Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: alohilani »

Nie ma dzialu "Zdrowie" wiec pozwolilam sobie to zamiescic w tym dziale.
Juz kiedys o ponizszym wspominalam. Nie poddaje tego pod dyskusje, zaznaczam, dyskutowac mozna tylko doswiadczajac tego osobiscie, wszelka inna dyskusja nie ma sensu, a moze przyniesc jedynie szkode. Wszystkie te metody dyskredytowane sa przez zachodnia medycyne z wiadomych wzgledow (wielkie pieniadze kompanii farmaceutycznych i ogromne lobby). Podaje te informacje w celach edukacyjnych. Po prostu dziele sie tym, co sama juz wiem i jestem dowodem rzeczowym, tzw. living testimony tego pierwszego. Cztery lata temu doswiadczylam tego ze znakomitym skutkiem, ale to temat zbyt prywatny, aby podawac detale. Na internecie mozna znalezc wiele tzw. disclimers zaprzeczajacych temu, somieszajacych, karzacych ludzi, ktorzy tym sie zajmuja. Powod jest jak wyzej, jak zwykle wielkie pieniadze ogrommych korporacji. Kiedys Malina zamiescila film do doktorze Burzynskim, tam to wszystko bylo wyjasnione.
Biechemicy i mikrobiolodzy bardzo dobrze znaja funkcjonowanie ludzkiego organizmu oraz procesy w nim zachodzace.
The pH Miracle http://www.phmiracleliving.com/
The Raw Truth http://www.transformyourhealth.com/gard ... thbook.htm
Gerson Therapy http://gerson.org/GersonTherapy/gersontherapy.htm
oraz wiedza zawarta w ksiazkach profesora biochemii Michala Tombaka http://www.tombak.pl/home.htm
oraz w ksiazce dr Ewy Dabrowskiej "Cialo i ducha ratowac zywieniem" http://ewadabrowska.pl/index.php?lang=en
Jest to leczenie przyczyn, nie jedynie leczenie skutkow tych przyczyn.
A potem swiadoma droga zdrowego i pelnego zycia. Wybor nalezy do kazdego z nas.
To nieprawda, ze czlowiek starzeje sie, bo taki wiek przychodzi i dolegliwosic z nim zwiazane, trzeba brac duzo lekarstw, ze nie ma juz innej drogi.
Proces starzenia sie mozna opoznic a nawet odwrocic. Trzeba tylko miec odpowiednia wiedze oraz chec do oczyszczenia gruntownego swojego organizmu oraz zmiane szkodliwych nawykow zywieniowych.
Wybor nalezy do kazdego z nas.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: alohilani »

Juz kiedys wspominalam o tej organizacji, ale ktos nowy na forum moze tego nie czytal.

Mozna dowiedziec sie bardzo ciekawych rzeczy, szczegolnie jesli dzieci maja alergie roznego rodzaju oraz sa zbyt aktywne.

Dziele sie moja wiedza, to nie jest temat do dyskusji.

http://www.feingold.org/
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: alohilani »

Ten film rowniez zamieszczam w celach wylacznie informacyjnych oraz edukacyjnych, dziele sie po prostu moja wiedza.
Kogo interesuje, zapewne z ciekawoscia poslucha oraz skorzysta z tej wiedzy.

alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: alohilani »

Interesujacy artykul "Magnesium the Light of Life".

http://articlesofhealth.blogspot.com/20 ... -life.html
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: tekajot »

IGŁA RATUJE ŻYCIE
Porada chińskiego profesora jak udzielić pierwszej pomocy ofiarom wylewu Trzymaj w domu strzykawkę lub nawet zwykłą igłę do szycia lub prostą szpilkę. To jest zdumiewające jak w nietypowy sposób można odwrócić skutki wylewu. Kiedy dochodzi do wylewu, naczynia krwionośne w mózgu stopniowo pękają. Kiedy zdarzy ci się być świadkiem wylewu <n i e p a n i k u j > Nie ma znaczenia, w jakim miejscu znajduje się chory. Nie ruszaj go z miejsca, ponieważ naczynia krwionośne popękają. Pomóż choremu usiąść w bezpiecznym miejscu, aby zabezpieczyć przed ponownym upadkiem. Jeżeli masz w domu strzykawkę z igłą (byłoby to najlepsze), to dobrze, jeżeli nie, to wystarczy igła do szycia lub szpilka.
1. Umieść igłę nad ogniem, aby ją wysterylizować. Następnie nakłuj czubki wszystkich 10-ciu palców
2. Nie ma specjalnego punktu akupunkturowego, po prostu nakłuwaj w odległości 1 mm od paznokcia............
3. Nakłuwaj, aż pokaże się krew.
4. Jeżeli krew nie zacznie wypływać, uciskaj opuszki palców chorego, aż do wypłynięcia krwi z nakłutych miejsc.
5. Kiedy wszystkie 10 palców już krwawi, poczekaj kilka minut. Chory powinien odzyskać przytomność w tym czasie.
6. Jeżeli usta chorego są wykrzywione, nacieraj uszy chorego aż będą czerwone.
7. Następnie nakłuj płatki uszu dwukrotnie, aż wypłyną po 2 krople krwi z każdego płatka .
8. Poczekaj aż chory powróci do normalnego stanu I zabierz go wtedy do szpitala. Jeżeli nie zrobi się tego co powyżej a chory jest zabrany przez pogotowie, to w czasie transportu od wstrząsów na drodze popękają naczynia krwionośne w mózgu. Nauczyłem się, że upuszczanie krwi ratuje życie, od chińskiego lekarza Ha Bu Ting, który mieszka w Sun Juke. Następnie doświadczyłem tego w praktyce, dlatego też mogę powiedzieć, że metoda ta jest skuteczna w 100 %. W 1979 roku uczyłem w Fung Gaap College w Tai Chung. Pewnego popołudnia miałem wykład, kiedy inny wykładowca wpadł do mojej sali i w przerażeniu wykrzyknął: <Panie Liu, chodź natychmiast, nasz kierownik dostał wylewu.> Kiedy zobaczyłem naszego kierownika, Pana Chen Fu Tien, był blady, jego mowa była bardzo niewyraźna, jego usta były wykrzywione i miał wszystkie objawy wylewu. Natychmiast poprosiłem jednego ze studentów, aby pobiegł do najbliższej apteki I kupił strzykawkę, którą ponakłuwałem opuszki palców chorego. Kiedy wszystkie 10 palców krwawiły (krople krwi wielkości ziarna grochu), nacierałem jego uszy. Po kilku minutach twarz pana Chen odzyskała kolor i pojawił się blask w oczach, ale jego usta ciągle były wykrzywione. Więc pociągałem jego uszy, aby napłynęła krew. Kiedy uszy były już czerwone , nakłułem płatki uszu dwukrotnie do pojawienia się dwóch kropli krwi na każdym uchu. W przeciągu 3-5 min usta powróciły do normy i jego mowa stała się wyraźna. Pozwoliliśmy mu odpocząć przez chwilę, a następnie podaliśmy filiżankę herbaty. Po czym sprowadziliśmy go na dol i zawieźliśmy do szpitala. Pozostał w szpitalu przez noc, a następnego ranka powrócił na uczelnie na zajęcia. Wszystko powróciło do normy. Nie było żadnych zmian chorobowych. Zwykle ofiary wylewu cierpią z powodu nieodwracalnych pęknięć naczyń krwionośnych w mózgu w czasie transportu do szpitala, w wyniku czego nigdy nie powracają do pełnego zdrowia. Szczęśliwcy pozostają przy życiu - sparaliżowani do końca życia. Jeżeli będziemy pamiętali o metodzie upuszczania krwi i rozpoczęciu ratowania życia natychmiast, w krótkim czasie ,ofiary wylewu będą uratowane i powrócą do normalnego życia w 100 %
______________________________________
Przesłałem to koledze. On odpisał mi że nic takiego mu nie grozi ponieważ ma żone krwiopijcę. :)
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: Malina »

Jak już o zdrowiu to zachęcę Was do pewnego zakupu. Ja kupiłam i jestem zachwycona!
Znacie na pewno ten zapach zaraz po burzy z wyładowaniami atmosferycznymi, świeży, rześki powietrze którym aż się chce oddychać ? No właśnie. Zapragnęłam czuć ten zapach, nie czekając na burzę.
No i kupiłam maszynkę wytwarzającą OZON. To jest rewelacja. Dom pachnie jak wiosną pachnie las, łąka, pole. Ogrzewanie już mnie tak nie drażni, nie otwieram okien co godzinę bo mi się wydawało, że nie mam czym oddychać.
Ten unit który kupiłam jest mały o sile 3000 mph dobry jest na 325 mkw. Można ustawić na 5 min do 1 godziny. Nie posiada filtrów czy płytek które trzeba wymieniać, tylko się je co jakiś czas czyści.
Spodobał mi się i zamówiłam jeszcze jeden o sile 7000mph ten obleci mi resztę domu bez przeszkód. Ustawić go można na od 5 min do 4 godzin. Jest trochę droższy ($138) i wymienia się filtry co jakiś czas (4 kosztuje $64). Spróbujcie, nie będziecie żałować.
Zabija bakterie, odświeża, jeśli ktoś pali to likwiduje wszystkie niemiłe zapachy (np. palenia papierosów, spalin, chemikaliów) I jeszcze, nie wiem czy to tylko ja ale bóle stawów i kręgosłupa jakby złagodniały.
Ja kupiłam na ebay od kanadyjskiego dystrybutora ale jestem pewna, że można to kupić także w innych krajach.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: pipek »

Malina,czy ty pewna jesteś że to cuś wytwarza OZON?

O ile mnie pamięć nie myli OZON w górnej warstwie atmosfery jest super-duper,ponieważ odbija szkodliwe promieniowanie słoneczne,ale tutaj przy ziemi to OZON jest raczej trujący,niż uzdrawiający.

Aha,powietrze po burzy jest zjonizowane,nie naozonowane...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: Malina »

Tak. Wytwarza OZON. Pracuję z panią, której mąż zawodowo zajmuje się testowaniem i sprawdzaniem wszystkiego. To właśnie oni poradzili mi który unit zakupić na początek, sami posiadają podobny oraz wiele innych sprzętów w użytku np ozonowanie wody do prania. Widziałam efekty, bomba! Też pomyślę o tym.
Oddychanie stało się nawet przy zamkniętych oknach przyjemnością.
Co ciekawe, musiałam obniżyć ogrzewanie z 21C do 19C bo wydawało się być za gorąco. No i biegam w domu po schodach bez zadyszki. Rzadko zdarza mi się coś tak zachwalać ale ta maszynka czyni cuda.

Obrazek

OZONE GENERATOR MACHINE AIR PURIFIER
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: pipek »

Chalira....przydałaby się jedna taka na forum...
więc jak siem ta firma nazywa?
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie...

Post autor: tekajot »

Zanim pani zestarzeje się w trochę bardziej od normalnego tęmpie, proszę poczytać wiecej na temat trzyatomowej cząsteczki tlenu OZONEM nazwanej.

Czy wie pani że w duzych drukarkach laserowych jest filtr, który między innymi neutralizuje ten "zbawczy" OZON?
ODPOWIEDZ