Sztuczne szczęki rekina :)))

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Sztuczne szczęki rekina :)))

Post autor: Reflex »

""""Drogi panie rekin
tradycyjnie juz serwujesz swoja wlasna kompilacje niczym prawdy objawione.
Zdaje sobie sprawe ze dla pana sa one wlasnie takie.
Pan w to wierzysz i masz do tego prawo.""""
pomorzak
Eleganckie, ale dla rekina bezużyteczne. Jego celem nie jest żadna prawda, ponieważ jego wyksztalcenie jak i wiedza, znajdują się poniżej poziomu nadajacego się do jej prezentowania.
Jego celem jest zaistnienie . Wiedzę interlokutora ignoruje, lub wręcz wykpiwa, a jeśli dyskutuje, glównie potraktuje dyskusje jak zielone swiatlo do zaprezentowania swoich kretyńskich banałów, bo przecież ktoś kulturalny traktuje go jak "partnera".

Czyli, jeśli ktoś bedzie z nim dyskutowal, bez względu na poziom i różnicę zdań, on spłonie ze szczęścia, gdyż to bedzie dla niego dowód jego "wartości" i istnienia na forum. Czy przez to będzie bardziej oględny i kulturalny? Zapomnij.To prostak, dzisiaj sie podliże a jutro Cię zmiesza z blotem.

Nie wiem, czy ktoś się próbowal rozejrzeć w jego dzialalnosci. Ma swoje stronki, dzialów jest w sumie kilkadziesiąt, to cale jego życie. Przedstawia w nich swoje, opinie w formie powiedzmy ....poetyckiej.

Obrazek

W sumie są to dziesiątki razy powtarzajace się te same zwroty. Przypominają stadko wróbli okupujących krzak i po zerwaniu sie do lotu, siadają na tym samym krzaku, tylko na innych galązkach. Duże, nadętę bez sensu slowa i co chwile zdjecie rekina pozujacago z miną "patrzcie na mnie".

Obrazek

Zainstalowal się też w salonie 24, gdzie pisze podobnie jak na swojej stronie, tylko bardzo pilnuje tu i tam komentarzy pod swoimi wierszami, ktore natychmiast likwiduje, bo każdy wpis w jego dziale byl zaskoczeniem, kpiną, lub krytyką . W sumie szybko go opuszczono, nikt go nie czyta i nikt tam nie pisze.

Obrazek

Do swojej kariery internetowej na wzór Trojcy swietej wybral trzy dzikie i grozne nicki : rekin, smok i grom, mają znamionować jego nadprzyrodzoną silę.
Bóg w jego mrożacych krew w żylach postach, jest mściwy, trzyma w ręce bat, ma w oku piorunujący blysk grozby. :mrgreen:
Z calości wynika, że rekin chce być poważany a czytelnik ma być wystraszony.
W sumie jemu nie zależy, żeby mu wierzyc, on chce żeby go podziwiać.
Jego zachowanie na forum to tylko potwierdza. Jeśli go nie tolerujesz, wpada w karczemny szal i wiesza swoje posty po kilka razy ten sam post w kilku wątkach.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Sztuczne szczęki rekina :)))

Post autor: rekin oceanu »

Oto twoja wiedza
Reflex pisze: śr kwie 15, 2020 6:21 am Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Sztuczne szczęki rekina :)))

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: czw kwie 09, 2020 5:43 am Do swojej kariery internetowej na wzór Trojcy swietej wybral trzy dzikie i grozne nicki : rekin, smok i grom,
Jako mniemasz się za przebiegłego.
A chciałbyś zakłamaniem stać się mędrcem. Tam nie jest droga poszukiwania Prawdy.
To ci teraz nos ucieram byś się nie ślinił.
We wszechświecie czasu nie liczy się siła muskuł one zamienią się w proch bo z prochu powstały. nie zaprzeczysz faktom.
A wznosisz to jako siła.
W prawdziwym duchu człowieku liczy się sił a ducha by zwyciężyć swoje sumienie jeśli go masz co do tego mam ogromne wątpliwości atakując mnie mniemam że nawet nie wiesz co to jest.
Jako powinno być jadrem człowieka.

Jako pierwszych naszych przodków i praojców zwiódł wąż wybierając najsłabszą osobę Ewę.
Z reguły one mają miękkość do słabości emocji nie rozsądku które to pierwsze zabija zatraca to drugie.
Inaczej rozsądek co jeść a co pokalane.Było zabronione Co się stało wszyscy znamy inaczej znosimy tego owoce do dziś.
Nie rozróżniając różnicy.
To się stało w EDENIE.

Jaki z tego wnisek ja chcę zdobywać siłą rekina smoka i gromić węża.
A duszę mieć gołębicy.
Ale nie w muskułach jest siła.
A wile ducha.

Żeby Hitler mógł się dopuścić do tak strasznej tragedii musiał zwyciężyć Niemcy czym.
Hipnozą słowa i Medii.
Jako złowieszcze zamiary musiał sprowadzić do wielkich Niemiec i do wysokiej klasy rasizmu.
Tak po wykonaniu swych Planów Bóg mu odebrał rozum.
Poczynając błędy.
Doprowadzając lawinę krwi w swoim Narodzie.
Kij ma dwa końce.
To były losy tragedii wszystkich.
A dzisiaj chciałbyś te duchy wskrzeszać./
Nie czyń tego.

Daleko ci do obiektywizmu?
Ja mam siłę ducha jakiego mam nic ci do tego.
Wiem ze ci co mnie próbowali ukatrupić byli tacy.

Nie ma wśród żywych.
Niektórzy twierdzą moi wrogowie że to splot spraw.
Niech im będzie.
rekin

Nie szukaj we mnie drzazgi jak w oku stoi ci bela ślepoty i nienawiści.
Jesteś zmiażdżony a Jeszce gadzie kwiczysz.
Grom
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sztuczne szczęki rekina :)))

Post autor: Reflex »

Od dzisiaj chamie, będę cię uczyl porządku na forum!
Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Sztuczne szczęki rekina :)))

Post autor: rekin oceanu »

Człowieku choć trudno cie takim nazywać.
receptę na zdrowie podałem publicznie
I to czytają inni dla zdrowia a ty to przekreślasz i to z witryny wiarygodnej.
Jesteś trollem napastliwym i oficjel bezczelnym.
http://laboratoria.net/home/15849.html
Tak piękny przepis na zdrowie dałem.
I na schudnięcie z detalami opisane przez fachową stronę.
Jeśli takie informacje depczesz zapewne jesteś ułożonym człowiekiem.
Pewnie w domu tez masz ułożony styl zrozumienia i harmonii współczuje tym co z tobą mieszkają gratulacje.
rekin
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sztuczne szczęki rekina :)))

Post autor: Reflex »

Korzystając z forum bez opieki Admina, glupek bezczelny o ksywie rekin oceanu, NIGDY nie zaakceptuje ani nie zrozumie zasad dyskusji, czy zachowania sie na forum. NIGDY!!!
Glupek rozumie tylko lanie w morde i kpinę. To pierwsze nie wchodzi w rachubę, pozostają dwie możliwości:

- Kompletnej ignorancji idioty! (mim zdaniem malo skuteczne, bo idiota nie posiada rozumu, ambicji ani cienia wstydu, bedzie się ryl, jak świnia do koryta. )

lub:

- Traktowanie go jak idoty, kpina śmiech i totalny odlot.
Nie sugeruje niczego, każdy sobie rzepke skrobie. Ja już swoją metodę wybralem.
Uklony i zapraszam... :mrgreen:

1 - Próbka logiki iwytwornego języka artysty

Obrazek

2 - Szczyt kunsztu i zatopienie sie w medytacji.

Obrazek
ODPOWIEDZ