czy wszyscy jeszcze zyja...!

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
marek hubert
Posty: 158
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 1:04 am

czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: marek hubert »

witajcie kochani, moi najblizsi w sieci od wielu wielu lat, moja droga rodzino z wb.
dawno mnie tu nie bylo i przyznam sie wam mialem znow problemy z wejsciem do was ale nie przez admina,
lecz przez swoja krotka pamiec zwiazana z haslem.
dzieki blyskawicznej akcji administracji i systemu portalu wb, ktory generuje haslo w zastepstwie poprzedniego, jestem juz tutaj z wami.
jeszcze raz dzieki adminie, ale zemnie fujara..., hahahahaha...
a wracajac do tematu czy wszyscy zyja..., proponuje ku pokrzepieniu naszych ludzkich serc...
odezwijcie sie moi drodzy i bez zadnych tekstow i podtekstow, napiszcie...JESTEM...!

pozdrawiam, marek hubert.

ps.moja idea z zalozenia dotyczy czlonkow wb ktorzy logowali sie jeszcze w 1998 roku i co najwazniejsze to pamietaja.
godzilla
Posty: 14047
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: godzilla »

a co niby konkretnie maja pamietac?
marek hubert
Posty: 158
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 1:04 am

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: marek hubert »

witaj godzilla. no jak to co maja pamietac, ze tam byli i sie zalogowali jako pierwsi z pierwszych tego forum.
ja JESTEM i wiem ze tam bylem przed toba i paru innymi.
zreszta sam wiesz, po swiecie chodzi teraz tylu przebierancow, ze..., no nie da sie tego ogarnac.
zdrowka zycze kolego, marek hubert.
godzilla
Posty: 14047
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: godzilla »

to ja nie pamietam zebym mial byc pierwszym z pierwszych, ktorzy sie logowali...
tobie tez zycze zdrowia...
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: nikita »

...z tych pierwszych na tym forum - teraz ostali sie tylko Reflex, tekajot, Galwas, Vito, marbert, nikita - reszta przylazla tu pozniej (np.z marianowego forum Polonia.de)
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: Malina »

nikita pisze:...z tych pierwszych na tym forum - teraz ostali sie tylko Reflex, tekajot, Galwas, Vito, marbert, nikita - reszta przylazla tu pozniej (np.z marianowego forum Polonia.de)
No trochę się mylisz. Z tych których wymieniłeś był marbert, refleks, bluechip, ,wielokropek, roo, malina (której nie wymieniłeś) potem doszli godzilla, Galwas. W następnej turze inni (gemma, vito, bellaiza, i kilka innych nicków których nie pamiętam ale jeśli będziecie chcieli to się wysilę i sobie przypomnę. :mrgreen:
Z forum .de przyszedł whisky, i ten z kotem nikitą (znów zapomniałam nicka). :mrgreen:
godzilla
Posty: 14047
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: godzilla »

Malina pisze: Z forum .de przyszedł whisky, i ten z kotem nikitą (znów zapomniałam nicka). :mrgreen:
moze "brodacz"?
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: nikita »

Malina pisze: No trochę się mylisz. Z tych których wymieniłeś był marbert, refleks, bluechip, ,wielokropek, roo, malina (której nie wymieniłeś) potem doszli godzilla, Galwas. W następnej turze inni (gemma, vito, bellaiza, i kilka innych nicków których nie pamiętam ale jeśli będziecie chcieli to się wysilę i sobie przypomnę. :mrgreen:
Z forum .de przyszedł whisky, i ten z kotem nikitą (znów zapomniałam nicka). :mrgreen:
...ale pytanie tego watku brzmialo,ktoz tych"pierwszych" tutaj sie ostal do dzisiaj...
a teraz to maliniak pokazuje sie tak wyrywkowo, ze go prawie nie ma, czy wielokropek,ktory raz na rok przychodzi, zeby komus przywalic, i znika
zas brodacza z kotem, ktory juz byl na forum polonia.de, przyslal tutaj poznany na innym czatcie marbert - dlatego brodacz przybyl tutaj na dlugo przed whiskeyprintem i np. tym z tlustom doopom i proteza zamiast mozgu
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: whiskeyprint1 »

whiskeyprint powstal dopiero w boze narodzenia pana naszego - ku uciesze wlasnej a nie dla moralnego i intelektualnego samobojstwa z wykroczenie przeciwko bigamii

capittttto?
Załączniki
PEJZAZ Z SUCHEJ1.jpg
PEJZAZ Z SUCHEJ1.jpg (26.3 KiB) Przejrzano 8662 razy
PEJZAZ ARABSKI1.jpg
PEJZAZ ARABSKI1.jpg (26.42 KiB) Przejrzano 8662 razy
godzilla
Posty: 14047
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: czy wszyscy jeszcze zyja...!

Post autor: godzilla »

nikita pisze: dlatego brodacz przybyl tutaj na dlugo przed whiskeyprintem i np. tym z tlustom doopom i proteza zamiast mozgu
a potem brodacz w perwersyjny sposob naublizal roo, zniewazyl jego wnuczke i zdechl... pozostal po nim tylko kot nikita, ktory tu pisze zamiast niego... stad wiecznie te durne teksty....
ODPOWIEDZ