Czy amerykanina stać na auta za 75000$

Dyskusje na temat życia w Stanach Zjednoczonych.
eleanor_gt

Czy amerykanina stać na auta za 75000$

Post autor: eleanor_gt »

Aktualnie mieszkam w Polsce i mam 16 lat .W przyszłości chciałbym wyjechać do usa , znaleźć tam pracę niewielki dom i mieć kilka aut wartych około 75 000 $.Czy przeciętnego amerykanina stać by było na takie życie?
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Czy amerykanina stać na auta za 75000$

Post autor: agnieszka »

Jak na moje oko, 75 tys. dolarów to troszkę dużo kasy za samochód, ale jeśli się jest Amerykaninem nieprzeciętnym, to czemu nie? Natomiast Ci przeciętni starają się zmieścić w cenie do 25 tys. dolarów...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy amerykanina stać na auta za 75000$

Post autor: Reflex »

Czy przeciętnego amerykanina stać by było na takie życie?
A dlaczego chcesz byc przecietny? Masz nieprzecietne marzenia, miej ambicje byc ponad przecietny. Ameryka to wlasciwy kraj ludzi z ambicja i wyobraznia, ale nie licz na latwizne. Mozna osiagnac wszystko ale pracowitoscia i wytrwaloscia. Nie tylko w Ameryce, mysle ze w Polsce tez. Bardzo pomaga wyksztalcenie - wszystko zalezy od Ciebie.

Ten samochod zostal kupiony na aukcji za 4 miliony 620 tysiecy dolarow.
Załączniki
mil.JPG
mil.JPG (99.77 KiB) Przejrzano 9307 razy
eleanor_gt

Re: Czy amerykanina stać na auta za 75000$

Post autor: eleanor_gt »

Kwota jest wysoka bo to mają być 3 auta , może nawet 4 , a pytam się czy stać przeciętnego bo jestem chory na cukrzycę i raczej nie dam rady pracować ponadprzeciętnie,co do wykształcenia to aktualnie jestem w 2 klasie liceum ogólnokształcącego.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czy amerykanina stać na auta za 75000$

Post autor: godzilla »

mozna pracowac osiagajac ponadprzecietne efekty uzywajac mozgu a nie wylacznie sily rak czy nog...
jak bedziesz zarabiac miliony rocznie to nie spojrzysz na tak tanie samochody, o ktorych piszesz...
ODPOWIEDZ