Forum

O wszystkim i o niczym nocne Polaków rozmowy.
Awatar użytkownika
Galwas

Forum

Post autor: Galwas » sob kwie 10, 2010 3:54 pm

Próbowałem się dowiedzieć co ludzie piszą o katastrofie, ale to forum jest tragiczne. Nie wiem co oznaczają daty itd.? Po jaką cholerę te wszystkie działy? żeby co? Po co te wątki? Jak by to było fajnie wejść i czytać po prostu to co ludzie ostatnio napisal....?
Galwas

Awatar użytkownika
Galwas

Re: Forum

Post autor: Galwas » sob kwie 10, 2010 4:02 pm

Dlaczego posty nie muszą po prostu lecieć ciurkiem jeden po drugim? Na cholere te klasyfikacje? Gdyby na tym forum kilkadziesiąt osób w grupach dyskutowało zawzięcie na konktetne tematy, to byłoby to zrozumiałe, ale przecież od zawsze nikt z uczestników żadnych tematów się nie trzymał. Jeżeli zaczął nawet i o "polityce" to przszedł na "forum towarzyskie" i odwrotnie. Pisać się wręcz nie chce.
Wzywam wszystkich uczestników i apeluje do nich, żeby od teraz ignorować wszystkie działy i pisać w pierwszym na górze i żadnych tam wątków nie zakładać, bo to tylko komplikuje i utrudnia. Pczecież np. takie zdjęcie mogą sąsiadowć z innymi wypowiedziami, albo z muzyką i polityką itp. Tak byłoby prościej i ciekawiej. Dlaczego mamy być niewolnikami programu?
Galwas

Awatar użytkownika
pomorzak
Kontakt:

Post autor: pomorzak » sob kwie 10, 2010 4:28 pm

A mnie tam tematy odpowiadaja.

wiara i s

Post autor: wiara i s » sob kwie 10, 2010 5:14 pm

Witam

P.Galwas

To by bylo tak.

Ja pisze o milosci,a P.Pipek odpowiada mi tematem pedofilia wsrod ksiezy. :mrgreen:

Ciekawe.

Tez wole tematy.

Pozdrawiam
8-)

Awatar użytkownika
pipek

Post autor: pipek » ndz kwie 11, 2010 12:47 am

Ja pisze o milosci,a P.Pipek odpowiada mi tematem pedofilia wsrod ksiezy.
To też o miłości...
tylko inaczej. ;)

Na starym forum też były tematy.

I to jeszcze jakie....

alohilani

Post autor: alohilani » ndz kwie 11, 2010 3:50 am

Galwas,

Do tego forum trzeba sie przyzwyczaic i go polubic. Jest pewna niedogodnosc, poniewaz nie ma listy e-mail'owej, ale jest jak jest. Mnie tez tej formy brakuje.

Awatar użytkownika
bea_mezlot

Post autor: bea_mezlot » wt kwie 13, 2010 9:22 am

pipek pisze:
Na starym forum też były tematy.

I to jeszcze jakie....
pipek GRATULACJE !!! :D

napisales 1000 postow na "nowym" , trzeba bylo to jakos uczcic :roll: :lol: :roll:

Awatar użytkownika
pipek

Post autor: pipek » wt kwie 13, 2010 10:38 am

Mam nadzieję że przynajmniej kilka z sensem.... :D

Awatar użytkownika
Reflex
Kontakt:

Post autor: Reflex » wt kwie 13, 2010 10:55 am

Gawasie, rozumiem Twoja frustracje, ale nie jest tak zle - mnie tez z poczatku sie tak czulo. Tutaj najpoularniejsze dzialy to Hyde Park, Towarzyski, Polityka i Nasze Zdjecia , wystarczy sie na nich skupic.
Jesli otworzyksz ktorys z nich, dostajesz kompletna liste postow w tym dziale z informacje kto ropoczal watek i kto napisal ostatni post. Tyle na poczatek, z biegiem czasu bedziesz sie poruszal po forum z wdziekiem baletnicy.
Podobno anielska cierpliwosc wymaga diabelskiej siły. Forumowa tylko troche czasu.
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Załączniki
orientacja.JPG
orientacja w poszczegolnym dziale
orientacja.JPG (52.97 KiB) Przejrzano 5482 razy

whiskeyprint1

Post autor: whiskeyprint1 » wt kwie 13, 2010 2:11 pm

ledwo sie zaczelo poprawione a tu juz skargi i zazalenia - najwieksza zaleta tego forum jest to ze nie jestes zmuszony (wreszcie-wreszcie) czytac wypracowan tych autorow ktorzy przepisali je z elementarza wiedza o ruchu robotniczym

ODPOWIEDZ