Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: Reflex »

Dubaj; nowoczesny system komunikacyjny. Prosty, wygodny.
Ale jak sie zgubisz ... daj o sobie znać :mrgreen:

Przy okazji zajrzyj na bloga ... wrócisz z uśmiechem.
https://reflextm.blogspot.com/

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: sprawiedliwy »

Nie rozumiem dlaczego nikt się nie odzywa. 60 weJść na stronę, tę i inną lecz ani słowa.

Mnie się też nie chce, ale żeby 60 osób było tak samo leniwych jak ja ?

Życie jest skomplikowane. Komplikujemy je sobie sami. niejako na własne życzenie. np. adoptujemy kotki dwa, aaaaaa,,,a, a potem wyjeżdżamy na dwa tygodnie i co z kotkami ? albo piesem :oops: ?
A kręśka w 4 literach mają wszyscy. jak nie do Dubaju, zobaczyć tę stradę lub wyspę na morzu sztuczną, to na statek wycieczkowy, 10 piętrowy.... masakra. A potem płacz i zgrzytanie zębów....
Człowiek kocha sobie komplikować dzień , codzienność, bo inaczej się nudzi. ALE.... człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi, bo gdy czytać już nie chce lub nie może ani słuchać, to zawsze może uciąć drzemkę....
brrrrrr, u mnie zimno, w piecu zapalić trzeba...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: Reflex »

Ja Ci nic nie poradzę, bo zaraz ktoś powie że sie wywyższam a ja taki skromny i ulożony. ... :D
Niestety wszędzie mamy kryzys. Pomorzak zlapal jakiś dziwny problem, nie umiem zrozumieć, kto i za co go powiesil - eeeee, znaczy zawiesil a reszty po prostu nie ma.
Ale nadzieją jest to przyslowiowe "60 ludzi" którzy czytają ( i rośnie) i to jest jeszcze powod do pisania i ew. zarażenia kogoś pisaniem.
Trzeba być tylko cierpliwym chociaż też nie wiadomo. Bo jeśli Agniecha olała, nikt nowy nie napisze, bo musi być zaakceptowany przez Admina. Tak zle i tak niedobrze. Ja pisze bo mam czasu aż za wiele, bo mi żal że forum zdycha, bo po prostu jestem do niego przyzwyczajony.
Wszystko co moge powiedzieć to PISZCIE, nie zawracajacie uwagi na innych. I to wszyscy! Godzilla, rekin i kto ma cos do powiedzenia. Jeszcze forum nie zginęllo, póki my żyjemy. Czy jakoś tak...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: sob sie 29, 2020 4:41 pm Wszystko co moge powiedzieć to PISZCIE, nie zawracajacie uwagi na innych. I to wszyscy! Godzilla, rekin i kto ma cos do powiedzenia. Jeszcze forum nie zginęllo, póki my żyjemy. Czy jakoś tak...
Nie wiem, czy Godzil potrafi bez wroga osobistego i bez wyimaginowanego, czy potrafi bez personalnych wycieczek błotem i kłamstwem, za krytykę chamstwa i głupoty. Tak czy siak. Ja już z chamstwem nie walczę a głupotą niech się sam głupiec dusi. Ach. imienne , ad personam, to właśnie chamstwo wyrafinowane! i szczyt głupoty! tak gwoli wyjaśnienia.
tak więc, to wszystko zależy od eli.... jak z tym góralem. Jako bydzie pogoda gazdo jutro? hmmm. no, pogoda bydzie, eli bydzie lało, jutro obaczymy.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: sprawiedliwy »

Ja mam propozycję: zakopuj Godzill topór wojenny .
Zobaczymy czy uda się .
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: Reflex »

Ja myślę, że dla godzilli to bedzie trudne.
Dlaczego?
Bo ten jego topór to caly On. Nie da sie
zakopac samego i calego siebie. :mrgreen:
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: godzilla »

Pozdrowienia dla Remigiusza!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: Reflex »

Jestem ciekawy, kto albo co jest nazwane u godzilli Remigiuszem. Zamulił naszą wyobraznię i nie chce zdradzić tajemnicy.
Nie wiadomo, czy to jakaś zlośliwa istota, czy namietny ktoś, kto rozkosznie podnieca godzillę. Wiem że nam nie powie.
Ładnie to tak? :mrgreen:
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: godzilla »

pozdrawiam Cie Remigiusz...
co tam slychac u Was w dalekim kraju?
czterdziesci pare lat temu slychac cie bylo z kilometra gdy sie zblizales... to regularne tik-tak, tik-tak, tik-tak.... a jak sie zblizyles na piec metrow to az leb odskakiwal... tekstolit z bakielitem o siebie napierdzielaly...
teraz juz tak nie slychac...
inne czasy byly...
wiem ze tu czasem zagladasz ale naprawde nie mam tu o czym pisac ani z kim... debil nie rozumie dlaczego np. Mirek przestal tu pisac... ja wiem dlaczego... ale mu przeciez nie powiem bo debil jak to debil, nie uwierzy i bedzie sie rzucac jak wesz na grzebieniu...
zdrowia zycze
Andrzej
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Komunikacja 2020 Miasto Dubaj

Post autor: Reflex »

Obrazek
ODPOWIEDZ