Najwiekszy wodny park w Europie... tak w Polsce!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8728
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Najwiekszy wodny park w Europie... tak w Polsce!

Post autor: Reflex » ndz lut 16, 2020 4:53 pm

Otwarcie Park of Poland, znajdującego w Mszczonowie pod Warszawą, nastąpi 20 lutego. Na stronie internetowej największego krytego parku wodnego w Europie dostępny jest już cennik biletów. Za całodniową wejściówkę do strefy z basenami i zjeżdżalniami trzeba będzie zapłacić 99 złotych (w przypadku dzieci będzie to 89 zł), a w weekend cena wzrośnie do 109 zł. Dostępne będą również bilety dwu- i czterogodzinne oraz łączone, pozwalające na wejście do wszystkich stref.

Obrazek

Park of Poland - jakie atrakcje czekają odwiedzających?

Główną częścią parku rozrywki jest aquapark Suntago Wodny Świat. To największy w Europie zadaszony park wodny i jednocześnie jeden z większych takich obiektów na świecie.

Pod rozkładanym dachem, który latem ma być otwierany, kryje się aż 18 basenów (np. solankowe, siarkowe i termalne). Będzie też 10 saun, wodne place zabaw oraz symulator, który umożliwia surfowanie pod dachem. Wśród atrakcji nie można nie wymienić aż 32 różnego rodzaju zjeżdżalni, z czego jedna będzie naprawdę imponujących rozmiarów. Ma mieć aż 320 metrów długości, czyli tyle, ile wynosi wysokość wieży Eiffla.

Obrazek


Park ma być otwarty 7 dni w tygodniu, przez cały rok - także w święta. W tygodniu ma działać w godzinach 10:00-22:00, w weekendy i święta w godzinach 9:00-22:00. Park of Poland, którego częścią jest Suntago Wodny Świat, będzie też oferował ponad 100 domków jednorodzinnych, które będą stanowiły bazę noclegową, a w przyszłości dwa hotele, które zakwaterują 700 osób.

Obrazek

ODPOWIEDZ