Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2629
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

grunt to zdrowie

Post autor: sprawiedliwy »

Znów to samo, zdarła się płyta.... a w Chinach "nowy" sieje śmierć. pewnie kilka tysięcy to dla pomorzaka pryszcz wobec setek tysięcy... ale co tam..., wobec milionów...( ale Chinczycy są głupi)


najgorsze jest to, że Pomorzaku nie odpuszczasz...
Bardzo wydajesz się podobnie myśleć jak taka jedna gwiazda E.G.

Zdrówka życzę, a jak jest już, to nie ważne jaką metodą , każdy z nas ma swoją, ważne że skuteczną. I to się liczy!
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: grunt to zdrowie

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pt gru 23, 2022 10:28 am .... a w Chinach "nowy" sieje śmierć. pewnie kilka tysięcy to dla pomorzaka pryszcz wobec setek tysięcy... ale co tam..., wobec milionów...
Zapewne masz te informacja z tego samego zrodla ktore mowilo o setkach tysiecy zmarlych na covid w Europie i te ciezarowki we Wloszcz ktore wozily te trumny. To samo zrodlo ktore mowilo o pozbawionych dzialan ubocznych szczepionkach i zalecalo wszczepianie dziaciakom od 6 miesiaca tego koktajlu.
Te zrodla nie sa dla mnie wiarygodne bo sa jednymi z narzedzi wojny propagandowej.
W ciagu tych ostatnich 2 lat bylo az nadto widoczne klamstwo ktorymi sie posluguja.
sprawiedliwy pisze: pt gru 23, 2022 10:28 amnajgorsze jest to, że Pomorzaku nie odpuszczasz...
Najgorsze jest to ze ci ktorzy pociagaja za sznureczki nie odpuszczaja przecietnemu czlowiekowi.
Akcja wyniszczania i zastraszania prowadzona jest konsekwentnie.
Dziwisz sie ze ja o tym pisze ale nie dziwisz sie tym ktorzy ponosza odpowiedzialnosc za to co sie obecnie dzieje.

Mam nadzieje ze po czwartej czy juz piatej dzialce tego genetycznego specyfiku cieszysz sie zdrowkiem bo nie wszyscy mieli to szczescie.

Sympatycznie ze dlugi czas twojej nieobecnosci sie zakonczyl.

Pozdrowienia i Wesolych Swiat
sprawiedliwy
Posty: 2629
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: grunt to zdrowie

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: pt gru 23, 2022 2:57 pm

Sympatycznie ze dlugi czas twojej nieobecnosci sie zakonczyl.

Pozdrowienia i Wesolych Swiat
[/ n i

NieNa takie dictum musi się nie zakończyć
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: grunt to zdrowie

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: pt gru 23, 2022 10:28 am Znów to samo, zdarła się płyta.... a w Chinach "nowy" sieje śmierć. pewnie kilka tysięcy to dla pomorzaka pryszcz wobec setek tysięcy... ale co tam..., wobec milionów...( ale Chinczycy są głupi
Jeżeli wierzyć temu co mówią media to w Chinach na C19 od samego początku umarło jedynie coś ponad 5 tysięcy ludzi... coś kolo trzech tysięcznych promila... czyli rząd wielkości o tysięczne wielkości mniejszy od błędu statystycznego... tyle co nic minus oszustwa statystyczne... po co były te maseczki i mordowanie ludzi głodem, chłodem, depresjami, śmiercią w samotności? ile milionów w ten sposób zabito?
ale warto było... świat się nauczył jak miliardy brać za mordę i prowadzić spokojnie na rzeź...
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Nadzieja

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: wt gru 27, 2022 11:18 am .. świat się nauczył jak miliardy brać za mordę i prowadzić spokojnie na rzeź...
Ja myślę, że można popatrzeć z nadzieją na te ostatnie dwa lata. Faktem jest, że cała ta plandemia przyniosła wiele ofiar i cierpienia ale jednocześnie pozwoliła sie obudzić znacznej ilości ludzi. Najprawdopodobniej w innych warunkach na takie przebudzenie trzeba by czekac dużo więcej lat.
Oczywiście to nie usprawiedliwia stojących za tymi zbrodniami i nie chroni ich przed odpowiedzialnością. Czas rozliczenia nadejdzie nieubłaganie.
Pytanie co stanie się po tym, co dalej bo chęć zemsty czy wyrównania krzywd jest trucizną. Krzywd nigdy nie można wyrównać.
Koncentrowanie się tylko i wyłącznie na rozliczeniach nie naprawi niczego a raczej zagwarantuje powrót do tego co było tylko w innej obsadzie.
Rozliczenie sprawców jest ważne ale nie najważniejsze. Ten system oparty na kłamstwie i manipulacji wymaga zmiany.
Żyjemy faktycznie w Matrixie bo karmieni jesteśmy kłamstwem na każdym kroku i niestety tak wielu odbiera to jak prawdę.
Na szczęście coraz więcej ludzi dostrzega tą grę i przestaje brać w niej udział. Wielu wypracowuje nowe koncepcje współpracy i współistnienia oparte na wzajemnym poszanowaniu każdego człowieka. Dotychczasowa koncepcja Świata oparta na strachu i manipulacji dogorywa i konwulsyjne drgawki niczego już nie zmienią.
Tak ja to widzę.
Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

Mahatma Gandhi
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: godzilla »

podziwiam Twój optymizm...
wykończą nas "walką z klimatem"...
zostało nam już mało czasu aby cieszyć się życiem...
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: śr gru 28, 2022 7:10 am podziwiam Twój optymizm...
wykończą nas "walką z klimatem"...
zostało nam już mało czasu aby cieszyć się życiem...
Emocje to silne i efektywne narzędzie do sterowania ludźmi i nie tylko.
Strach jest jedną z podstawowych.
Ten kto potrafi wpływać na emocje pojedynczego człowieka czy też całych grup, jest faktycznie ich panem.
Wszelkiej maści media prawie w całości należą do niewielkiej grupy właścicieli.
Za pomocą tych właśnie mediów kreuje się rzeczywistość w którą wierzą odbiorcy.
Obecna plandemia czy też "kryzys" klimatyczny jest tego świetnym przykładem.
Zasieg medialnej propagandy jest tak wielki, że praktycznie nie ma przed nią ucieczki.
Może gdzieś głęboko w buszu bez kontaktu ze światem zewnętrznym jest to możliwe.
Pod wpływem odpowiednio spreparowanych informacji można sprawić, że ludzie będą się nienawidzić, bać się siebie, czy też w poczuciu robienia czegoś dobrego zabijać się nawzajem.
Historia ta obecna i troche bardziej odległa dostarcza niezliczoną ilość przykładow.
Cały ten system jest w stanie funkcjonować tylko przy aktywnym współdziałaniu szerokich mas społecznych które nieświadomie i bezrefleksyjnie pomagają swoim nadzorcom.
Nie jest niczym dziwnym, że wszelkie przejawy samodzielnego i krytycznego myślenia nie mają prawa istnieć w takim systemie.
Kto podważa oficjalną propagandę ten niszczony jest nie tylko przez sam aparat represji ale i bezmyślnych akolitów.
Słabością tego całego systemu jest mimo wszystko to co pozwala mu tak długo funkcjonować a mianowicie uzależnienie od wiary w kłamstwa i manipulacje.
Wzrost świadomości i samodzielne myślenie wyznacza granicę która jest ostatecznym koncem tej zakłamanej struktury.
Ludzi potrafiących widzieć obecne manipulacje jest coraz więcej.
To właśnie jest podstawą mojej nadziei i optymizmu.
Jestem całkowicie przekonany o nieodwracalności pozytywnych zmian.
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: pomorzak »

Znalazłem w necie obrazek świetnie pasujący do mojego postu.
Siła propagandowego prania mózgu.

Obrazek
Reflex
Posty: 10582
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Samodzielnie potrafi myśleć każdy glupiec. Ty jesteś tego namacalnym dowodem.
Dopiero myślenie rozsądne i logiczne, daje jakiś rezultat, ale na to jestes zbyt prymitywny.
sprawiedliwy
Posty: 2629
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: śr gru 28, 2022 3:12 pm Znalazłem w necie obrazek świetnie pasujący do mojego postu.
Siła propagandowego prania mózgu.
Siła propagandowego prania mózgu.

w rzeczy samej, w rzeczy samej.....
ODPOWIEDZ