Kto żyw ?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: jordan274 »

P.Sprawiedliwy,dzieki za mile slowa i za to please,w tej sytuacji nawet nie wypada mi milczec z maniackim uporem.No coz,wszyscy jestesmy w podobnej sytuacji i narzekanie na wlasna niewygode byloby idiotyzmem,wprawdzie zadna to pociecha,ze wszyscy niemal mamy to samo,no ale.....,moi znajomi wprawdzie twierdza,ze jestem w tej dobrej sytuacji ,bo mam ogrod wprawdzie ponad 10 km od miejsca zamieszkania ale nie jest to zadna przeszkoda wiec najczesciej wybywamy z tego domu,bo obawiam sie ,ze pomalu zaczela bym wariowac ,zwlaszcza ze nigdy nie bylam zwariowana domatorka,najwazniejsze dla mnie to ,ze moge sie na kilka godzin oderwac od rzeczywistosci i ciaglego wczytywania w rozne za i przeciw.Dzisiejszy pobyt wprawdzie skonczyl sie srednio,bo po powrocie zauwazylam ,ze kolorem skory przypominam Indianke,dziwne ,ze az tak tego slonca nie czulam.Staram ie czesto czytac wszystkie Wasze teksty ale jakos ostatnio stracilam jakakolwiek wene do pisania czegokolwiek.Pozostaje mi zyczyc wszystkim duzo zdrowia i cierpliwosci.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Witaj Jordanko. Wszyscy znalezlismy sie w podobnej sytuacji i wszyscy na swój sposób ją przeżywamy. Osobiście próbuje ograniczyć czytanie prasy o koronawirusie. Nie z powodu samego wirusa, co z dzieiątków prób lączenia go z brudną polityką, plotkami i konsekwencjami.
W sumie temat staje się ponury i odrzucajacy. Każda gazeta próbuje przy okazji upiec pieczeń dla siebie, (wiadomo sensacja przyciaga czytelnika), w sumie powstaje dośc niestrawny i męczący obraz.

Tu u mnie bardzo od polskiej prasy i telewizji odbija się pozytywnie amerykańska telewizja, która ze swoja gamą informacji i porad jak żyć w tym trudnym okresie, stala się opiekuńcza i bliska dla odbiorcy. Dzieki temu będąc unieruchomiony w domu, nie czujesz sie tak bardzo odosobniony. Wielu sprawozdawców polączono wizją i nadaja z wlasnych domów, siedąc na wlasnych kanapach i fotelach, co jeszcze bardziej ich zbliża do nas.

Chyba mamy szczęście, że żyjemy w czasach, gdzie lączność z rodzinami i bliskimi na calym niemal świecie, jest latwa i prosta.
Dlatego piszcie na forum, każde wasze wejscie jest bliskie.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

rekin oceanu pisze: pt kwie 24, 2020 12:35 pm Obrazek
Lucyfer ma mało czasu wie o tym
Tak tak tak tak tak tak będziecie pożywać z jego owoców.

Ale już nie dla życia ale tam gdzie was skonsumuje.
Nie bedzie juz tam czasu na refleksje kiedy się skończy .
To będzie już w bezkresie.
Tam będzie płacz i zgrzytanie żębów.
Przypomnijcie sobie te słowa.
Nawet choć bym chciał nikt wam nie poda ręki.rekin.
Nie może istnieć życie bez fundamentu Prawdy.
Jeśli nie masz jadra sumienia stworzenia.
Nie masz programy życia i wizji zycia.
Wisi nad tobą smierć/
Jak każdego który go nie szuka.
Jako szukajcie a znajdziecie,
Proście a dostaniecie
Kołaczcie a wam otworzą.

Mało tego którzy proszą unicestwiacie ich
Czy nie Boga Prawdy sprawiedliwości

Mieszkańcy Sodomy Gomory też tak krzyczeli.
Aż do czasu.

Podobnie z Noego.
Który był wyśmiewany.

To wisi nad światem
A symbolem ohydy jest dzisiejszy Watykan
Sprzedany w II soborze watykańskim

O tym pisze dniach Mesjasz.
Tak czas wasz jest bliski.
rekin
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kto żyw ?

Post autor: Reflex »

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

przecież to wasz Ojciec
Ojciec Masonów
Jeszcze nie ma Kozy


Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: pomorzak »

rekin jak zywy

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: rekin oceanu »

Pomorzak wypełniasz i popierasz spisek inaczej drylowanie Hipnotycznej nagonki.
Oto co czynisz popierają aktorów tego światka spiskowego.

Nie będziesz tego czynił



To jest twój ojciec i Bóg
Bóg Holokaustu Polskiego II wojny światowej Nie Polaków.
Maseczki nie służą dobru człowieka a zniewolenia jego godności i posłuszeństwa to popieracie.
Szczepionki nie są dla zdrowia a depopulacji człowieka to krzyczy dziś cała Polska
Tak i G-5 będą zdjęte z Polskiej ziemi
Tak i GMO.
A po was nie przyjdzie Lucyfer a nasz Mesjasz wrzucając na zbity Pysk
Macie bardzo mało czasu.
Zmiana prawa względem norm trucizn w Pokarmach.
Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: pomorzak »

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kto żyw ?

Post autor: godzilla »

rekin oceanu pisze: sob kwie 25, 2020 2:27 am 1. Maseczki nie służą dobru człowieka a zniewolenia jego godności i posłuszeństwa to popieracie.
2. Szczepionki nie są dla zdrowia a depopulacji człowieka to krzyczy dziś cała Polska
3. Tak i G-5 będą zdjęte z Polskiej ziemi (nie wiem czy w Polsce to zlikwiduja ale to jest niebezpieczne dla zywych istot. dopisek godzilla)
4. Tak i GMO. (tez nie wiem czy to zlikwiduja ale dobrze by bylo gdyby tak sie stalo. dopisek godzilla)
5. A po was nie przyjdzie Lucyfer a nasz Mesjasz wrzucając na zbity Pysk
6. Macie bardzo mało czasu.
7. Zmiana prawa względem norm trucizn w Pokarmach.
tak zlozeczycie rekinowi a kto z was moglby zaprzeczyc ktoremus z powyzszych punktow?
co do punktu piatego to nie mam zdania... ale Lucyfer moglby po was przyjsc i zabrac na wieczne meki w piekle... nalezaloby sie wam...
wypowiedzcie sie wy-najmadrzejsi, ktorzy 99% waszej inwencji pisarskiej marnujecie za zwalczanie rekina... moze chociaz ten jeden procent zuzyjecie na zastanowienie sie KOGO wy zwalczacie...

czy czlowieka, ktory usiluje dotrzec do was z PRAWDA czy jakiegos lachudre (tak mam na mysli reflexa), ktory sieje tu propagande jakby sam byl satanista z wyzszej polki i mial ID zwalniajace go z przymusowych szczepien?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Kto żyw ?

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: wt kwie 28, 2020 5:07 pm tak zlozeczycie rekinowi a kto z was moglby zaprzeczyc ktoremus z powyzszych punktow?
co do punktu piatego to nie mam zdania... ale Lucyfer moglby po was przyjsc i zabrac na wieczne meki w piekle... nalezaloby sie wam...
wypowiedzcie sie wy-najmadrzejsi, ktorzy 99% waszej inwencji pisarskiej marnujecie za zwalczanie rekina... moze chociaz ten jeden procent zuzyjecie na zastanowienie sie KOGO wy zwalczacie...

czy czlowieka, ktory usiluje dotrzec do was z PRAWDA czy jakiegos lachudre (tak mam na mysli reflexa), ktory sieje tu propagande jakby sam byl satanista z wyzszej polki i mial ID zwalniajace go z przymusowych szczepien?
nie, Godzill, my ZŁORZECZYMY temu oszołomowi, który bez składu i ładu popierduje i posrywa każdy wątek rzadką sr***. Jeśli to jest dla Ciebie PRAWDA! to znaczy żeś taki sam mądrala...nad mądrale...
ODPOWIEDZ