Rasizm

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Rasizm

Post autor: zoskicyc »

kto wie
czy nie warto byloby gdyby
jakies forum nie podjelo
dzialanoci liceum
moza byloy latwiej rozmawiac?

jest tutaj na wb osobnik ktrory jest
nie tylko gimnazjum - wrecz
uniwersytetem...............
bedac profesorem wikipedialnej
wiedzy o wszystkim
uwaga
on cenzuruje!

CXC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Reflex »

podobno rzad polski ustalil
ze wszyscy przybysze z ukrainy
maja w polsce status "emigrantow"
co jest dobitna odpowiedzai na
karygodne wybryki unii europejskiej
zmuszajac polske do przyjecia
(ustalonej przez EU) liczby moslemow
grozac potezna kara pieniezna i
odebraniem glosu w bruxeli - glosu
ktorego polsce nigdy nie dano
oprzytomnieli i zamkneli bruxelskim
technokaratom tuska wreszcie gebe

capito?

CXC
Nie rozumiem, jak dorosły, wydawaloby się rozgarnięty czlowiek, może pisać tak horendalne głupoty?
Jak mozna stawiać znak równości miedzy uchodzcami spod bomb, od glodu i represji z sezonowymi pracownikami, ktorzy przyjeżdżają po sasiedzku do pracy, szukając lepszych warunków socjalnych i pieniedzy???

Odpowiedz moze byc tylko jedna. Żaden Ciebie Adwokat. Rząd PiS-u się tylko tymi manewrami ośmiesza a Ty jesteś (jak PiS) zwyklym krętaczem. Nikt sie w Europie na takie chwyty nie nabierze.

Druga sprawa która rzuca na kolana, to Twoje straszliwie glupie: "karygodne wybryki Unii europejskiej zmuszajac polske do przyjecia (ustalonej przez EU) liczby moslemow". Jakie karygodne? Czy Unia zlamala unijne prawo? Wiem , wiem. Cyc tworzy dla Unii własne prawo, wlasny nierząd, wlasną biedę umysłową.
Jak mozna wypisywać takie pier***, nie wiem... Nie wiem czy rozumiesz filozofie znaczenie slowa UNIA.
Zakonotuj balwanie: UNIA generalnie oznacza JEDNOŚĆ. Podpisaną dobrowolnie przez każdego czlonka UNII.
Nie można korzytać z przysługujących przywilejów a odmawiać spełnienia obowiązków.

Razem pracujemy, razem sie bronimy (w przypadku agresji wojskowej),, razem rozwiazujemy problemy i wyzwania czlonków Unii. Mowiąc prostym językiem "wszyscy za jednego, jeden za wszystkich"
Wielkim problemem dla Unii jest masowy naplyw uchodzców do Europy. Nie tylko ludnosci muzulmańskiej jak podstępnie sugerujesz.

Polska odmawiajac przyjęcia w sumie proporcjonalnie niewielkiej ilosci uchodzcow lamie obowiazujace w Unii prawo, tym samym KARYGODNE jest postepowanie Polski i pomimo krętackich kombinacji z Ukraincami, jesli nie przyjmie uchodzcow, zostanie slusznie ukarana.

Pisanie ze Polska nie miala prawa glosu w Unii jest szczeniackim chwytem i Cycowym prymitywnym klamstwem.
W sumie bylby czas, jesli Cyc chce przyeżyć na tym forum w z akceptacja uczestników, musi zrezygnować z KARYGODNEGO matactwa, musi przestać pisać o polityce w ogóle. A że to jest prawie niemożliwe, jego egzystencja nie rokuje mu spokojnego zycia. Nie tylko tutaj, wszędzie. Nawet jeśli uwazasz, że prawda jest jak dupa... to wyzej dupy nie podskoczysz.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Rasizm

Post autor: jordan274 »

Nie bardzo rozumiem Cycu jaki cel mialoby przez kogokolwiek cenzurowanie tekstow na tym forum
jezeli nawet robilby to,to chyba tylko na wlasny uzytek,innego sensu w tym nie widze,a poki co to tu
chyba jeszcze cenzura nie dotarla,najwieksza wada jest tutaj to ,ze wlasciwie kazde zdanie na
jakikolwiek temat prowokuje awanturki,komentowanie dosyc czesto obrazliwe,przeciez w koncu nie
chodzi o to ,zeby sie ze wszystkim zgadzac ale pozwolic na to ,zeby kazdy mial prawo do swego
zdania,niezaleznie czy to sie komus podoba ,czy nie,ja rozumiem ,ze kazdy chce tu przeforsowac
wlasny punkt widzenia ,co oczywiscie nie znaczy,ze kazdemu musi sie to podobac ale poniewaz
kazdy mieszka gdzies tam wiec dlaczego nie ma prawa oceniac sytuacji i wszystkiego co dzieje sie
wlasnie w swoim kraju,a to ,ze ktos sie z tymi ocenami nie zgadza,niby ma prawo ale to
wszystko mozna robic bez niepotrzebnych zadraznien,kazdy ma prawo do niezadowolenia
z tego ,czy owego ale czy naprawde nie mozna zmienic sposobu komunikowania sie,przeciez jak sie
nie chce z kims rozmawiac ,to mozna go zwyczajnie omijac i nie zwracac na niego uwagi,takie
jest moje zdanie,jezeli nie mam racji,trudno...,w kazdym razie nie zmienisz kogos ,kto ma nature
poprawiacza wszystkiego co sie pisze i kto robi to w sposob czesto malo przyjemny..
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Rasizm

Post autor: zoskicyc »

pani szanowna jordan
nie napisalem ani slowa o
cenzurowanu forum i cenie je
tylko dlatego ze germanskiej
cenzurze nie podlega
napisalem
ze mogloby sie stac liceum
dla pierwotniaka - nic wiecej
acz
byloby moglo stac sie tym
czym chcielibysmy by bylo

capito?

CXC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Rasizm

Post autor: jordan274 »

Panie Szanowny Cyc,rozumiem ok,wobec tego nic wiecej na ten temat,moze nie zrozumialam tak jak trzeba.....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Reflex »

jest tutaj na wb osobnik ktrory jest
nie tylko gimnazjum - wrecz
uniwersytetem...............
bedac profesorem wikipedialnej
wiedzy o wszystkim
uwaga
on cenzuruje!

CXC
Jezeli Cyc uważa ze mam wikipedialna wiedze tym lepiej dla mnie a gorzej dla niego.
Tego co ja pisze nie ma w encyklopedii. To są ogolnie , znane każdemu przyziemne sprawy.

Moje poglądy na temat Unii Europejskiej podziela 27 zrzeszonych panstw i setki milionów zwykłych ludzi,
wiec nic wielkiego. Cale moje zmaganie z Cycem lezy w duszy i sumieniu czlowieka. W odróżnieniu zla od dobra. W rzetelności przekazu informacji.i. W szacunku dla prawdy i otaczajacego nas świata.
Nie wierzę, że są gorsze lub lepsze narody, Sa bogatsze i biedniejdsze, lepiej, albo słabiej wyktalcone, ale nie glupie ani gorsze.
Nie wierze, ze politycy są skorumpowani i zli. Po prostu ich praca jest trudna niewdzieczna i efekty są uzależnione nie tylko od nich. Nie ma lepszej lub gorszej religii.

Powiedziawszy powyższe, wiem że w kazdej dziedzinie życia są ludzie zdeprawowani, taka jest natura czlowieka, ale to nie znaczy, ze wyjatki potwierdzaja regulę.

Sprawa mojej "cenzury Cyca" to typowa mentalnośc Kalego z Pustyni i w Puszczy. Odmienne od Cyca zdanie nazywa sie CENZURA. Narzucanie przez Cyca silą swoich poglądów z terroryzowaniem i obrażaniem ludzI,
nazywa jego PRAWEM DO WYPOWIEDZI.

PS. Tego ani zadnego mojego postu nie bylo i nie ma w Wikipedii. Wkipedia nie jest organem opiniotwórczym.
Ja jestem... :mrgreen:
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Rasizm

Post autor: jordan274 »

Szanowny Panie Organie Opiniotworczy,rozumiem,ze niemal kazdy chcialby byc
na pozycji dominujacej ale pozwol innym rowniez do wlasnych opinii i nie krytykuj
nie pouczaj,niech kazdy ma prawo do wlasnego zdania nawet jesli Szanowny Pan Organ
Opiniotworczy nie zgadza sie z tym,to tak bez urazy.A tak mniej oficjalnie ,to obaj
sobie ciagle dosrywacie...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Reflex »

Szukasz guza Krystynko. i ti nie w zbyt eleganckim stylu.
Pierwsze: Zaczepilas niegrzecznie bez mojej prowokacj.
Po drugie: Przy ostatnim zdaniu umieścilem emotke, ktora na internecie oznacza żart.
Po trzecie mądralińska, mój post byl odpowiedzią do niego nie do Ciebie (patrz na quote)
że ja cenzuruje forum i byl napisany w rzeczowymi,kulturalnym tonie.
I po trzecie: jeszcze raz mala statystyka:
Posty na dzien dzisiejszy:
Cyc:9686
godzilla:12654
Reflex:6703

Ty chcesz porownąc jego rzygi z moja polemiką? Zdrowia Ci życzę.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Rasizm

Post autor: jordan274 »

Nie szukam ani guza,nikogo raczej nie obrazam,tylko jest to moje wrazenie ,ktore
odnosze czytajac to wszystko tu zwlaszcza w ciagu ostatnich dni
przepraszac nie mam za co dlatego nie bede sie wysilac....,zreszta z drugiej
strony tez tego nie oczekuje,juz sie przyzwyczailam.....,nie bede tez nikogo z nikim
porownywac,odrobine zdrowego rozsadku jeszcze mi zostalo....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rasizm

Post autor: Reflex »

Oczywiscie lelijo, Ty guza nie szukasz, tylko włazisz bez mydla Cycowi w tylek
czyims kosztem. Twój obiektywizm urąga ludzkiej przyzwoitosci...
Zostan z Bogiem....tfu, tfu, chcialem powiedzieć z Cycem.
ODPOWIEDZ