Translator

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Translator

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: pt kwie 29, 2022 2:24 am Niestety ten system trwa nadal.
Assange się myli... od ponad DWUSTU lat...
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Translator

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: sob kwie 30, 2022 4:07 am Assange się myli... od ponad DWUSTU lat...
ja mysle ze nawet wiele dalej
Reflex
Posty: 10581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Translator

Post autor: Reflex »

Dalej? Czy wcześniej?
Dalej to fizyczna odleglość, przed nami.
Wcześniiej odleglość w czasie. za nami.
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Translator

Post autor: pomorzak »

chlopcyi dziewczeta z zapalkami
Ekspertyza postrzega szkolenie ukraińskich żołnierzy jako udział w wojnie
W Niemczech żołnierze z Ukrainy są szkoleni na zachodniej broni. Według ekspertyzy Bundestagu można to uznać za wejście do wojny.

Szkolenie ukraińskich żołnierzy, które odbywa się już na niemieckiej ziemi, może stanowić udział Zachodu w wojnie na mocy prawa międzynarodowego. Wynika to z raportu Służby Badawczej Bundestagu, który jest dostępny dla RedaktionsNetzwerk Deutschland (RND).

W związku z tym istnieje zgoda co do tego, że dostawy broni z Zachodu nie są uważane za wejście do wojny zgodnie z prawem międzynarodowym, o ile nie uczestniczy się w operacjach bojowych. Jednak kontynuuje: "Tylko wtedy, gdyby oprócz dostaw broni kwestionowano instrukcje strony konfliktu lub szkolenie w zakresie takiej broni, opuściłoby się bezpieczny obszar niewojenny".
Status prawny "niewojennego" zastąpił "tradycyjną neutralność" w praktyce prawa międzynarodowego w ostatnich dziesięcioleciach. Umożliwia to wspieranie zaatakowanych państw – takich jak Ukraina – dostawami broni i pieniędzmi, napisali eksperci.
Amerykańskie wojsko szkoli ukraińskich żołnierzy w Niemczech

Dwunastostronicowy raport Służby Badawczej, który ma neutralnie doradzać członkom Bundestagu, nosi tytuł Prawne kwestie wsparcia wojskowego dla Ukrainy przez państwa NATO pomiędzy neutralnością a udziałem w konflikcie. Powstał więc w marcu, czyli przed decyzją rządu federalnego i Bundestagu o dostarczeniu niemieckich czołgów bezpośrednio na Ukrainę i jednocześnie o szkoleniu ukraińskich żołnierzy na zachodniej broni.
Departament Obrony USA ogłosił w piątek, że amerykańskie wojsko już szkoli ukraińskich żołnierzy na systemach uzbrojenia w amerykańskich bazach w Niemczech. Bundeswehra i Holandia również uczestniczą w tym szkoleniu.

Partia Lewicy skrytykowała to w Bundestagu jako przystąpienie Niemiec do wojny na Ukrainie. "Koalicja Ampel i Unia uczyniły z Niemiec aktywną partię wojenną dzięki decyzji Bundestagu o dostarczeniu ciężkiej broni na Ukrainę, a także o szkoleniu ukraińskich żołnierzy "w Niemczech lub na terytorium NATO" - powiedziała RND Żaklin Nastić, przewodnicząca Partii Lewicy w Komitecie Obrony. Niemiecki rząd naraża całą Europę na "całkowicie niekontrolowane niebezpieczeństwo", które w najgorszym przypadku może zakończyć się wojną nuklearną.

https://www.zeit.de/politik/deutschland ... elkerrecht
Reflex
Posty: 10581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Translator

Post autor: Reflex »

Przeciwko Rosji stoi ponad 40 państw na świecie, w tym najsilniejsze potegi nuklearne jak USA , Wielka Brytania i Francja. Czy Rosja by zaryzykowala nuklearną wymianę ognia z tymi potęgami? Nie ludzmy się, Rosja jest pod uważnym celownikiem zachodu i mam nadzieję że o tym wie.
Myslę, że taka wojna bylaby klęską dla każdej strony, ale jednocześnie bylby to koniec wielkiej Rosji w historii świata. Mam nadzieję, że Putin o tym wie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Translator

Post autor: godzilla »

no to jak teraz Putin przy3.14erdoli atomówkami europejskim i amerykańskim miastom to będzie w zasadzie usprawiedliwiona obrona, nieprawdaż?🤔
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Translator

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pn maja 02, 2022 9:58 am no to jak teraz Putin przy3.14erdoli atomówkami europejskim i amerykańskim miastom to będzie w zasadzie usprawiedliwiona obrona, nieprawdaż?🤔
w zasadzie tak
Reflex
Posty: 10581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Translator

Post autor: Reflex »

Godzilla i pomorzak.
Co za inteligencja, jakie dyskusje, jaka glęębiaa.
Padam na pysk z zazdrości... :mrgreen:
Reflex
Posty: 10581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Translator

Post autor: Reflex »

OK! Na tym kończę moje złośliwości, chociaż wiecie dobrze, że zostalem do nich sprowokowany.
Co prawda przez godzille i rekina, a pomorzak oberwal czasem i przy okazji. Za koleżeństwo z wrogiem. :mrgreen:
Od teraz bede przykladem dla pokoleń... a jak mi pomorek czasem przywali, bede cicho.
Nie wiem za co, ale wszystkich was rodzinko forumowa lubię: )))))))))))))))))))))

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2629
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Translator

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pn maja 02, 2022 9:58 am no to jak teraz Putin przy3.14erdoli atomówkami europejskim i amerykańskim miastom to będzie w zasadzie usprawiedliwiona obrona, nieprawdaż?🤔
A w kwasie ? :lol:
ODPOWIEDZ