dodaj gazu! (whp)

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: nikita »

[quote="pomorzak"]Prius nie ma kluczyka a przycisk "Start"

...no, o ile wiem, to juz zawsze w rasowych samochodach dla "rasowych Panow"
byly guziki do startowania - a nie jakies plebejskie kluczyki :P ...
("Gentelmens -startujcie wasze einginsy" :mrgreen: )
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: ChiefKrähe »

Kiedy u mnie w samochodzie nie ma zadnego P ani N.Jest tylko normalna wajcha do biegow i sprzeglo na pocieszenie.
A do Japsow nigdy nie mialem zaufania.Samochod musi byc wlasciwy a nie japonski.I musi byc silny,zeby mozna bylo szybko jechac.Na autostradzie Monachium-Stuttgart jest zaraz za Ulm piekny odcinek,gdzie mozna jechac tak szybko jak komu pasuje.Gdy tam lekko poloze noge na gazie u tu mnie wbija w fotel i krajobraz nagle staje sie inny,wtedy wiem:nawet jesli zyje w niewlasciwej epoce i mieszkam w niewlasciwym kraju,mam niewlasciwa ilosc lat i trafiam na niewlasciwe kobiety - jesli jade wlasciwym samochodem i slucham w nim wlasciwej muzyki,to nie jest jeszcze ze mna tak zle.Nie mowiac o tym,ze jak u mnie na wsi przycisne na gaz to gesi ino pierzchaja z krzykiem.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

faktem jest ze najlepsza jest wajha do biegow a nie jakis tam kickdown bo dobry kierowca musi wiedziec co robi a nie co zrobic - to jest roznica - zreszta biegow jest za duzo - powinny byc tylko dwa - jeden do przodu i jeden do tylu - turkom powinien wystarczyc tylko jeden - bieg wsteczny i tu przypomina mi sie dawna historia pewnego turka jadacego do ojczyzny ktoremu zepsula sie skrzynia biegow - dzialal tylko wsteczny - wiec "obrocil" auto - wlaczyl tylny i podazal do ojczyzny - jednakze nie dojechal - przeszkodzila mu policja bawarska - bo tam w bawarii panuje rezym i byl to oczywisty dowod rasizmu
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: nikita »

whiskeyprint1 pisze:faktem jest ze najlepsza jest wajha do biegow a nie jakis tam kickdown bo dobry kierowca musi wiedziec co robi a nie co zrobic - to jest roznica - zreszta biegow jest za duzo - powinny byc tylko dwa - jeden do przodu i jeden do tylu - turkom powinien wystarczyc tylko jeden - bieg wsteczny i tu przypomina mi sie dawna historia pewnego turka jadacego do ojczyzny ktoremu zepsula sie skrzynia biegow - dzialal tylko wsteczny - wiec "obrocil" auto - wlaczyl tylny i podazal do ojczyzny - jednakze nie dojechal - przeszkodzila mu policja bawarska - bo tam w bawarii panuje rezym i byl to oczywisty dowod rasizmu
:lol: - moze ten Turek mial samochod marki DAFF albo VOLVO 340? Tam byly bezstopniowe skrzynie biegow z tylko jednym biegiem do przodu, a jednym do tylu - to byly jedyne auta ktorymi mozna bylo rownie szybko jechac do tylu, jak do przodu.
Reflex
Posty: 10587
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: Reflex »

Obrazek

Ciekawe jak te zabawke zatrzymac. Pagani Zonda R, osiaga 100km/h w 2,7 sekundy, maksymalna predkosc 350 km/h, cena bagatela 1 milion 460 tysiecy Euro.
Kupic - nie kupic, hmmm.... Tylko gdzie potem wstawic kosiarke do trawy....
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

tym diabelstwem byloby trudno (ze strachu) wyjechac na ulice -
rzeczywistosc wyglada troche inaczej - dzis rano na autostradzie powstal karambol z czterdziestoma samochodami z powodu zlodowacialej nawierzchni (juz po raz drugi w tym miesiacu z podobnymi skutkami) az dziwne ze tylko dwie osoby ranne i jak zwykle - jeden troche za szybko jechal - w tym przypadku przypisuje troche winy reklamie bo wmawia ludziom ze doskonaly samochod nie stwarza problemow w zadnych warunkach - ze te a nie inne opony (doslowie w reklamie) nie slizgaja sie po zadnej!!! nawierzchni bo sa one "gigantycznie super" - coz - sa ludzie ktorzy w to wierza - a glupcow ilosc rosnie w postepie geometrycznym

przypomne reklame audi a8 - samochod jedzie pod gore (chyba kat 45 stopni) po bryle z lodu - pedzi i zatrzymuie sie gwaltownie na samej krawedzi przepasci - zapewne sa tacy dla ktorych jest to realne w chorej glowie - ale ci zyja krocej
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: nikita »

...no i jak na przedluzenie penisa, to za brzydkie toto jest, ten caly "paganini" :mrgreen: ...
(najnowszy AUDI R8 kabrio - to jest, to :idea: )
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

wielce szanowny panie nikita - znow w bananie - konkretnie w hesji zniesiono na kilku odcinkach ograniczenie predkosci na autostradach w imie zmniejszenia wydzielin co2 i w imie ograniczenia wypadkow samochodowych ale zgodnie ze sloganem freie fahrt für freie bürger i w imie dalszej produkcji malenkich aut o pojemnosci piec litrow z osmioma cylindrami z moca 350 koni i predkoscia 350 km/h - panie nikita - czy pan jeszcze w cos wierzy?
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: dodaj gazu! (whp)

Post autor: nikita »

...wierze - panie whp - w jedynie sluszne idee jedynie slusznych lewackich ulepszaczy swiata..., :lol:
(albo wiem, ze powinienem wierzyc :roll: )
ODPOWIEDZ