UWAGA!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

UWAGA!

Post autor: Reflex »

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: UWAGA!

Post autor: sprawiedliwy »

No,
to
gramy
w "oczko".....
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: UWAGA!

Post autor: godzilla »

ile przegralas?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: UWAGA!

Post autor: sprawiedliwy »

Wpadasz, rzucisz kilka tomahawków (widać zdrów jesteś, więc tak trzymaj!) i obowiązkowo ponarzekasz na wszystkich i wszystko... Zeszwajcarzyłeś się kompletnie, do cna! i dobrze. To nie jest pejoratywne określenie, w moim przekonaniu. Nie mogę tylko zrozumieć skąd tyle sprzeczności. np. dziś nagle rasizm amerykański T. Ci pasuje...
no ale nudno w czasie tej pandemii, ciągle o trupach czytać i spadającym permanentnie śniegu...

PS. Jakoś tak się dziwnie składa, i układa, i dzieje, że ja zawsze wygrywam, powinieneś o tym wiedzieć. :mrgreen:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: UWAGA!

Post autor: Reflex »

Hmm ... Powiedzialaś godzilli wielki komplement.Jak by się zeszwajcarzyl, zachowywal by sie jak czlowiek a jest zupelnie odwrotnie.
To jest chodzące zaklamane i chamskie bydle. Kiedy Ty widzialaś tutaj normalny jego post, bez wyzwisk, bez chamstwa?
Kto jego zaczepial? Nikt!

Kiedyś się przyczepil do wieszaych przezemnie zdjeć ze świata, że niby nie powiesze swojego zdjecia tylko z netu.
Klamal bydlak. Powiesilem na tym forum conajmniej setkę moich zdjeć; z San Augustine (najstarsze miasto w USA), Orlando (Disney World), Cap Canaveral z rakietami i Miami.

Przeciez ta rasowa menda nie napisal na tym forum przez dwadziescia lat slowa prawdy. Wywolal setki awantur. W pewnym momencie po jego dzikiej awanturze w której napadl na lubiana na forum kobiete, Agniecha zamknela forum. Przekazala mi wszystkich ludzi, dla ktorych stworzylem forum tymczasove. I znowu tylko to godzilowe bydle zrobilo na nim dziką awanture, musialem dziada dla spokoju z niego wywalić na stale. To nie jest czlowiek, to syf, kiła i mogiła.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: UWAGA!

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: śr sty 27, 2021 8:46 am Wpadasz, rzucisz kilka tomahawków (widać zdrów jesteś, więc tak trzymaj!) i obowiązkowo ponarzekasz na wszystkich i wszystko... Zeszwajcarzyłeś się kompletnie, do cna! i dobrze. To nie jest pejoratywne określenie, w moim przekonaniu. Nie mogę tylko zrozumieć skąd tyle sprzeczności. np. dziś nagle rasizm amerykański T. Ci pasuje...
no ale nudno w czasie tej pandemii, ciągle o trupach czytać i spadającym permanentnie śniegu...

PS. Jakoś tak się dziwnie składa, i układa, i dzieje, że ja zawsze wygrywam, powinieneś o tym wiedzieć. :mrgreen:
gratuluje ze zawsze wygrywasz... u mnie to roznie z tym bywalo...
jaki rasizm T.? o co ci konkretnie chodzi? bo to ciekawe....

a ten tam powyzej bidula probuje mnie prowokowac abym wiecej tu pisal... wole na tym kur.ewskim fejsbuku odkrywac to co zakryte niz sie tu z glupim chooyem uzerac...
ODPOWIEDZ