Wnioski i przemyslenia

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: sprawiedliwy »

O!!! godzilla znów w formie! podagrę przepędził i znów stuka wojowniczo, ulepszyć świat. świat czekał na naprawiacza Godzillę.. tzn przekupkowe pyskówki, wymyślania, bluzgi. I inne fantazje psychola.
Szczerze?
Ja już wolę to, bo czasem to śmieszne, niż tego smoka co nazywa się rekinem, ponurego gwałciciela języka polskiego, i nie tylko.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: Reflex »

Jeśli Ty sprawiedliwy nazywasz objawienie godziili formą, to gratuluje optymizmu. Jednak domyslam się co mialeś na myśli. :mrgreen:

Mnie godzilla lata jak pusty wiatr po śmietniku. Czasem, ale tylko czasem ... bylo mi go żal, bo życie w takim świecie jak jego, musi być straszliwą męką. Dla mnie godzilla jest jak przyschnięte g*** do asfaltu.

Jego męki i jęki do mnie nie docierają, bo wiem z czego się wywodzą. Obrazić nie ma czym (za niskie progi), powiedzieć nie ma co. Takie zero z otyłym doopskiem i wielkim bezzębnym ryjem. Jedyna rzecz jaką czasem we mnie wywoluje, to olać go gorącym moczem, ale zawsze górę opanuje myśl, że szkoda na takie g...o ludzkich szczochów....: ))))))
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: sprawiedliwy »

Reflxie.
po 1. optymizm to moja absolutnie nadrzędna dewiza.
po 2. sarkazm i ironia to drugie moje narzędzie.
po 3. nie olewam lecz mogę gdy chcę ignorować.
po 4. właściwie nie wiem czy bardziej sr*** na rzadko rekin czy rzyga godzil. jedno i drugie ani apetyczne, ani estetyczne, ani pachnące, i nie nadaje się nawet na nawóz. Tyle że , mimo wszystko, jakoś godzilowe rzygowiny czasem śmieszą. :mrgreen:
tak czy owak jednak obaj sobie jak to świnia świni dupę ślini.z tym że rekin ma siano we łbie a godzil śmierdzące zbuki.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: Reflex »

Well...drogi sprawiedliwy, czego sie nie robi dla ludzi sympatycznych.
Podpisuje sie pod Twoja listą...
Czy ja się zmienię? No way... :D
Ale zawsze bede po stronie ludzi
optymistycznych i cieplych. Nawet jesli ja cieply nie będę.
Bo ludzi cieplych i dobrych nie jest na tym świecie zbyt wielu.
Jakoś tak...
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: rekin oceanu »

Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: Reflex »

Po raz drugi, ten sam idiotyczny, nie na temat link bezglowego rekina. Chory, czy glupi?
Jedno i drugie! Nie mowiac o tym, że ZNOWU matol nie doczytal tematu watku.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: rekin oceanu »

WNIOSKI I PRZEMYŚLENIA - NAPEWNO? :evil:

Post autor: Reflex » czw sty 03, 2019 1:03 pm
Rekin wymeczył:
"""Polska się już staje się niezależna. _ od czego?! PiS bazuje na kradzionych pieniądzach i europejskim EURO.
Ten jest dziś w świecie złym mocny gdy jest mniej uzależniony.Od Kaczynskich, rekinów i kłamców jak Morawiecki
Inaczej na swoim.Ty nie masz nic swojego, żebrzesz od Kaczyńskich, żyjesz na koszt państwa
Choć bez całkowitego uzależnienia nie ma bytu .I przyznal sie bez bicia hehe
Sytuacja rozsądku inne drogi nam dyktuje."""Znowu pisze sam nie wiedząc co. Ty i rozsądek to smiertelni wrogowie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: Reflex »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: pomorzak »

Szprot to typowy produkt koscielnopisowskiej propagandy masujacej jego ego.
Wmawiaja mu ze jest super bo im wiekszy prostak tym lepiej.
Chlop uwierzyl i robi za poete, wieszcza, mesjasza i skladnice madrosci wszelkich a zwlaszcza tajemnych.
To ze ta jego produkcja u mniej wrazliwych wywoluje politowanie a u bardziej wrazliwych torsja
nigdy do niego nie dotrze i chyba i tak nie ma dla niego znaczenia.
Wszelkie braki intelektualne nadrabia upierdliwoscia i uporem, co jest wlasciwie objawem typowym tego typu osobnikow.
W tym co i jak pisze jest autentyczny i pokazuje cala niedole swego skolatanego umyslu.
Te wizje i autoprojekcje w ktorych opisuje swojego boga czy tez to co nazywa poezja sa rozpaczliwa proba uzasadnienia swej egzystencji w sytuacji gdy sam nie widzi innego uzasadnienia.
Szprot jest czlekiem zagubionym co moze wywolac odruch wspolczucia ktore natychmiast ulatuje w konfrontacji z jego prostacka upierdliwoscia niszczaca wszelkie odruchy tolerancji.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wnioski i przemyslenia

Post autor: Reflex »

Nie wierze, że ktoś wierzy w to co rekin pisze. Jego posty to nieprzytomny bełkot, bez logiki i sensu.
Ten durak nie ma pojecia o życiu, histori i polityce. Jego zdjęcia wyjaśniaja cel jego pisania:
"patrzcie na mnie"- a jego glupota i bezczelny tupet, świadczą o jego wciacko knajpianej mentalności.
ODPOWIEDZ