czy wszyscy jeszcze zyja...!

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: godzilla »

marycha mialas racje.... tych bzdzin nie da rady czytac jesli czlowiek piata klase podstawowki juz skonczyl... a ja skonczylem!

popatrz co ja napisalem i popatrz co ta kreatura na to... ja jako Polak probuje polemizowac z tym co sie robi z Polska a toto, nie wiadomo jakiej narodowosci, bo pisze tak malo jakby mu google tlumaczylo, pierdzieli tu o "nieskazitelnosci" Polakow...

przeciez gdyby to byl klon wiary i s-a to by napisal pare zdan wiecej bo tamten potrafil... chyba ze faktycznie nie chce zeby go przylapac na udawaniu to pisze tak zdawkowo... ja to znam z autopsji bo jako klon tez pisalem zdawkowo...

najlepszy jest w tworzeniu klonow i ich utrzymywaniu niejaki whiskeyprint... on potrafil hodowac klony dluzej i pisal dlugie teksty do nich... ale tez wpadal po jakims czasie...

mysle ze ten bialy jest klonem jakiegos prymitywa jednak...

widze ze jego prymitywny post nagle zniknal...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: Malina »

I po przeczytaniu kilku nowych postów, znów odechciało mi się odwiedzać to forum.
Wy nie dyskutujecie. Wy się gryziecie.
Ludzie czas mija, starzejemy się, czas wydorośleć. Czy nie szkoda wam czasu na te ciągłe do niczego nie prowadzące boje? Czyż nie można wypowiadać swoich poglądów w sposób cywilizowany? Czy to, że ktoś inaczej odbiera rzeczywistość musi być uzasadnieniem wulgarności i niedelikatności? I tak wiadomo, że jeden drugiego nie przekona i tak właściwie to nie o przekonywanie i przeciąganie na swoją stronę chodzi w dyskusjach a o zasadne uargumentowani swojego punktu widzenia.
Czy Was już zawsze tylko zawiść będzie w kupie trzymać?
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: wielokropek »

Nie polecaj mi uczyc sie Twojej historii, bo mi to niepotrzebne. Historia mojej rodziny mi wystarczy, by zrozumiec, kto byl odpowiedzialny za nieludzkie mordy milionow ludzi...
Faktycznie, moze ja jestem niedouczony w historii, a juz z pewnoscia niedouczony dziennikarz, alec przeciem nie doktor; wiec falszowac historii (jak coponiektorzy doktorzy) nie musze.
I dyskutowac na ten temat wiecej nie bede, boc to jak rozmowa ze slepym o kolorach.

wielokropek
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: whiskeyprint1 »

Nie polecaj mi uczyc sie Twojej historii, bo mi to niepotrzebne. Historia mojej rodziny mi wystarczy, by zrozumiec, kto byl odpowiedzialny za nieludzkie mordy milionow ludzi...
Faktycznie, moze ja jestem niedouczony w historii, a juz z pewnoscia niedouczony dziennikarz, alec przeciem nie doktor; wiec falszowac historii (jak coponiektorzy doktorzy) nie musze.
I dyskutowac na ten temat wiecej nie bede, boc to jak rozmowa ze slepym o kolorach.
---------------------------------------------------------

nie idzie mi o panska bezczelnosc przekrecenia mojego textu (wowczas) i bezczelna insynuacje - gdyby pan uwaznie czytal - - albo przypadkiwo natknal sie na poj text w ktorym wyjasniem co mojej rodzinie przypadlo w okesie trzeciej rzeszy niemieckiej - wowczas stwierdzilby am ze ja nie "chwale" sie ty<m jak pan - bo sa to dla mnie sprawy tragiczne i nie robie z tego cyrku podobnego do pana

dodam tylko - jako czlowiek myslacy - a za takiego pana uwazam - panska gaffa polegala na tym ze przypisal mi pan slowa ktorych nie wypowiedziale a staly sie one przyczyna panskiej zlosliwej interpretacji - a dotyczy to innsynuacji jakobym wyrazam poglad iz nie trzecia rzesza niemiecka - lecz polska rozpoczela druga swiatowa - uznal mnie wym samym za idiote- nawet nie za dziecko - bo i dzieci wiedza co ij jak - ale za kretyna i idiota - poslugujac sie argumentacja i slownictwem niezapomnianego wielkiego roo-vel wombat ktory tylko temu przyklaskiwal
-----------------------------------------------------------

wielce szanowny panie godzila
ja od samego poczatku - rowniez na forum "de" uzywalem tego samego nicka (dzis z dopiskiewm jewden bo wpisywalem sie na nowo zamiast reaktywowac na uzupelnionym forum net
owszem - przed reorganizacja - dla zabawy popisalem sie aliasem "wdowa" na samym poczytku przyznajac sie d mistyfikacji - pisalem jako wielce nabozna i chutliwa kobieta ktora i tak dalej - zatem - badz pan sprawiedliwa i powidz uczciwie - ze najwiecej aliasowgo zametu uczynil fefluc i czlowie o nicku roo

zgadza sie?
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: whiskeyprint1 »

Niemcy wiedza ze odpowiedzialni za Druga Wojne Swiatowa sa Polacy bo im w Gleiwitz rozpizdzili przeciez radiostacje to trza bylo te szesc milionow za to wyrznac... no i Auschwitz przeciez tez Polacy ten tego... no bo przeciez Auschwitz ani w Niemczech ani w Austrii nie lezy, prawda?
---------------------------------------------------------------

godzila

po tym co napisales stwierdzam ze albo jestes glupi
albo glupio zlosliwy

a tak naprawde to żaby ci z pyska wylatuja - bo co drugie twoje zdanie jest zaprzeczeniem poprzedniego

capito?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:Niemcy wiedza ze odpowiedzialni za Druga Wojne Swiatowa sa Polacy bo im w Gleiwitz rozpizdzili przeciez radiostacje to trza bylo te szesc milionow za to wyrznac... no i Auschwitz przeciez tez Polacy ten tego... no bo przeciez Auschwitz ani w Niemczech ani w Austrii nie lezy, prawda?
---------------------------------------------------------------

godzila

po tym co napisales stwierdzam ze albo jestes glupi
albo glupio zlosliwy

a tak naprawde to żaby ci z pyska wylatuja - bo co drugie twoje zdanie jest zaprzeczeniem poprzedniego

capito?
taki niby inteligentny, w tekstach galwasa o mordowaniu zwolennikow pisu dopatrujacy sie metafor, ironii i innych literackich srodkow wyrazu a moje gowno lyka bez posolenia i tak od razu doslownie jeden do jednego tlumaczy?

no to pogratulowac poziomu niemieckim uczelniom... chyba ze w holandii doktora ci dali....

tak jestem i glupi i glupio zlosliwy... przeczytaj sobie watek przed moim postem, moze wtedy zrozumiesz co "autor mial na mysli piszac akurat te slowa"....
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: marycha »

To ja Marycha, wlasnie chcialam zlozyc doniesienie do derekcji, ze zostalam pogryziona przez dziadunia conajmniej trzy razy!
Senior tego forum zna tutaj wszystkich najlepij i kilka razy uswiadamial mnie, ze ten co mnie pogryzl to starszy czlowiek, trzeba ze zrozumieniem itp. /myslalam, ze to zart/ teraz zaczynam wierzyc. Nie bede sie zwracac - starszy panu- bo powie ze ublizam.
Pierwszy raz mnie pogryzl po zlozeniu zyczen najlepszego na rok 2012. Jako dziadunio ma prawo pomylic najlepszego z najgorszymi wiec odpuszczam. No chyba ze, zyczac pomyslnosci jednemu swietemu na forum Ignacemu to najgorsze co moze spotkac forum.
Drugi raz zostalam pogryziona, kiedy chcialam ratowac Galwasa.
Galwas napisal:
Kur..wa! Nie wytrzymam. Daruj Reflexie, że Ci nie odpowiem, ale muszę przecież ratować człowieka!
Godzillo!


To ja ukleklam i mowie, nawrocil sie. Chce ratowac Godzille i chyba go nie zamorduje.
Kiedy przeczytalam w innym poscie, ze chce staruszki i starych ludzi eksterminowac, mordowac, bic w ryja i dreczyc bezlitosnie to jako chrzescijanka i wdzieczna za ratowanie Godzilli mialam obowiazek ratowac Galwasa. Zamiescilam dwa wersety z biblii z zalacznikiem i nadzieja.
Dziadunio ugryzl mnie i powiedzial, ze korespondencja z moich usty to reflexjonizm. Nie wiem co ten termin znaczy bo w encyklopedii nie znalazlam.
Trzeci raz uryzl mnie bolesnie tym razem, kiedy chcialam odwiesc Almagusa od smierci.

Almagus napisal:
Idę wykorkować!
Albo i nie!
amen!


Re: Pozdro

Postprzez marycha » Pn sty 02, 2012 12:24 am
Idziesz wykorkowac? Przeciez widzisz, ze to nie takie proste. Sam sobie tniesz zyly p. Kaczynskim, sepuku PiSem i nie wykorkowales, ze tez Ci nie szkoda talentu mordowac niewdzieczniku.
Dziekuje za zaproszenie do stolu ale gdziez mi niegodnej zasiadac przy stole z wielkimi tego swiata.
Robie wyjatek raz w roku w wigilie. Przysiadam do slolu gdzie starym zwyczajem pozostawia sie pusty talerz dla wedrowca. Na stole ci dostatek ale oplatka swiatecznego brak, zreszta jak tu sie lamac nieszczerze oplatkiem? Oblece pare stolow wielkich tego swiata, posile sie nieco a potem przez caly rok zywie sie wylacznie kasza mannna z nieba.


Po tym poscie dziadunio podeptal moja kobiecosc, powiedzial ze powinnam sie wstydzic a plec skremowal i jeszcze porownal do reflexjonizmu. Jestem pogryziona i nie wiem jak dlugo potrwa moja kuracja.

Zadam zalozenia dziaduniowi kaganca!
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: whiskeyprint1 »

taki niby inteligentny, w tekstach galwasa o mordowaniu zwolennikow pisu dopatrujacy sie metafor
----------------------------------------------------------------

panie godzila

ja tam inteligentny nie jestem - to pan blichtrujesz tutaj

wiec strzelawszy komus w kolana i wielokrotnie to zdanie przez pana powtarzane jest naturalnie jakas - acz watpliwa - przenosnia

natomiast ewidentne przenoscie galwasa zawieraja cos innego niz panski wytrysk o strzelaniu

dobry pan jeste s rozumowaniu - to jest system panskiej dobroci - zly ucynek jak kalemu porwac krowe - nieprawdaż? - pan stajesz sie powoli wiezy babel przedstawicielem intelektualiznu agrarnego gdze cala wiedza miesci sie w widlach

cqapito?

----------------------------------------------------------
wielce szanowna pani marycha

to co nizej jest pani textem

"zwracac - starszy panu- bo powie ze ublizam.
Pierwszy raz mnie pogryzl po zlozeniu zyczen najlepszego na rok 2012. Jako dziadunio ma prawo pomylic najlepszego z najgorszymi wiec odpuszczam. No chyba ze, zyczac pomyslnosci jednemu swietemu na forum Ignacemu to najgorsze co moze spotkac forum".

te pani zyczenia - serdeczne i dobre zyczenia nalezalo brac tylko idiocie serio - bo w nystepnym poscie pojawil sie pani agresywny text z zyczeniami czegos odwrotnego (akutat nie do mnie)
nie wnikam w inne szczegoly - ale pani oswiadczenie ze galwasa nalezy ratowac jest pani deklaracja ze jest on idiota i trzeba go do szpitala psychiatrycznego - ratowac

taki i nie inny jest wydzwiek pani falszu i typowo wychodowane na pewnej ziemi obludy - pani usiluje sie usprawiedliwiac - nie trzeba - niechze pani tylko zamilknie i nie diagnozuje innych ktorzy pani nigdy nie powiedzieli zlego slaowa- ale niechze pani stosuje to co zarzuca innym z pozycji swietoszka ktorego chca zamordowac

pani plaska - plytka - wrecz naiwna forma "jakiesjs zartobliwosci" jest rodzajem i odmiana przekadla polskiego - "zakryc gebe trybuna ludu" by byc pramitywnam usprawiedliwienie agresji

tak przy okazji przypone pani ataki na ck i na pipka ktorzy w rezultacie machneli teka twierszac (nie ja bo nawet z oslem mozna dyskutowac - jesli zmienie sie znaczenie tego slowa) ze niewarta jest pani jednego slowa

pani slowowtworstwo i "ideologia " jest taka ze pasuje na korespondencje i dyskusje z reflexem z godzila i z tekajotem - pani mowi jezykiem "chlopa z jajami" - czy jest pani (jakokobieta ) z tego dumna?

zapewne

capito?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:wiec strzelawszy komus w kolana i wielokrotnie to zdanie przez pana powtarzane jest naturalnie jakas - acz watpliwa - przenosnia

natomiast ewidentne przenoscie galwasa zawieraja cos innego niz panski wytrysk o strzelaniu

panie filozof... moje strzelanie w kolanko nie jest zadna przenosnia... zyczylbym sobie aby najgorszym zbrodniarzom cos takiego serwowano zanim ich powiesza czy strzela im w brzuch - PO prawomocnym wyroku niezawislego sadu... co wielokrotnie powtarzalem...

taka mam fantazje ulanska po prostu...

a co, nie wolno mi pomarzyc?

natomiast galwas chcialby mordowac i katowac Polakow - zwolennikow partii politycznej bedacej obecnie w tzw. opozycji... a to juz dla mnie nie jest politycznie sluszne...

trzeba rozrozniac - ja po prostu chcialbym niehumanitarnych kar dla najgorszych zbrodniarzy a galwas chcialby niehumanitarnych metod fizycznego gnebienia i mordowania ludzi niewinnych....

problemem jest jeszcze kogo uwazalibysmy za zbrodniarza i wedlug jakich kryteriow ocenialibysmy zbrodnie... i tu pewnie znowu bysmy sie nie zgodzili w szczegolach...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: whiskeyprint1 »

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

przez godzilla » Śr sty 04, 2012 11:34 am
whiskeyprint1 napisał(a):
wiec strzelawszy komus w kolana i wielokrotnie to zdanie przez pana powtarzane jest naturalnie jakas - acz watpliwa - przenosnia

natomiast ewidentne przenoscie galwasa zawieraja cos innego niz panski wytrysk o strzelaniu



panie filozof... moje strzelanie w kolanko nie jest zadna przenosnia... zyczylbym sobie aby najgorszym zbrodniarzom cos takiego serwowano zanim ich powiesza czy strzela im w brzuch - PO prawomocnym wyroku niezawislego sadu... co wielokrotnie powtarzalem...
--------------------------------------------------------------------------------------------------

no widzi pan panie godzila?

czym rozni sie panska wypowiedz od przenonci galwasa?
niczym?
nie - szczerym wyznaniem - ze tym ludziom (czlowiekowi) pan tego naprawde zyczy - takiej deklaracji galwas nie zlozyl - inna roznica polega na tym ze pan do jednej - galwas do innej opcji politycznej

powiedz pan

czy warto jest uzywac takich slow - to dotyczy w takim samym stopniu galwasa

capito?
ODPOWIEDZ