Zapomniane

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: Zapomniane

Post autor: Bingoo »

wiara i s pisze:Witam

P. Bingoo
Panski post zdjeto z calkiem innego powodu

Niedobrze ze Pan nie pamieta co Pan pisze.

Moge Panu ten Panski post podeslac na pv

Pozdrawiam
Przejawy demencji nie są tylko twoim przywilejem.
Wal zatem śmiało.Tu na forum.
W końcu ktoś musi godnie zastapić tego, kogo ciagle pomawiano o prowadzenie kapownika forum.
Z tego co sobie mgliście przypominam to użyłem także twoich słów jakie skierowałeś do Reflexa wskazując na twoje tychże słów autorstwo.
Ty, wielbiciel i wierny czytelnik gazety dla Polaków, takich sló bezkarnie używać możesz. Może moje czynne zadeklarowanie uwielbienia dla informacji z Gazety Wyborczej spowoduje łagodniejsze spojrzenie na moje teksty i nie będą one zdejmowane za każdorazową błachą skargą. Muszę się zastanowić nad zmiana taktyki.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Zapomniane

Post autor: bea_mezlot »

dla niezorientowanych

posty do zdjecia zgloszone zostaly przeze mnie za bezposredni , wulgarny atak w moim kierunku ,
a nie za uzycie slowa "czarny"

podobny , chamski post byl w kierunku xyz

kazdy nastepny , podobnie wulgarny , bezposredni atak kazdorazowo bedzie zglaszany do administracji !!!
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Zapomniane

Post autor: alohilani »

Zgadza sie Bea, przez mnie rowniez byly zglaszane z tego samego powodu.

Niestety, tej chamskiej odpowiedzi do mnie nie bylo okazji przeczytac ze wzgledu na roznice w czasie zapewne, a potem juz bylo zdjete. Moze to i dobrze, poniewaz mam obrzydzenie do chamstwa oraz podstawowego braku szacunku dla innego czlowieka. Potrafie rowniez dosadnie odpisac jesli potrzeba nie uzywajac wulgaryzmow:-)
Tam pod drugiej stronie przed ekranem siedzi inny czlowiek, ktory mysli i czuje...
A swiadectwo sobie wystawia tylko i wylacznie ta osoba, ktora tak a nie inaczej sie zachowuje w okreslonej sytuacji. Tu na forum jak na dloni widac wszystkie ludzkie charaktery. Nie widac twarzy, ale widac wszystko to, co ktos soba reprezentuje. Szczegolnie jesli obserwuje sie ludzkie zachowania przez tyle dlugich przeciez lat.

Post'y do zdjecia sa zglaszane za ewidentne chamstwo i ataki osobiste, a nie za merytoryczna forme dyskusji, ktora sie komus moze nie podobac z roznych wzledow. I tak bedzie za kazdym razem, kiedy chamstwo bedzie rzucac sie na forum jak przyslowiowy "pijany zajac".

Pozdrawiam :) 8-)
jankiel
Posty: 26
Rejestracja: ndz lis 15, 2009 1:47 am

Re: Zapomniane

Post autor: jankiel »

.....kazdy nastepny , podobnie wulgarny , bezposredni atak kazdorazowo bedzie zglaszany do administracji !!!.......brawo panno anibeanime....ja ciagle czekam na wyjasnienie kto tak ulozonej i dystyngowanej panience dal prawo do chamskiego powitania mojej osoby na tym forum...panienka to pewnie jak ten murzynek Kalii co to jak ukradnie to wielki wojownik a jak mu podpieprza...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Zapomniane

Post autor: marycha »

P[quote="wiara i s"]Witam

P.Marycha

Pani pisze o ustawie ktora ma co innego na celu. :o

Dla mnie zawsze ludzie ktorzy gineli za wolnosc i godnosc to sa ludzie.

Obojetnie czy to jest powstaniec warszawski z1943 czy 1944

Dziekuje Pani ze w temacie gdzie nalezy pochylic glowe nad pamiecia tych ludzi,
Pani popiera wulgaryzmy. :(

Moj kosciol uczy mnie czegos innego (katolicki ,zeby bylo jasne)

ppp. wiara widze, ze moda na okreslenia wulgaryzmy, chamstwo itp. Wystarczy inaczej myslec i sa to wulgaryzmy. Wypada mi wulgarnie pana przeprosic jesli urazilam panskie uczucia patriotyczne i byc moze religijne. Nie mialam takiego zamiaru. Nie wiem do jakiego kosciola pan nalezy i na pewno nigdy nie zdobylabym sie na "chamstwo" zeby z tego kpic. Niemniej prawda jest, ze nawet ptaki nie paskudza w swoje gniazdo a z panskich postow wynika, ze pan w swoje paskudzi.
darek
Posty: 112
Rejestracja: czw maja 13, 2010 12:57 am

Re: Zapomniane

Post autor: darek »

Szukam mojego postu w sprawie "Zapomniane "i nie moge znalezc!Wczoraj rano byl,a wieczorem juz nie!Nie wiem co o tym sadzic,bo chyba nie jest to forum polityczne? I tylko poprawne teksty maja szanse przetrwania?Nie obrazilem w nim NIKOGO,napisalem ze Holokaust byl i tego nie da sie wymazac.A jednak postu NIE MA!Ubolewam nad tym bo zawsze uczono mnie mowienia PRAWDY.Nawet w szkole podstawowej mialem problemy bo mowilem o Katyniu i zdradzieckiej napasci przez ZSRR na Polske.Ale widac widmo cenzury rodem z socrealizmu jakims sposobem przetrwalo,i ma sie calkiem dobrze.Jeszcze raz podkreslam NIE JESTEM ANTYSEMITA.I mialbym prosbe do administratora lub osoby odpowiedzialnej,azeby(jesli jest to mozliwe) poinformowala mnie o usunieciu postu i podala przyczyny.
Pozdrawiam
Darek
darek
Posty: 112
Rejestracja: czw maja 13, 2010 12:57 am

Re: Zapomniane

Post autor: darek »

bea_mezlot pisze:
darek
to forum ma ponad zarejestrowanych 200 uzytkownikow

a pisze pare osob

nigdzie indziej takich nie znajdziesz indywidualnosci

dlatego tu wracaja bo bezplciowych for est od groma


g l

b.
Ja nie twierdze ze to forum jest zle czy slabe.Faktem pozostaje ze mojego postu nie ma?mialem nadzieje ze forum,zwlaszcza watek Hyde Park jest naprawde tym miejscem skad wzial nazwe i nikt nikogo nie bedzie lajal za wypowiedzi.Tym nie mniej dziekuje za wytlumaczenie czym jest to forum.Choc nie przemawia do mnie.Dlaczego?, bo jest troche pokretne i przypomina rozmowe o "gruszce i pietruszce".Pozdrawiam
Darek
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Zapomniane

Post autor: whiskeyprint1 »

panie darek

mnie czasem rowniez zaskakuje pewna sytuacja ktora jest zapewne nie dowodzi usuniecia zapisu

bywa (u mnie) ze po napisaniu textu "klikne" >wyslij< bedac pewny ze zapis zostal zamieszczony - ale okazuje sie ze wraca on w tej samej formie i wowczas nalezy go jeszcze raz "wyslac" - w ten sposob - przez moja nieuwage lub jakis drobny blad w systemie szukam zapisu ktory powinien ukazac sie na stronie - ale go nie ma
darek
Posty: 112
Rejestracja: czw maja 13, 2010 12:57 am

Re: Zapomniane

Post autor: darek »

whiskeyprint1 pisze:panie darek

mnie czasem rowniez zaskakuje pewna sytuacja ktora jest zapewne nie dowodzi usuniecia zapisu

bywa (u mnie) ze po napisaniu textu "klikne" >wyslij< bedac pewny ze zapis zostal zamieszczony - ale okazuje sie ze wraca on w tej samej formie i wowczas nalezy go jeszcze raz "wyslac" - w ten sposob - przez moja nieuwage lub jakis drobny blad w systemie szukam zapisu ktory powinien ukazac sie na stronie - ale go nie ma
Witam
tak ja rozumiem problemy techniczne,ale z uporem maniaka twierdze ze post byl i "dziwnym zbiegiem okolicznosci zniknal",wszystkie pozostale posty sa.
Pozdrawiam Darek
ODPOWIEDZ