Godzilla, vicisti.

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
pomorzak
Posty: 9445
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Godzilla, vicisti.

Post autor: pomorzak »

Nareszcie dopiales swego.
Pozostales sam na placu i nareszcie masz zawsze racje.
Stales sie gwarantem martwego forum.

:mrgreen:
nie myslalem ze ci sie to uda
baw sie dobrze
:mrgreen:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: godzilla »

wiecej miejsca bedzie...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: marycha »

To nie fair. To nieuczciwe oskarzac jednego czlowieka za atmosfere na forum! Kpina!.
Niech kazdy sobie sam wystawi ocene i moze byc celujaca, byle nie na wyrost.
Godzill nie jest sam. Moze to glupie, ze wystawil ankiete kto za tym zeby zostal a kto przeciwko, pomocne teraz. Jezeli piec osob glosowalo za nim a szesc osob chcialo zeby zostalli obaj panowie to w sumie jest jedenascie. Przy tak malej ilosci tu piszacych uwazam, ze nie jest sam, mimo poboznego zyczenia niektorych.
Podobnie z wyrzuceniem Reflexa z forum czego domagal sie WHP. Nieraz mi Reflex dokopal, dokopal tez innym ale kto tu bez winy. Nie znaczy to, ze go nikt nie lubi bo to nieprawda. Ja go lubie i sa inni tez. Domyslanie sie kto przez kogo odszedl i obwinianie jest naprawde zenujace. Prawde mowiac nie spotkalam tak goscinnego forum, ktore toleruje wszelkiego rodzaju swiry. Bo kazdy ma jakiegos bzika, jak w tej piosence.
Odchodza ci, ktorzy powinni sie wstydzic tego co pisza albo ci, ktorym atmosfera tego forum nie odpowiada lub nie maja juz nic do powiedzenia. Kropka. Administracja ma prawo wyrzucic ale musialaby wyrzucic wszystkich, tak jest sprawiedliwie. Zagladaja tu ludzie i beda zagladac czy pan whp tutaj pisze czy nie. Dzisiaj przed moze godzina zajrzalo 13 osob. Kto ma pisac niechaj pisze, kto chce odejsc, niech odejdzie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: godzilla »

marycha pisze:To nie fair. To nieuczciwe oskarzac jednego czlowieka za atmosfere na forum! Kpina!
lata mi to kolo doopy co pisze pomorzak... on jest jednym z tych, ktorzy przesiaknieci nienawiscia zwalczali Polakow na tym forum... jesli odszedl przeze mnie to sie ciesze...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: godzilla »

dodam jeszcze ze nawet sie ciesze ze zwolennicy tuska i jego bandy nie beda probowac zaklamywac prawdy.... poszli i niech nie wracaja....
:mrgreen: :mrgreen:
Reflex
Posty: 10583
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: Reflex »

To nie fair. To nieuczciwe oskarzac jednego czlowieka za atmosfere na forum! Kpina!.
Smutne Marycha, ze do Was nic nie dociera, nawet najbardziej namacalne fakty. Stad chyba sie wzielo wasze skrzywione widzenie swiata. Stosujesz zasade kliki; - "kocham godzille i chocby na moich oczach zaciupal siekierka niewinnnego czlowieka i podpalil forum, bronilabym go zebami i pazurami".

Tymczasem w krotkim czasie z powodu brutalnych akcji godzilli odeszli Pomorzak, almagus, Wiara i s, zamilkl napadniety Nikita, zostal paskudnie potraktowany Galwas, nawet Whiskeyprint nie wytrzymal.
A przeciez ten proces rozkladania forum przez niego trwa od lat.

Obudz sie Marycha, jesli naprawde jestes przyjacielem godzilli, powinnas mu (prywatnie) porzadnie zlac doopsko, a tak wyrzadzasz jemu i forum niedzwiedzia przysluge.
Ja juz tez mam tego serdecznie dosc a dla tych krorzy odeszli i maja dosc mam wiadomosc.

Napisze pozniej w osobnym watku.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: agnieszka »

Pisanie na Forum jest całkowicie dobrowolne. Jedni przestają, bo brakuje im czasu i mają wiele innych ciekawszych zajęć. Inni przestają, bo pisanie pod kilkoma "nickami" jednocześnie na dłuższą metę staje się męczące i człowiek traci kontrolę, co która "osoba" napisała. A jeszcze inni przestają pisać, bo dostali tymczasowy ban od Admina.
Reflex
Posty: 10583
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: Reflex »

Grunt to dobre sampoczucie. Kilka osob wyraznie i jasno okreslilo powod odejscia.
Osobiscie podejrzewam, ze zabanowane zostaly nielasciwe osoby, ale to moje prywatne zdanie.

Zamiast banowania doroslych , przywiazanych do forum osob, preferowalbym zywe moderowanie i szczera rozmowe z uczestnikami. Prosze te slowa potraktowac jako jedna z opinii zatroskanego uczestnika.
To forum dla wielu z nas to miejsce bylo w wielu przypadkach kultowe. Prawie 14 lat lojalnosci, kawal zycia.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: agnieszka »

Troska ze strony uczestników jest zawsze mile widziana. Proponowałabym, aby każdy zaczął sam od siebie - jedni redukując liczbę wyrazów potocznie uznawanych za nieprzyzwoite w swoich postach, inni zaś - rezygnując z rozwijania sztuki obrażania współdyskutantów bez użycia tzw. "brzydkich wyrazów", za to z użyciem aluzji do życiorysów tudzież z wykorzystaniem materiałów graficznych.

Nie wiem jak inni, ale mnie się wydaje, że bardziej skutecznie można obrazić pisząc "ale z Ciebie dochtór" niż "ale z Ciebie dupek". Jak zwykle, kontekst decyduje o wszystkim.

Pozdrowienia!
Reflex
Posty: 10583
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Godzilla, vicisti.

Post autor: Reflex »

mnie się wydaje, że bardziej skutecznie można obrazić pisząc "ale z Ciebie dochtór" niż "ale z Ciebie dupek". Jak zwykle, kontekst decyduje o wszystkim.
Zgadzam sie z tym, ale to nie jest takie proste. Czesto nie zwraca sie uwagi na prowokacje, tylko na reakcje.
Jesli prowokacje nastepuja jedna po drugiej, jesli celowo sabotuja pisanie, kiedy piszacy czuje sie spetany i bezradny, bo kazdy jego watek czy post zostaje zamieniony przez prowokatora w szambo, nie mozna sie dziwic zniecierpliwionej i gniewnej reakcji, ktora w oczach Moderatora kwalifikuje sie do "czasowego zabanowania" a prowokator radosnie kontynuuje destrukcje.
Tutaj przydalby sie psycholog z twarda reka, bo zgrabny sloganik "zaczynanie od siebie", jest utopia.
ODPOWIEDZ