Rów

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Rów

Post autor: sprawiedliwy »

Tak. czytam od czasu do czasu. jak mi czas pozwoli. Dziękuję, też uważam , że to dobra internetowa strona.

Wiele stron zniknęło ostatnio i znika stale. Nawet Blogiernia onetu już w archiwum od 31, w ogóle zniknie, podobno.
Mnie się wydaje słuszne, że zostaną najlepsi. A to znaczy najrzetelniejsze media, profesjonalne.

Fora też umierają śmiercią naturalną. O wiele zabawniejszy jest FB. gdzie conajmniej anonimowe trolle nie napadają na człowieka, nie poniżają, szkodzą. Profil zamykasz i wpuszczasz do dyskusji przyzwoite osoby, poważnych znajomych z twarzą. Dosłownie i w przenośni.
Anonimowość daje pewien smaczek pikanterii, o ile anonim jest na tyle przyzwoity by nie robić "burdelu". O chamstwie nawet nie mówię, szkoda czasu. Aczkolwiek walka z nim tzn. z chamstwem to też kawał roboty, ale bywają typy niereformowalne, dla których chamstwo to narzędzie...do różnych celów.

Niestety, nie wróżę temu forum powrotu do życia....to już konające podrygi.

Nie wiem. czy szkoda, czy nie. Ale to fakt.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rów

Post autor: Reflex »

Wszystkie tradycyjne formy komunikowania sie zanikają. Ręczne pisanie listów zastapily e-maile i smsy.
Utrzymywanie kontaktów towarzyskich skutecznie zabija internet a szczegolnie facebook. Fora dyskusyjne ustępują na rzecz krótkich, suchych i dosadnych komentarzy pod artykułami w mediach.

Jest jedna optymistyczna wiadomość. Podobo w porównaniu z"przed internetem" spadla ilość zdrad malżeńskich, dzieki... seksowi wirtualnemu uprawianemu w internecie. Hmmm...Lekarze twierdzą, że masturbacja ma dobry wplyw na zdrowie w Brazylii minister zdowia wręcz zaleca ten proceder kobietom i sfrustrowanym mężczyznom. Życie w pigułce z telefonem w ręku i przed monitorem kompjutera. ;)
ODPOWIEDZ