MIX

A picture is worth a thousand words.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pn maja 11, 2020 9:23 am poczekajmy do końca roku by te statystyku były porównywalne... i miały sens.


ale , ale.... wszystkie dane, cyfry są całoroczne, a tylko 2020 dotyczą ledwie 4 miesięcy....
:ugeek:

Sprawiedliwy
nie przersadzaj. Pisze ze marzec i kwiecien 2019 i 2020
Podobnie porownalem dane w Niemczech.

Oczywiscie dane z calego roku beda bardziej miarodajne ale podobno mamy juz przesilenie i otwarcie do "nowej normalnosci" cokolwiek to ma oznaczac.
Ten temat powroci jak bumerang i polityka bedzie musiala sie z nim zmierzyc.

Polecam:
"Corona Aktuell: Die neue Religion der Corona-Panik (Raphael Bonelli)"

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Słodziak

alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: MIX

Post autor: alohilani »

“” Wszystkich.
Zamieszczam artykuł od 10 kwietnia.
Proszę poczytać, być może po raz kolejny i spokojnie zastanowić się nad treścią.
Jest on nadal aktualny, bo widzę że poziom agresji i strachu nasila się.
To nie wróży nic dobrego.
Jest w naszym organizmie hormon kortyzol, który naukowcy nazywają hormonem stresu. Natomiast w obecnej sytuacji stałego napięcia nerwowego może on stać się hormonem śmierci. Nie oznacza to, że umrzemy, jednak jego ciągłe, podwyższone stężenie we krwi może poważnie zaszkodzić zdrowiu. Moja rada: więcej aktywności fizycznej, żeby spalić nadmiar kortyzolu, więcej spokoju i relaksu. Pamiętajmy, że mamy tylko jedno życie, więc nie skracajmy go swoimi negatywnymi emocjami, i co najważniejsze strachem o przyszłość. Pisałem Wam, że Polska przejdzie przez pandemię lekką stopą i tak się stało. Dalej będzie tylko lepiej. To nie życzenie, tylko fakty, które wkrótce zaistnieją. Dalej będzie tylko lepiej. Pozdrawiam Was Wszystkich i życzę SPOKOJU.

Definicja duchowości w psychologii. Duchowośc, to nasze myśli, emocje i postępowanie.

ARTYKUŁ od 10 kwietnia

Moi Drodzy, dziękuję Wszystkim za wspaniałą energię, którą wytwarzacie na tej stronie.
Mam nadzieje, że czytając moje artykuły zrozumieliście przyczyny tragedii, która spotkała ludzkość.
Ta tragedię, musiała nastąpić.
Podzielę się z Wami moją refleksją… Przypomnę zdarzenie z dawnych lat, które w różnych religiach jest opisane trochę inaczej, ale jego sens jest podobny. Opowiem to swoimi słowami.
I powiedział Stwórca Świata Noemu, że Ziemia jest przepełniona złodziejstwem, agresją, kłótniami pomiędzy ludźmi. Żeby to skończyć zaleje Ziemię wodą, żeby nic żywego na niej nie pozostało. Przekazał Noemu, aby budował Arkę. I tak się stało . Kilka miesięcy Ziemię zalewały obfite deszcze. I kiedy wszystko było zalane, nie pozostało na Ziemi ani jednej żywej istoty oprócz Noego i wszystkich na jego barce. Wtedy Stwórca obiecał Noemu, że nigdy więcej nie będzie niszczył ludzi, pod warunkiem, że będą oni kierować się w swoim życiu PRZYKAZANIAMI : Nie zabijaj, Nie kradnij, Nie cudzołóż.... i tym najważniejszym: Kochaj Bliźniego swego jak siebie samego.
Jak mi się wydaje problem, który nas spotkał, polega na tym, że ludzie nie potrafią dostrzec i zrozumieć Ostrzeżeń Natury. Olbrzymia ilość kataklizmów w ostatnim czasie (powodzie, tsunami, pożary, trąby powietrzne, trzęsienia Ziemi itd. ) nie przemówiły do rozsądku ludzi. Niewielu dostrzegło w tych zdarzeniach ostrzeżenia Natury, więc tym razem potraktowała Ona dotkliwie całą ludzkość, która zmaga się teraz z Coronavirusem. Wszystko co jest stworzone przez NATURĘ, jest harmonijne i piękne. Istoty żywe jednak podlegają zasadom EWOLUCJI. Przeżywa ten, kto jest dostosowany do zmian występujących w NATURZE. Dla realizacji swoich ewolucyjnych zasad NATURA od milionów lat wykorzystuje PASOŻYTY (bakterie, wirusy, grzyby itp.). Można zaryzykować stwierdzenia, że pasożyty są narzędziem Ewolucji w rękach Natury, przy pomocy którego doskonali ona wszystkie gatunki, w tym również człowieka. Coronavirus to kolejny Test na ludzkości, aby przypomnieć, że ludzie nie są pępkiem świata. Ludzie zniszczyli Ziemię, zatruli rzeki, morza, oceany, ponadto sami ugrzęźli w niekończących się konfliktach zbrojnych. Zniszczyli mnóstwo gatunków roślin, zwierząt, a te, które przeżyły zmusili do migracji razem z żyjącymi w ich ciele wirusami. Nic więc dziwnego, że te patogeny zaczęły szukać nowego gospodarza. Była Zbrodnia, teraz nastąpiła Kara. Co mamy teraz? Puste ulice, ludzie zamknięci w domach, samoloty nie latają, pociągi nie jeżdżą, ograniczone wydobycie ropy, itd.,itp.- nad światem wisi widmo kryzysu gospodarczego. Z tego co obserwuję niewielu zrozumiało, dlaczego ludzkość doświadcza pandemii. Ciągle szukają drugiego dna, twórcy sztucznego Coronavirusa, itd., itp. Jednak mam cichą nadzieję, że w tej skomplikowanej sytuacji najmniej ofiar będzie pośród mądrych i zdyscyplinowanych narodów.
A jeśli chodzi o różne, finansowe przekręty na skalę światową, to nie jest przyczyną, a skutkiem pandemii. U czytającego ten artykuł, może powstać pytanie, kiedy pandemia się skończy i czy nie zaatakują nas kolejne wirusy. Moja odpowiedź jest taka: ludzie powinni rozwijać swoją DUCHOWOŚĆ, a więc WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS SAMYCH, BO NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI. “”
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

alohilani pisze: wt maja 12, 2020 3:39 pm
ludzie powinni rozwijać swoją DUCHOWOŚĆ, a więc WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS SAMYCH, BO NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI. “”
zgadzam sie i dodam slowami Christine von Drein
"Es wird ein grosses Licht geben, und dieses Licht bist du.
Es wird grosse Heilung geben, und diese Heilung bist du.
Es wird eine Wende zur Liebe geben, und diese Wende der Liebe bist du.
Liebe wird dann die Währung eines jeden Landes sein,
und die Vision des Guten wird das Zukunftsgesetz eines jeden Landes sein."
Moje tlumaczenie tak jak to czuje:

Nastąpi wielkie światło, którym jesteś Ty.
Nastąpi wielkie uzdrowienie, którym jesteś Ty.
Nastąpi zwrot ku miłości, którym jesteś Ty.
Wtedy miłośc będzie monetą każdego kraju
a wizja dobra przyszłym prawem.



......................................................................................................
„Pokój światowy to nie stan, który tak po prostu nagle się pojawia. Pokój jest decyzją każdego człowieka, prowadzącą do pokoju na całym świecie."

„Ponieważ jesteśmy ludźmi, uczymy się rozumieć, co to znaczy zmieniać z miłością i poprzez miłość, żyć z prawdą i myśleć z wolnością.“

„Ponieważ jestem człowiekiem ...... miłość jest moją religią,... prawda moim życiem,... wolność moim prawem.“

https://christinavondreien.ch/web/content/34657
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

pomorzak pisze: pn maja 04, 2020 12:34 pm odszedl i pozostal w nas

Obrazek
tak pozostanie w naszej pamieci

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

cos sie rusza

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

1,5 miliona wyswietlen w 12 godzin
sa filmy ktore trzeba zobaczyc
widzialem tak jak ten poprzedni
"Nie mow nikomu"
ten tez poraza
odziera ze zludzen jesli je ktos jeszcze mial
to trwa nadal i bedzie trwalo
ta instytucja jest chora i zgnila
"Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. " Mateusz
wnioski kazdy sam

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Niedzielny spacerek

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
Zablokowany