MIX

A picture is worth a thousand words.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pt kwie 09, 2021 10:35 am Drogi Pomorzaku,
To Ty powtarzach za jakimś mediami....dziwnymi...

Ja wiem co się dzieje po rodzinie i wśród znajomych z którymi mam kontakt.
WIem jak chorują i kto choruje i gdzie lądują z jakim skutkiem.
Tak więc wybieram. Namacalne dowody, bo Twoje są tak samo medialne... tyle że na siłę myślących w poprzek.
Idąc tokiem twojego rozumowania namacalmych dowodów z kręgu rodziny i znajomych, tym bardziej mam powody wątpić w tą całą pandemię. O zarazie jedynie w mediach i polityce.
A co do myślenia w poprzek to jedynie ono coś zmienia w czasach gdy wszystko płynie z prądem.


Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Kolejny ciekawy temat jakim jest sposob budowania oficjalnych statystyk.
Niestety jedynie po niemiecku.

sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: pt kwie 09, 2021 12:30 pm Idąc tokiem twojego rozumowania namacalnych dowodów z kręgu rodziny i znajomych, tym bardziej mam powody wątpić w tą całą pandemię.
Masz szczęście. Wielkie szczęście, i tego życzę nadal z całego serca. Do wszystkiego w życiu potrzebne jest szczęście. Choćby ziarenko. Życzę CI garści całej , co ja mówię wiadra pełne szczęścia....Czasem trzeba go szukać jak czekoladowego zajączka na Wielkanoc. A czasem leży pod nogami i wystarczy podnieść, a nawet jest na wprost nosa, wyczuwalne na węch. No dobra tralala, blelble.

a nawiasem mówiąc to:
no fajnie cieszę się , że jesteś ekspertem epidemiologiem i wirusologiem, takim z noblem na dodatek. No. no kto by to pomyślał , nie wiedzieliśmy z kim my tu mamy do czynienia...SŁuchaj sobie i oglądaj na youtubie tych w poprzek myślących... jeśli chcesz, lecz nie indoktrynuj innych... bo ani ja ani Reflex tego nie robimy.
To jak ze świadkami Jehowy. Szanujmy się nawzajem i zostawmy sobie swoją wiarę sobie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: sob kwie 10, 2021 7:18 am
no fajnie cieszę się , że jesteś ekspertem epidemiologiem i wirusologiem, takim z noblem na dodatek. No. no kto by to pomyślał , nie wiedzieliśmy z kim my tu mamy do czynienia...SŁuchaj sobie i oglądaj na youtubie tych w poprzek myślących... jeśli chcesz, lecz nie indoktrynuj innych... bo ani ja ani Reflex tego nie robimy.
To jak ze świadkami Jehowy. Szanujmy się nawzajem i zostawmy sobie swoją wiarę sobie.
Stosujesz niestety te same triki co Refex.
Nie jestem nawet zaskoczony.
Czy ja kiedys obrazalem was z powodu waszych pogladow ?
Czy pisalem o was obrazliwie ?
Czy wy odwzajemniacie tym samym ?
Pisze wy bo sama tak to ustawilas.
Piszesz o indoktrynacji z mojej strony.
Czy pisanie tego co wy piszecie jest przejawem pluralizmu ?

Ja celowo pozostaje z moimi postami w jednym watku.
Dlaczego wam to az tak przeszkadza ??
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: sob kwie 10, 2021 7:57 am
Dlaczego wam to az tak przeszkadza ??

OK. nie, nie przeszkadza. Wstawiaj w swoim wątku co chcesz...
Pozdrawiam serdecznie.... i jednak nie wydaje mi się że kogoś obrażam... w każdym razie ani mi to zamiarem ani czynem ani ochotą...na wszelki wypadek, przepraszam jeśli poczułeś się obrażony, bo zupełnie niesłusznie... ale odczucia są subiektywne, więc zdając sobie z tego sprawę przepraszam... i to co Cię obraziło wycofuję...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Dlaczego wam to az tak przeszkadza
pomorzak
Nie przeszkadza, tylko cholernie drażni. Nie dość że w Twoich pożal sie Boże "poglądach' nie ma najmiejszego sensu, (sa straszliwie bezsensowne, żeby nie powiedzieć, ze dennie glupie). Bo tu caly świat się pali a Ty nam udowadniasz że to sa falszywe poglądy rządów. Przecież Ty nas i zdrowy rozsądek tym obrażasz. Widzialem wiele bzdur, ale Ty pomorzaku pobileś rekordy glupoty, walisz nimi w NASZE oczy, wiec sie nie dziw że czujemy sie przez Ciebie prowokowani. Ja nie wycofuje ani jednego slowa z moich komentarzy w tym temacie.. Ale postaram sie ograniczyć moje wypowiedzi w Twoim wątku.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: MIX

Post autor: alohilani »

Choc nie pisze na forum i nie jestem jego czynnym uczestnikiem ani administratorem, to osmielam sie przypomniec jego uczestnikom, ze uczestnictwo w publicznym forum nawet w tak bezpanskim" jak to tutaj nie polega na osmieszaniu, umniejszaniu wartosci drugiego uczestnika nie tylko poprzez pisanie jego pseudonimu czesto z malej litery (a wszystkich innych z duzej), robienie jego charakterystyki ze wskazowkami do odwiedzenia psychiatry tylko dlatego, ze ten drugi uczestnik widzi to samo inaczej. Widzi tak nie tylko on, ale cale rzesze lekarzy i specjalistow niepowiazanych z mediami glownego nurtu i polityka. Wolno mu myslec tak jak mysli, skoro nie odbiera on prawa do tego tej drugiej stronie i nie atakuje. Jak wiemy, ma zagrozona osobe w swojej najblizszej rodzinie, zna wskazowki lekarzy specjalistow i do nich zapewne sie stosuje. Wie zapewne rowniez co ci specjalisci mysla na temat samego wirusa i jak bardzo niebezpieczny on jest.
I na to wlasnie nalezaloby zwrocic uwage, ze w rodzinie jest powazna choroba, a On pisze to co pisze.
Czy to nie daje nic do myslenia?
Przeciez On moglby tu siac panike.
Ale On tego nie robi.
Czy jeszcze nie dociera?
Ponadto jest wolnym czlowiekiem i mysli.
Inny kolega forumowy tez kiedys na ten tamat pisal, sam pracuje w szpitalu, widzi to tam na miejscu.
Pisal takze o pewnym lekarzu, ktorego chciano uciszyc wysylajac na jakis czas do psychiatryka.

Zaluje, ze ladnych kilka lat temu podwazylam pewne klamstwo. Duzo zlego mnie za to spotkalo, ale chcialam wtedy pomoc. Powinnam byla sie do tego nie mieszac, a forum wolne byloby od agresji raz na zawsze. To byl moj blad. Czlowiek uczy sie na bledach, ale tylko na wlasnych bledach. Ale widac tak mialo byc. Mialam poznac charaktery uczestnikow tego forum od podszewki.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Ulżylo Ci?
Ja pisze malą litera nicki tych osób, które przedstawiaja swoje nicki z malej litery, np alohilani, pomorzak etc. Nie jest to brak szacunku tylko oryginalne wydanie nicka przez wlasciciela. Poza tym nick nie jest nazwiskiem szanowna przemądrzala i jesli wlasciciel podaje go mala literą, uzywa sie jej tak , jak ją sam podal.

Poza tym UWAGA mądralo z egzotycznych hawajskich wysp:
To jest FORUM DYSKUSYJNE!!! Jesli ktoś zamieszcza na nim swoje poglądy, oddaje je pod dyskusje ogólu. Napisalem to pomorzakowi na poczatku dyskusji. Jeśli jesteś tak inteligentna za jaką się uważasz, powinnaś o tym wiedzieć. Nie wspomne o Twojej wścieklości i nienawiści, którą Ty uważasz za kulture i elegancję.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

alohilani pisze: ndz kwie 11, 2021 12:52 am Mialam poznac charaktery uczestnikow tego forum od podszewki.
Witaj.
Milo ze mimo wszystko czasami wpadasz na to forum.
Jak widzisz nic sie nie zmienilo.
Serdecznosci.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek
Zablokowany