Polak i jego samochód

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Polak i jego samochód

Post autor: Reflex »

Mieszkam daleko od Polski, ale co dzień moje odwiedziny na kompie zaczynam od Polskiej prasy. Polityka to raz, Polak za kierownicą to dwa. Jestem przerazony tym co tam znajduję. Co dzien jakaś straszliwa katastrofa, auto owiniete kolo pnia dzewa. Co do jasnej cholery Polak wie o samochodzie nie wiem. Wiem natomiast ze cudownie walą w drzewa, w inne samochody, gina jak muchy.
Jestem ponad, 40 lat za granicą, zjezdzilem tysiace kilometrów ale takich katastof jak w Polsce nie widzialem. Giną z fantazja, calymi rodzinami, dziecmi.
Facet kupil Mercedesa i w tym samym dniu jego syn rozwalil mercedesa w proch.
Mowi sie ze Polak to inteligentny typ? Nonsens. Prymityw i głąb, niestety.
Reflex
Posty: 10581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polak i jego samochód

Post autor: Reflex »

Kolejna szokująca historia. 35 letni kierowca autobusu, ruszając z przystanku, przytrzasnąl wysiadajacą kobietę drzwiami i clągnął ją za sobą po ulicy, Kobieta zmarla, miala ...97 lat.
Okazalo się, ze kierowca wiecej uwagi zwracal na swoje jedzenie w czasie jazdy niż na swój pojazd. Grozi mu od trzech do dziewieciu lat. Ale to życia biednej staruszce nie wróci. Co za straszliwe matoły.
A swoją drogą, nie wiem dlaczego te nowoczesne autobusy nie maja w tylnych dzwiach kamerek dla kierowcy.
Reflex
Posty: 10581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polak i jego samochód

Post autor: Reflex »

I kolejna ,,,
Dwie młode kobiety zginęły w wypadku, do którego doszło w środę w miejscowości Stara Rokitnia w gminie Stężyca (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że peugeot, którym kierowała jedna z kobiet - i w którym podróżowało łącznie pięć osób - na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/1 ... a-tragedia.
ODPOWIEDZ