Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

Ja tu niczego nie mowilem o metodach krytyki,wyobraz sobie ,ze ja rowniez potrafie to rozroznic,nie o to
mi chodzi i nie zapuszczam sie w zadna "" wysoka trawe "",zarowno Wasz rzad jak i nasz byl podobno wybrany
legalnie,Ty krytykujesz Wasz,bo masz go na codzien,mieszkasz tam i widzisz co sie dzieje,natomiast ja mieszkam
tu i rowniez mam to na codzien,rozumiem ze i jeden i drugi sa do d..y,jednak ten nasz jest przez Ciebie
jakos tak dosc lagodnie oceniany mimo ,ze napewno wiesz co wyczyniaja,nie wiem czy Twoja ocena PIS-u
opiera sie tylko na tym ,ze nie chca imigrantow,czy jeszcze widzisz jakies pozytywy,no moze jeszcze awantury z Unia,oceniasz tylko kierownictwo ,a cala reszta to wedlug Ciebie jest ok? ,ja naprawde nie chce tu szerzyc
jakiejs wrogiej propagandy,chodzi mi przynajmniej o odrobine obiektywizmu.Pozwol ,ze zacytuje Twoje slowa
""krytykuje nie tylko ja ,rowniez media i politolodzy zly rzad w kraju w ktorym mieszkam"",absolutnie moge
powiedziec to samo.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

Fundacja batorego jest przeciw, znaczy trza ŁĄCZYĆ a nie dzielić....
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

Ano trzeba,a co zrobic jak juz podzielili...?
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: zoskicyc »

jordan
jest mocno zauwazalna -
przynajmniej dla mnie
roznica pomiedzy krytyka
/moja/ i plaskimi -niesmacznymi
wysmieszkami /pomorzaka/
ja pl "lagodnie nie traktuje"
nie wnikam jak galwas w
szczegoly bo ich nie znam
moge tylko ogolnie powiedziec
"nie wiem" w przeciwienstwie
do reflexa ktory na temat sytuacji
w brd gowno wie - ale najbardziej sie
wymadrza siejac dezinformacje

rozumiem
byc moze krytyka sytuacji w pl jest
dla ciebie sprawa niebezpieczna - bo
tam mieszkasz - widzisz z pewnoscia
niegodziwosci i trudno ci o tym pisac

napisal
CYC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

Ja tez potrafie rozroznic jedna krytyke od drugiej ale wydaje mi sie ,ze Pomozak nie robil tego w jakis
zlosliwy sposob,tu jest bardzo duzo tego typu zarcikow,bo i prasa,nawet czasem mury domow ,nie mowiac
o internecie,ludzie probuja sobie zartowac ,poprawiac humor,oczywiscie nie ze wszystkiego mozna sie smiac,bo
poziom niektorych jest mniej niz mierny,no ale nie zawsze ma sie na to jakikolwiek wplyw,a czy ja zyjac
tu boje sie krytyki,nie ,dlaczego mam sie bac,co zamkna mnie ,musieliby zamknac usta niemal polowie narodu.
Rozumiem ,ze Ty byc moze az tak nie orientujesz sie w sytuacji tutejszej i bardziej jestes skoncentrowany
na tym co u Was i to normalne ale uwierz mi ,ze tu nie dzieje sie dobrze i takiej arogancji wladzy i takiej
bezmyslnosci,nie liczenia sie z nikim juz dawno tu nie bylo,nie wiem jakie beda tego konsekwencje,bo niemal
caly swiat staje na glowie ale na to wiekszego wplywu nie mamy,a Polska ze swoim polozeniem jest
dwlikatnie mowiac w nieszczegolnej sytuacji.Moglbym wchodzic w szczegoly ale przez kilka dni bede mial tylko jedna reke do dyspozycji wiec zbyt dlugo by to trwalo,wiec wybacz,ze tak bardzo oglednie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

jordan274 pisze:Ja tez potrafie rozroznic jedna krytyke od drugiej ale wydaje mi sie ,ze Pomozak nie robil tego....
innym znowu wydaje sie co innego... gorzej, oni sa tego pewni...
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: jordan274 »

No jasne Panie Godzilla,jednych smiesza ,innych draznia,ta zwykle bywa z tego typu dowcipasami,mozna
ale niekoniecznie trzeba zwracac na to uwage.
Reflex
Posty: 10577
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: Reflex »

nie wiem" w przeciwienstwie
do reflexa ktory na temat sytuacji
w brd gowno wie - ale najbardziej sie
wymadrza siejac dezinformacje
Kiedy Cyc oferuje upierdliwość ze swojego sztabu na wsi, bez zadnego zródla czy dowodu. ja się opieram na konkretnych i poważnych informacjach autorytatywnych instytucji i agencji swiatowych a Cyc mi tu o dezinformacji. Czy się to Cycowi podoba czy nie, Niemcy to potega gospodarcza a Merkel to doskonaly gospodarz i doświadczony, liczący się w świeciewpolityk. Amen!

Cycowaty, nie masz szans. Byleś, jesteś i będziesz bankrutem ideologicznym i propagandowym. Masz chorą wizje i postrzeganie świata, jesteś staroświeckim, upiedliwie zacofanym oszołomem.
I tak Cie lubie , choć nie mam pojecia za co....Może to te lata wspólnie tu spędzone, może czuję Twój ból i te ludzką strone prywatnego jesteśstwa? Jakby powiedział godzilla.. chooj to wie, co naprawdę w nas siedzi.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:ja się opieram na konkretnych i poważnych informacjach autorytatywnych instytucji i agencji swiatowych...
ktore klamia na potege, sieja dezinformacje, pracuja dla tych, ktorzy sa odpowiedzialni za ludobojstwo i nedze miliardow ludzi na swiecie...
galwas zyczy smierci pisowi... a pis przeciez tez dla tych samych pracuje...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Od Agnieszki w sprawie zamknięcia budy

Post autor: zoskicyc »

popatrz pan panie godzila
jaki z dupoflexa idiota
"Reflex napisał(a):
ja się opieram na konkretnych i poważnych informacjach autorytatywnych instytucji i agencji swiatowych..."

na jakich to agencjach i powaznych instytucjach - nie powie -dupabez wstydu napisze ze
by wywolac pamiec potrzebna jest wysoka inteligenja - nie wstydzi sie za kompletna brednie i to niejedna

podwaza informacje dot. brd - niejako - z pierwszej reki - wie lepiej -bredzi bezwstydnie
a jesli sie powola na cos - np deutsche welle to wiedziec powinien ze jest to stacja rzadowa brd
ktora negatywnych wiadomosci nie zauwaza - zreszta czy jest slyszalna na dupof lexa podbeskidziu - z
pewnoscia nie! wie lepiej pd rzecznika prasowego merkla - seiberta - wie lepiej niz szef kanzleramtu
wie lepiej co pisze FAZ czy f-rundschau badz die welt - dostepu do tej prasy na jego podbeskidziu
z cala pewnoscia nie ma - ale wie i dltego mozna smialo powiedziec ze jest plackatym klamca

ja nie wstydze sie za wpadke die völker - ale wiem - das volk - die völker -
mozna "wpasc" ale trza miec odwage by sie przyznac - bylby choc raz przyznal sie ze klamie
jak najety obleka kazdy bzdet w piekne slowka - a spoldzielczynie i tutejsze kuchary czytaja
to z unniesieniem- czort wie czy nie na kleczaco - to taki sam sort

powiedzial

CYC

musialem zmienic adres na t-onlein bo "nosi" o wiele wiecej pojemnosci plikow niz yahoo ktore
"zapierdala " ciezkie reklamy - ale zostawiam toto jeszcze bo nie wszystkich informowalem - z czasem sie
ureguluje - kiedys - dawno temu balem na aol - to szmaciarstwo najwieksze - do t-onlein mam zaufanie
i w kazdym wzgledzie nie zaiodlem sie
ODPOWIEDZ