Amnestia...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Amnestia...

Post autor: Reflex »

U mnie juz pelna wiosna a w środku lekkie zmęczenie, potrzeba przemyslen i zadumy.
Nie żartuje, naprawde tak czuję.

Na pierwszy ogień ... Cyc i ja sam. Znużenie i bezsens.. do diabla z urazami i racjami.
Jako Reflex ( niech każdy pomyśli o mnie co chce).. stwierdzam, że Cyc choć złośliwy malpiszon też czlowiek.
A co, stać mnie na machniecie ręką...

Krotko mowiąc oglaszam wiosenna amnestię, nie tylko dla Cyca, dla mnie też.
Przebaczę sobie moje grzechy :D Cyc od dwoch dni nikogo nie obrazil, wiec i ja nie będę się czepial.
Może się uda? A wy wszyscy nie chowajcie się tylko wylazcie z ukrycia i po prostu bądzcie.
Wiosennie i w ogole.

PS. Chcecie zobaczyć wiosnę pod moim oknem?
Nie chcecie??? To zobaczcie ...
Posadzilem dwa tygodnie temu.

Obrazek

Pierwszy bukiecik bazylii

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Amnestia...

Post autor: sprawiedliwy »

Mało Reflexie.
Stanowczo za mało.
Oni by jeszcze chcieli
ABOLICJĘ.... :mrgreen:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Amnestia...

Post autor: Reflex »

Mało Reflexie.
Stanowczo za mało.
Oni by jeszcze chcieli
ABOLICJĘ....
Taaa... I mają IZIOLACJĘ! Na wlasne Zyczenie. Czemu ludzie są tacy glupi? Bo tylko glupiec rujnuje miejsce swojej egzystencjii podcina galąz na ktorej siedzi. A emigrować nie ma gdzie :roll:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Amnestia...

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze:Czemu ludzie są tacy glupi? Bo tylko glupiec rujnuje miejsce swojej egzystencjii podcina galąz na ktorej siedzi. A emigrować nie ma gdzie
Niestety. Ale to jeszcze jeden dowód, że to pasożyty. To nie obraźliwe, lecz tragiczne raczej. Trudno, są osoby które inaczej istnieć nie potrafią. Nie będę wyjaśniać, bo to nawet głupcy wiedzą.

PS. godzil zniknął tutaj nie tylko ze strachu przed "represjami" swoich "mądrości", ale też bo jego "przyjaciółka" zniknęła z internetu i nawet forum szwajcarskie szlag trafił. Na kim on będzie teraz jechał? o kim pisał oszczerstwa?
ODPOWIEDZ