Jak takie niemoderowane forum w ogole moze istniec?
Chyba, ze moderowanie nie mogloby byc bezstronne, a to juz inna sprawa...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: wiara i s »

Czytac nie blogiem

Tylko czytac I myslec myslec I czytac

Mialem nadzieje teraz juz jej nie mam

Jestes pan dla mnie nikim

Amen

Marek

PS

Ostroznie powyzej 8 tys metrow mozna miec halucynacje 8-)
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: Reflex »


Tu zaden obiektywizm nie pomoze,tu trzeba sie opowiadac tylko po'' jedynie slusznej stronnie''
Albo...po prostu być sobą. Nie jesteś niczyją niewolnicą, masz swoj rozum, umiesz odróznic dobro od zla.
Można też użyć odrobine dyplomacji, zając pozycje neutralną. Ale należy być obiektywnym, to jest postawa uczciwości. A co niektórzy myślą? Ich broszka.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: wiara i s »

alohilani pisze:Na temat decyzji o niemoderowaniu tego forum przez administracje juz kiedys pisalam.
P.A

To cyc I godzilla juz dawno mieli dozywocia :D
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: Reflex »

Komiczne jest oburzenie Cyca, ze kiedys napisalem że forum to ring bokserów.
A nie jest? Nie napisalem że forum powinno być ringiem, tylko stwierdzilem, ze jest.
Ale Cyc ma plaski móżdżek. Powiedz mu że widzisz nieżywego ptaka a on podnosi glowe i szuka ptaka w powietrzu. To sie nazywa IQ, (Intelligence quotient) iloraz inteligencji. ;)
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: wiara i s »

P.R

Dzien Dobry
Reflex pisze:Komiczne jest oburzenie Cyca, ze kiedys napisalem że forum to ring bokserów. A nie jest? Nie napisalem że forum powinno być ringiem, tylko stwierdzilem, ze jest. Ale Cyc ma plaski móżdżek. Powiedz mu że widzisz nieżywego ptaka a on podnosi glowe i szuka ptaka w powietrzu. To sie nazywa IQ, (Intelligence quotient) iloraz inteligencji.
Zgadzam sie w pelni

Choc z tym IQ to chyba nie tak raczej rodzaj jakiejs choroby ktora ma podloze w wieku I niepokoju

Marek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: mam dosyc qrestw reflexa...

Post autor: Reflex »

Zgadzam sie w pelni

Choc z tym IQ to chyba nie tak raczej rodzaj jakiejs choroby ktora ma podloze w wieku I niepokoju

Marek
Cyc dostal jakieś wyksztalcenie i nabyl (wkul) jakąś wiedzę. Jednak wiedza to nie inteligencja a bez niej ta wiedza jest bezużyteczna.
W komputer też mozna zaaplikować wiedzę, ale nie można z niej korzystac bez sprawnego procesora, czyli inteligencji. U Cyca procesor jest skorumpowany i przy każdym zalogowaniu na forum wyświetla sie wielki "napis" error. ;)
ODPOWIEDZ