Święta

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Święta

Post autor: Reflex »

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Święta

Post autor: sprawiedliwy »

Dzięki Reflexie.

Tobie także. Wszystkich tych smakołyków.
To nam zostało, trochę w samotności objadać... cholera, co za czasy!!!

Tak czy owak, zdrowia i radości z wiosny!
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Święta

Post autor: godzilla »

czasy podobne jak w 1939-1945... jest wojna... tylko troche inaczej prowadzona...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Święta

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pn kwie 19, 2021 5:10 am czasy podobne jak w 1939-1945... jest wojna... tylko troche inaczej prowadzona...
eeee.... no, mnie tam bomby na łeb nie lecą, nikt mi w plecy nie strzela i nie wyląduję w obozie koncentracyjnym, bo akurat idę tą ulicą...łapanek nie ma, i strachu na widok żołnierza.
Owszem z covidem jest wojna, nieporównywalna z żadną inną. Zobaczymy jak ona nam wyjdzie..?

Mnie już przeszedł strach i koszmarne sny że pomrę w męczarniach covidowych. I to mi wystarczy... nie boję się na zapas. A to też cenne bardzo. To nie śmierć rodzi strach, a męczarnie. Tak czy owak mam coś jeszcze do zrobienia, więc spieszę by zdążyć, bo czekają. A w ogóle żyjmy tak jakby to był dzień ostatni, no powiedzmy przed ostatni.
Każdy świt jest prezentem!
na tę chwilę podgrzewamy rośliny pod namiotem z folii żarówkami...niech chociaż one przeżyją jak najdłużej.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Święta

Post autor: godzilla »

a co ty tam maryche hodujesz?
ja moje pomidorki na dzien wystawiam przed chalupe a na noc do pokoju zabieram... w niedziele juz ma byc ok. 6 stopni w nocy, wiec juz je wywale na stale "na wolnosc"...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Święta

Post autor: sprawiedliwy »

na pomidory się już nie rzucam. Marnie wypadły. Nawet latem noce są za chłodne.
WNosić nie mam gdzie.
a herbatka z maryhy nie jest zła... ale sąsiedzi z zazdrości by mi ją w nocy podkradali... :P
ODPOWIEDZ