Lewandowski

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Lewandowski

Post autor: Reflex »

Obrazek

Obrazek

Robert Lewandowski stał się pierwszym piłkarzem w historii, który nie dość, że sięgnął po potrójną koronę (zwycięstwo w lidze, pucharze kraju i Lidze Mistrzów), to jeszcze został królem strzelców we wszystkich tych rozgrywkach!

W Bundeslidze napastnik Bayernu Monachium strzelił 34 gole w 31 występach, w Pucharze Niemiec sześć goli w pięciu meczach, a w Lidze Mistrzów trafiał 15-krotnie w 10 spotkaniach! Strzelał gole w każdym meczu LM poza finałem. - Jest Bogiem - podsumował Lewandowskiego MisterChip.

Dla Lewandowskiego triumf w LM to największy sukces w karierze i jedyny, którego mu brakowało w piłce klubowej. Na koncie ma już osiem mistrzostw Niemiec (sześć w barwach Bayernu i dwa z Borussią Dortmund), czterokrotnie zdobywał Puchar Niemiec i Superpuchar. Indywidualnie był królem strzelców w aż 16 różnych rozgrywkach, z czego pięciokrotnie w Bundeslidze i teraz po raz pierwszy w LM.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Lewandowski

Post autor: sprawiedliwy »

Oglądam mecze, lubię piłkę kopaną ale czy to Messi czy Ronaldo czy Lewandowski. jest mi obojętne. To nie ma żadnego znaczenia dla Polski i Polaków. Nie rozumiem tej "boskości"...

:oops:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Nie martw sie sprawiedliwy, nic sie nie stalo. Po prostu nie jesteś kibicem. :D
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Na samym dole w centralnym miejscu nasz roześmiany "Lewy", najlepszy napastnik na świecie.

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Lewandowski

Post autor: sprawiedliwy »

nie, no ja tylko nie lubię przesady... w "polskości" . Może się zaraz okazać, że to dzięki PiS ...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Lewandowski

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: pn sie 24, 2020 9:43 am nie, no ja tylko nie lubię przesady... w "polskości" . Może się zaraz okazać, że to dzięki PiS ...
bo widzisz Baska, ja tez nie widze tej jego boskosci... caly czas mialem pretensje ze za granica daje z siebie wszystko a jak gra dla Polski to nie wyroznia sie specjalnie z grupy...
oczywiscie ze bogiem zostal z namaszczenia Platformy Obywatelskiej i przenajswietszej Schetyny...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Czwórka najlepszych pilkarzy na świecie - Lewy pilkarz tygodnia
Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski

Post autor: Reflex »

Jestem zdziwiony, ale wyrozumialy. Ale dlaczego Ty sprawiedliwy kpisz z kibicowania?
Co chcesz udowodnic? - ciemnote i ponuractwo godzilli? Kibiców jest na świecie miliony,
bez nich sport by nie istnial. To zapal, milośc i pieniądze kibicow utrzymują sport przy życiu.
Czy wszystko musi być takie jak Ty lubisz? Przypuszczam, że wątpie.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Lewandowski

Post autor: sprawiedliwy »

A przy okazji. to gratulacje dla godzili jest z tą Baśka per Ty , no. no.....
godzilla pisze: pn sie 24, 2020 9:55 am bo widzisz Baska,
ODPOWIEDZ