MIX

A picture is worth a thousand words.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pn kwie 05, 2021 8:35 am tja, pod płaszczykiem demonstracji chuligani demolują....
kto tu płaszczyk do czego używa ?
Pomorzaku, błagam...."Querdenken" ?
Nie bylo ciebie w Berlinie,
nie byllo ciebie w Lipsku,
nie bylo ciebie w Kassel,
ty wiesz tylko to co ci pripaganda podpowie
Ja bylem w Berlinie
Moj syn byl w Kassel
ja wiem co tam, i jak bylo.
Powiesz ze my klamiemy
Twoje prawo
My bylismy tam i my wiemy jak bylo.
Wolni ludzie.
Chcecie tak zyc, to wasza sprawa.
My zyjemy pelnia zycia bezstrachu.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Termin Demo Querdenken "Demonstracja lateralna".
W swoim artykule D. Szwajca pisze, że cechą myślenia lateralnego nie jest wcale inteligencja, która może niekiedy "zgubić” człowieka, ale kreatywność jaką najczęściej znajdziemy u dzieci - wolnych od nieznanych im jeszcze wzorców.

Ale pomorzak chyba o tym nie wie i jest pelen kompleksów a wiadomo że Mutter Merkel kocha swój naród i przeprosi.
Czyli kazdy ma swoją racje a świat powoli (bo spowolniał pandemią ) maszeruje do przodu.
Swoja drogą, te teksty powinien pomorzak czytać przed zamieszczeniem na forum, bo potem jest juz za pózno :D
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Nie wiem jak gdzie indziej, ale w Kassel pomorzak nie pisal prawdy. Byly na to dowody, zdjecia, telewizja i artykuly, nie tylko w Niemczech.
Nie twierdzę że zrobil to celowo, ale wiem ze chętnie się przychylil do opinii, że nie bylo rozrób a media są zaklamane.
Mnie jednak zastanawia, dlaczego pomorzak z taką pasją to publikuje na forum. Bo można być o czymś przekonany, ale bez sensu jest wciskanie swojej nienawisci ludziom ktorzy żyją w innych krajach i wierzą w co innego. A to juz jest pewnego rodaju mania.

Piszesz, ze jestes lepszy bo żyjesz pelną piersią i bez strachu? Haha... To o co tak bohatersko walczysz?!?!?!?!?
Jak się żyje beztrosko, to uczestnictwo w jakichś protestach jest be sensu. :lol:

Ale ja juz wiem dokladnie o co chodzi. To nie kwestia pandemii. Pandemia jest jednym z wielu pretekstów. To jest totalna opozycja do wszystkiego co się dzieje w Niemczech. Merkel, polityka rządu, Unia Europejska .

Obawiam się, że ludzie zle znoszą kryzysy i to się może zle skończyć Rozpieprzą Unie pozamykaja sie w swoich granicach a Europa rozpali kolejna wojne. Tylko nie wiedzą o tym, że tym razem wojna bylaby krótka, najbardziej krwawa w historii świata.
Niestety nie zostaniesz pomorzaku bohaterem.
Zawsze!!! - jak dlugo istnieje świat, nienawiść prowadziila do nieszcześcia. Zle czujesz i jesteś po zlej stronie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Demo Querdenken Stuttgart 03.04.2021
Foto: Dominik Pfau


Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Demo Querdenken Stuttgart 03.04.2021
Foto: Dominik Pfau



Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
Zablokowany