Zapomniane

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Zapomniane

Post autor: pipek »

Mam ten komfortowy luz że każdego któren wygra olewam równo.
Jednym słowem piszesz tylko po to,żeby nawrzucać dyskutantom parę sztuk tego i parę tamtego....
A to dla nas cenna wskazówka - od tej pory my (uczestnicy forum) również mamy pełny komfort w
olewaniu czegokolwiek nie napiszesz.

Możesz się tak czuć jakby cię już tutaj wogóle nie było..
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: Zapomniane

Post autor: Bingoo »

pipek pisze: Jednym słowem piszesz tylko po to,żeby nawrzucać dyskutantom parę sztuk tego i parę tamtego....
A to dla nas cenna wskazówka - od tej pory my (uczestnicy forum) również mamy pełny komfort w
olewaniu czegokolwiek nie napiszesz.

Możesz się tak czuć jakby cię już tutaj wogóle nie było..

Jestem!. Dowodem na to jest twój post.Nie musisz pisać ze zrozumieniem ale proszę cie zrozum to co piszesz.Nieładnie wyglądasz.
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: Zapomniane

Post autor: Bingoo »

"jest jeszcze spora grupa spoleczenstwa ,ktora nie widzi albo nie nie chce zobaczyc ,ze czarni zawladneli wszystkim
i nie rozumieja ,ze instytucja kosciola katolickiego to nie jest wiara
oni wierza w jedynego czarnego na ambonie"


"ceremonial ceremonialem

a kto qrwa za to wszystko zaplaci ???"

To napisała beamezlot.Nikt nie dal jej ostrzeżenia za określenie księży słowem: CZARNI . Wysłano mi ostrzeżenie i zdjeto mój post za użycie słów "CZARNEGO CYTUJESZ", w odpowiedzi na beamezlot hpokryzyjne zacytowanie do mojego posta fragmentu wiersza ks Twardowskiego. Oczywiście, zdjęto mój post po zgłoszonej skardze beamezlot do administracji.
Wypunktowanie hipokryzji może powodować nadmierna pobudliwośc i brak koordynacji mysli powodujacych umysłową bezsilność graniczącą z paniką,która może zostać ugaszona przez fizyczną eliminację krytykującego.Na szczęście jest to rzeczywistość wirtualna,dlatego spanikowanemu pozostaje udać się do instancji administratora ze skargą,licząc na wyeliminowanie wirtualne niebezpiecznego wroga osobistego.
Dzięki Bogu. Tylko wirtualne.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zapomniane

Post autor: wiara i s »

Witam

P. Bingoo
Bingoo pisze:napisała beamezlot.Nikt nie dal jej ostrzeżenia za określenie księży słowem: CZARNI . Wysłano mi ostrzeżenie i zdjeto mój post za użycie słów "CZARNEGO CYTUJESZ",
Panski post zdjeto z calkiem innego powodu

Niedobrze ze Pan nie pamieta co Pan pisze.

Moge Panu ten Panski post podeslac na pv

Pozdrawiam
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Zapomniane

Post autor: marycha »

Bingoo pisze:Nie witam,
Masz zupełna rację wiara i s. D.demencja cię dopadła w swej najcięższej postaci w połączeniu z amnezja. Zapomniałeś powiedzieć o tych facetach, wyelegantowanych w jednakowe gabardynowe płaszczyki i granatowe czapeczki z zółtym otokiem.Ich zajęciem było spędzanie swoich współplemieńców na ummszlagplatz w ilościach żadanych przez wyższe dowództwo SS.
Im także zapalono ogarki pamięci.

Nikt tych szaleńców nie potępia za porywanie się z motyką na księżyc. Wręcz przeciwnie, są bohaterami. W czambuł wali się kierownictwo sprawcze Powstania Warszawskiego 1944.

Jeśli ktoś za mnie ginął to napewno nie ci, których się hołubi bez żadnej podstawy.

Za mnie ginęli ci których się w czambuł potępia. Harcerze i AK-owcy Powstania Warszawskiego z 1944 roku.
Jeśli tamci ginęli za ciebie, to twoja sprawa i interes.Mnie nic do tego.

Nikt tak trupów nie chołubi jak chołubią je nasi starsi i mądrzejsi "bracia"(sic!) w wierze,pierd...olenie o Polakach ni du..py ni ku..py sie nie trzyma.

Czy przy okazji "pamięci" przypomniano także o funkcjonariuszach MBP?Oni stali w pierwszej linii frontu walki o lepszą przyszłośc swojej ojczyzny Polskiej Republiki Ludowej(po ichniemu Polin).Gomólka polecił im przybrać sobie dobre polskie nazwiska?I przybrali, a jakże.

Taaaak, oni nadal czują się bardzo związani ze swoja "ojczyzną" Polską.Do tego stopnia są więźniami swoich wspomnień,że potrafili wykonać doskonałą imitację przedwojennego papieru na którym doskonałą imitacją atramentu wypisują przedwojenne akty własności kamienic i działek budowlanych w Krakowie, Warszawie, Częstochowie i innych miasteczkach ich "ojczyzny" której nawet na oczy nie widzieli bo przyszli na świat w Tel-Avivie, Hajfie, okolicy wzgórz Golan, Nowym Yorku czy innym New.....Chicago.
Nie byłbym zaskoczony gdyby mieli do dyspozycji przedwojenne polskie Księgi Wieczyste, które "spłonęły" w wojennej pożodze.
Ciekawe czy maja te akty wlasności z Grodna, Lwowa, Drohobycza, Stanisławowa, Kowan, Wilna itp?Mogą je sobie na ścianach porozwieszać bo do podtarcia nie są przysposobione.

Tak kochają swoją polską "Ojczyznę",że żaden z morderców mossadowców nie użył polskiego paszportu.To jest miłość prawdziwa.Do grobowej deski.

Na koniec przywołać pragnę fragment skeczu o hydrauliku "Wężykiem" w wykonaniu Jana Kobuszewskiego i Wiesława Gołasa.
Możesz mnie wiaro i s skoczyć.......nawet twoja demencja nie przeszkodzi ci przypomnieć sobie gdzie możesz mi skoczyć.
Gdybyś miał kłopoty z przypomnieniem sobie miejsca.
Z kurtuazją i przyjemnością przypomnę tobie.

Bez pozdrowień.
Jezeli pan pozwoli to sie absolutnie solidaryzuje z panem
Wg ustawy z 6 stycznia 2005 r. o mniejszosci narodowej w Polsce.
Art. 2 ust. 2 wskazuje, ktore mniejszosci uwaza sie za mniejszosci narodowe w rozumieniu ustawy. Ustawa wymienia w tym zakresie mniejszosci: bialoruska, czeska, litewska, niemiecka, ormianska, rosyjska, ukrainska i zydowska. Ponadto w art. 2 ust. 4 wymienia sie mniejszosci, uznane za mniejszosci etniczne w rozumieniu ustawy: karaimska, lemkowska, romska i tatarska.

Czy kiedykolwiek byly jakies pretensje ze strony innych mniejszosci co do obchodzenia rocznic? Musimy wybierac wybranych?
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Zapomniane

Post autor: pipek »

I tak oto sprawdziły sie słowa proroka;
"Żyć będziecie pośród ludzi,którzy parę ziarenek piachu wybiorą z korca maku,ale jak im będzie potrzeba,to nie odróżnią konia od słonia".
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Zapomniane

Post autor: marycha »

Ciesze sie, ze zaczales myslec a teraz nastepny krok - zrozum co napisales...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Zapomniane

Post autor: marycha »

pipek pisze: Jednym słowem piszesz tylko po to,żeby nawrzucać dyskutantom parę sztuk tego i parę tamtego....
A to dla nas cenna wskazówka - od tej pory my (uczestnicy forum) również mamy pełny komfort w
olewaniu czegokolwiek nie napiszesz.

Możesz się tak czuć jakby cię już tutaj wogóle nie było..

p. BINGOO niech pan sie nie da sprowokowac. Nie wiem dlaczego niektorzy wypowiadaja sie za uczestnikow forum? Ja tak nie mysle i bardzo sie ciesze, ze pan znowu pisze. Mysle, ze nie tylko ja.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Zapomniane

Post autor: marycha »

pipek pisze: Jednym słowem piszesz tylko po to,żeby nawrzucać dyskutantom parę sztuk tego i parę tamtego....
A to dla nas cenna wskazówka - od tej pory my (uczestnicy forum) również mamy pełny komfort w
olewaniu czegokolwiek nie napiszesz.

Możesz się tak czuć jakby cię już tutaj wogóle nie było..

p. BINGOO niech pan sie nie da sprowokowac. Nie wiem dlaczego niektorzy wypowiadaja sie za uczestnikow forum? Ja tak nie mysle i bardzo sie ciesze, ze pan znowu pisze. Mysle, ze nie tylko ja.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zapomniane

Post autor: wiara i s »

Witam

P.Marycha
marycha pisze:Jezeli pan pozwoli to sie absolutnie solidaryzuje z panem
Wg ustawy z 6 stycznia 2005 r. o mniejszosci narodowej w Polsce.
Art. 2 ust. 2 wskazuje, ktore mniejszosci uwaza sie za mniejszosci narodowe w rozumieniu ustawy. Ustawa wymienia w tym zakresie mniejszosci: bialoruska, czeska, litewska, niemiecka, ormianska, rosyjska, ukrainska i zydowska. Ponadto w art. 2 ust. 4 wymienia sie mniejszosci, uznane za mniejszosci etniczne w rozumieniu ustawy: karaimska, lemkowska, romska i tatarska.

Czy kiedykolwiek byly jakies pretensje ze strony innych mniejszosci co do obchodzenia rocznic? Musimy wybierac wybranych?
[Na koniec przywołać pragnę fragment skeczu o hydrauliku "Wężykiem" w wykonaniu Jana Kobuszewskiego i Wiesława Gołasa.
Możesz mnie wiaro i s skoczyć.......nawet twoja demencja nie przeszkodzi ci przypomnieć sobie gdzie możesz mi skoczyć.
Gdybyś miał kłopoty z przypomnieniem sobie miejsca.
Z kurtuazją i przyjemnością przypomnę tobie.[/quote]




Pani pisze o ustawie ktora ma co innego na celu. :o

Dla mnie zawsze ludzie ktorzy gineli za wolnosc i godnosc to sa ludzie.

Obojetnie czy to jest powstaniec warszawski z1943 czy 1944

Dziekuje Pani ze w temacie gdzie nalezy pochylic glowe nad pamiecia tych ludzi,
Pani popiera wulgaryzmy. :(

Moj kosciol uczy mnie czegos innego (katolicki ,zeby bylo jasne)

Pozdrawiam 8-)
ODPOWIEDZ