MIX

A picture is worth a thousand words.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: sob mar 20, 2021 5:47 am
Jak widzisz o kazdym mozna tak napisac.
Nie, nie o każdym.
No chyba że o każdym można napisać że był współpracownikiem KGB, bo przecież nie był w opozycji i nie działał w podziemiu.
Jeden słucha TVP Kurskiego a inny BBC. lub choćby Radia Watykan. Ktoś stoi murem za Obajtkiem, a ktoś za Tuskiem. O religiach nie wspomnę, by nikogo nie nadepnąć na odcisk. .

Ludzie są niezadowoleni. Każde niezadowolenia mas czyt. tłumu prowadzi do protestów i .... jak kiedyś rewolucji. Motorem zmian ustrojowych było niezadowolenie. Będzie klapa ze służbą zdrowia, umrze więcej ludzi, będę sądzić dycydentów, bo będę niezadowoleni...To wszystko znamy... historia.. może nieco inne tło, okoliczności, ale te same mechanizmy. Jasne, że protesty są, gdyż ekonomia i kasa nie dzwoni. A więc to znowu pieniądz, a właściwie jego brak powoduje protesty... Ach ta mamona...zawsze i wszędzie. Nakręca ,to źle, nie nakręca, jeszcze gorzej...

Jak pisałeś , cieszmy się. Znalazła się druga skarpetka. Słońce świeci na błękitnym niebie, a zimno jak jasny gwint. Pozdrawiam.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Uwaga ! Czytasz na własną odpowiedzialność !

Prawda, sama prawda i tylko prawda u Reflexa !!

.................................................................
sprawiedliwy pisze: sob mar 20, 2021 6:05 am Jasne, że protesty są, gdyż ekonomia i kasa nie dzwoni. A więc to znowu pieniądz, a właściwie jego brak powoduje protesty... Ach ta mamona...zawsze i wszędzie.
Moim zdaniem juz od setek, jesli nie tysiecy lat chodzi zawsze o to samo a mianowicie o panowanie nad i sterowanie uczuciami ludzi.
Wszystko inne to jedynie srodki do osiagniecia tego celu.
Tak jak uczucie milosci potrafi wyzwolic i daje prawdziwa wolnosc tak nienawisc nastawiona jest na podporzadkowanie sobie innych, na ich instrumentalne wykorzystanie do swoich celow.
To jest wlasnie moj kompas aby rozpoznac intencje.
Zniewolenie ludzi nigdy nie jest i nie bedzie przejawem troski o czlowieka, przejawem milosci do niego.
Tak ja to widze.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

Pomarzaku, Ty masz swój komps. Pan dr medyc. ma swój. A naukowiec ze stopniami naukowymi i doświadczeniem naukowym. konkretnie nad mikroskopem elektronowym, 1000 doświadczeń, dla których funkcjonowanie komórki nie jest tylko taką wiedzą jak lekarza, czy naukowca z innej dziedziny. Prawda jest taka, że specjalizacja zrobiła się tak wielka iż naprawdę mało ludzi tak naprawdę wie co się dzieje, ale wymądrza się tysiące mądrali... jeden mądrzejszy od drugiego...
Mnie te mądrale nie interesują. Nie dlatego, że mam wiedzę mądrzejszą. lecz dlatego właśnie że jej nie mam.

A teraz życzę powodzenia w protestowaniu. Po obserwuję... :lol: Fajnie, wreszcie po rozrabiać pokrzyczeć i zrobić komuś na przekór.
och temat rzeka.. Do czeka się przywiążecie? na czym położycie? BO Oni, co to zamykają sklepy, są beee. ONi. a My jesteśmy lepsi... no i odwieczne Oni i My.

Fajnego weekendu...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Uwaga ! Czytasz na własną odpowiedzialność !

Prawda, sama prawda i tylko prawda u Reflexa !!

.................................................................

sprawiedliwy pisze: sob mar 20, 2021 7:56 am Pomarzaku, Ty masz swój komps. Pan dr medyc. ma swój. A naukowiec ze stopniami naukowymi ....
Tak wiec niech kazdy zgodnie se swoim kompasem postepuje.

Milego obserwowania i milego WE
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Uwaga ! Czytasz na własną odpowiedzialność !

Prawda, sama prawda i tylko prawda u Reflexa !!


.................................................................

Klasyka jak zawsze. Pokojowa i bardzo spokojna demonstracja zostala pokazana w oficjalnej telewizji jako cos calkowicie przeciwnego. To juz nie dziwi bo ta taktyka jest stosowana zawsze. Co ciekawe coraz mniej ludzi wierzy w te bzdury.
Telewizja i prasa nie zdajac sobie sprawy robi reklame tym demonstracjom.
Kassel pokazalo ze pokojowe demonstrowanie w obronie swoich praw ma sens i wyzwala pozytywne emocje ktore dzialaja na wszystkich uczestnikow, nawet policje.
Massive Auseinandersetzungen in Kassel

Stand: 20.03.2021 16:28 Uhr

Tausende Menschen aus dem Lager der Querdenker demonstrieren in Kassel gegen die Corona-Maßnahmen. Dabei kam es zu Zusammenstößen mit der Polizei. Beamte setzten Pfefferspray und Schlagstöcke ein.

https://www.tagesschau.de/inland/innenp ... n-101.html
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Jak można w Telewizji pokazać pokojową i bardzo spokojną demonstrację jako burzliwą? Skad Ty, siedząc przed telewizorem wiedzialeś, że byla spokojna? Popelniasz coraz wiecej blędów. Twoja nienawiść do Niemców zaczyna osiagać poziom paranoiczny.
I kogo Ty chcesz oszukać? Sam nie wierzysz w to piszesz, to Twoje marzenie. Dla mnie szok i wielkie zaskoczenie.
-----------------------------
Oto tekst zamieszczonego przez pomorzaka linku.

Protest przeciwko środkom koronowym
Masowe spory w Kassel
Stan: 20 marca 2021 16:28


Nie komentuję, niech każdy sobie sam prówna z tekstem pomorzaka.

Tysiące ludzi z obozu myślicieli bocznych protestowało przeciwko środkom koronnym w Kassel.
Doszło do starć z policją. Policja używala gazu pieprzowego i pałek. Doszło do kilku aresztowań.Podczas demonstracji przeciwko środkom Korony w Kassel doszło do masowych starć między demonstrantami a policją. Według policyjnych raportów w centrum miasta zebrało się kilka tysięcy osób. Zignorowali instrukcje władz podczas demonstracji, która NIE została zarejestrowana.Według policji kilkakrotnie atakowano służby ratownicze. „Nie tolerujemy takich ataków. Pokojowy protest wygląda inaczej” - napisała policja na Twitterze..

Doszło do kilku aresztowań i użycia gazu pieprzowego i pałek, kiedy tak zwani myśliciele boczni próbowali zerwać policyjny łańcuch. Doszło również do bójek z kontrdemonstrantami. Dziennikarze byli atakowani i maltretowani słownie.

Ruch tramwajowy w centrum miasta jest całkowicie zatrzymany. Kilka ulic zostało również zamkniętych dla ruchu samochodowego. Kierowców poproszono o intensywne poruszanie się po okolicy. Policja wystosowała „pilny apel” na Twitterze do demonstrantów o „przestrzeganie zasad higieny”. Większość demonstrantów nie nosiła masek i nie przestrzegała zasad dystansu. Banery głosiły między innymi: „Koniec z blokadą”, „Söder precz” i „Merkel precz”.

Szacunkowo do 20 000 uczestników


Policja oszacowała liczbę uczestników na 20 000 w całym śródmieściu. Jak poinformowała policja, na peryferiach miejsca zbiórki zatwierdzonego przez Heski Sąd Administracyjny, początkowo było tam tylko kilka osób. Później jednak zgromadzono tam również wielu mężczyzn i kobiety, aby demonstrować przeciwko polityce korony Niemiec.Na miejscu była policja z dużym kontyngentem. Siły Hesji otrzymały wsparcie ze strony Nadrenii Północnej-Westfalii, Turyngii i Nadrenii-Palatynatu. W akcji brała też udział policja federalna, armatki wodne i helikopter. Organizatorzy wezwali do demonstracji pod hasłem „Wolni obywatele Kassel - prawa podstawowe i demokracja” i zapowiedzieli do 17 500 uczestników.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Uwaga ! Czytasz na własną odpowiedzialność !

Prawda, sama prawda i tylko prawda u Reflexa !!


.................................................................
Reflex pisze: sob mar 20, 2021 6:32 pm Jak można w Telewizji pokazać pokojową i bardzo spokojną demonstrację jako burzliwą? Skad Ty, siedząc przed telewizorem wiedzialeś, że byla spokojna? Popelniasz coraz wiecej blędów. Twoja nienawiść do Niemców zaczyna osiagać poziom paranoiczny.
I kogo Ty chcesz oszukać? Sam nie wierzysz w to piszesz, to Twoje marzenie. Dla mnie szok i wielkie zaskoczenie.
Twoim problemem drogi Reflexie jest bezkrytyczne czerpanie wiedzy ze srodkow masowego przekazu.
Na dodatek starasz sie za wszelka cene udowodnic to co sam wymysliles.
Ja mam relacje z Kassel z pierwszej reki a nie telewizora bo byl tam moj syn.
Mam cala mase filmow i zdjec z Kassel drogo panie.
Ja nie musze tak jak ty czegos wymyslac bo nie mam problemow z poparciem wlasnych slow.

Obrazek

Liczba demonstrantow szacowana jest na okolo 100 tys.
Jesli ktos mial problem z policja to antifa ktora zapewne tez bardziej wierzy prasie niz wlasnym oczom.

Obrazek

Widzisz Reflexie, na temat Niemcow nie masz zielonego pojecia. Ludzie tutaj potrafia samodzielnie myslec i opowiadanie koszalkow o medialnej pandemii i autorytarne zapedy obecnej wladzy nie znajduja poklasku.
Tego nie znajdziesz w mediach ktore sa dla ciebie glownym zrodlem informacji i ktorym tak bezkrytycznie wierzysz.
Widzisz, tam stoja ludzie bez masek bo nie maja pelnych gaci strachu.
Wiesz dlaczego sad zgodzil sie na demonstracje ???
Bo wzial do reki nie jakies wymyslone liczby a faktyczne dane o liczbie hospitalizowanych na covid.
Ta liczba nie dawala powodu by taka demonstracje z powodow epidemiologicznych odwolac.

Najzabawniejsze ze o agresji i starciach z policja uczestnicy manifestacji dowiedzieli sie z radia :D

Wyłącz telewizor i włącz myślenie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Pokazalem informacje z linka którego TY ZAMIESCILES! Okazalo sie że jestes klamcą.
Wieć daj sobie sopokój cwianiaku. NIGDY tego nie wygrasz bo jestes nienawistnym oszustem.
To nie ja ogladam życia w telewizji tylko Ty.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

Pokazalem informacje z linka którego TY ZAMIESCILES! Okazalo sie że jestes klamcą.
Wiec daj sobie spokój cwianiaku. NIGDY tego nie wygrasz bo jestes nienawistnym oszustem.
To nie ja ogladam życia w telewizji tylko Ty.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

Pomorzaku,
czy oglądałeś może wczoraj na Arte. film Hygienie (historie epidemii różnych). oraz drugi o Kochu i Pasteurze ?

...
Zablokowany