Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Administracja forum: komentarze, sugestie i pytania techniczne na temat forum.

Czy na Forum potrzebny jest nowy dział Religia?

Czas głosowania minął śr lut 29, 2012 5:11 pm

Tak
9
45%
Nie
7
35%
Nie wiem
4
20%
 
Liczba głosów: 20

pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

Jak sie okazuje najbardziej komentuje polglowek, ktory nie potrafi zrozumiec najprostszego przeslania.
Nie pchaj sie z butami do mojej duszy, jak ja nie pcham sie do Twojej - zamkniete durniu.

Przepraszam bardzo szanowny panie Reflexie,ale tajniki swojej duszy wyjawiłeś dzisiaj wszystkim uczestnikom tego forum,zupełnie sam,niepytany i bez wywieranej presji ,w dziale Hyde Park,wątek A co tam Panie w wielkim świecie słychać.... o godzinie 1:00 PM czasu północnoflorydzkiego.

Tak więc,jeśli już musisz kogoś powyzywać od durni,to rób to patrząc w lusterko,boć nikogo innego to wina,iż żeś to uczynił w taki sposób,który zamiast mentora zrobił z ciebie durnia.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: Malina »

pipek,
On nie ma lustra, wyrzucił. Zbyt wiele dawało mu do myślenia i dochodził często do wniosku, że ma on o sobie bardzo złą opinię. :lol:

Dobranoc.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: agnieszka »

Podobnie jak Aloha najpierw zagłosowałam na "Nie wiem", ale teraz zmieniam na "NIE" (albo 3 x NIE). Jak na razie wygląda na to, że pomysł utworzenia działu Religia nie wzbudził wielkiego entuzjazmu. Może i dobrze.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

Podobnie jak Aloha najpierw zagłosowałam na "Nie wiem", ale teraz zmieniam na "NIE"
No to będzie 9-9.
Jak na razie wygląda na to, że pomysł utworzenia działu Religia nie wzbudził wielkiego entuzjazmu.
Czyżby?

Ja widzę entuzjazm wśród niedowiarków i strach pomiędzy....wierzącymi ?

Jak oni wierzą,skoro tak się boją, a czy maja czego,to wytłumaczyłem w innym miejscu.

A jak redakcja się boi,to zróbcie moderatorem wątku pomorzaka.
Ja mu wierzę, ....niech wypirzy z działu każdego,kto nie będzie umiał się zachować.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: agnieszka »

Czyżby?
Ja widzę entuzjazm wśród niedowiarków i strach pomiędzy....wierzącymi ?
Z tym się akurat zgodzę. Ale czy ten entuzjazm przypadkiem nie dlatego, że jak napisze coś "niedowiarek", to "wyraża swoją opinię", natomiast jeśli "wierzący" ośmieli się z nim nie zgodzić, to "narzuca innym swoje zdanie"? Z pobieżnej lektury niektórych wątków można wysnuć wniosek, że takie niektórzy ustalili sobie tutaj zasady, oczywiście w imię jedynie słusznej prawdy obiektywnej.

A skoro tak, to może lepiej już uprawiać werbalne zapasy w błocie w Hyde Parku, bo jak wiadomo prawda jest jak d... i każdy ma swoją.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

Tak się lubujecie w tarzaniu w blocie,że boicie się kilku kropli czystej wody?

Czyż nie powinniście umieć oddzielić ziarno od plew?

Ziarno zawsze pozostanie ziarnem,a plewa plewą.
Plew mamy pod dostatkiem.Więcej nie sprawi różnicy,natomiast jeśli jest szansa na uzyskania nawet kilku czystych ziaren,to nie powinno się jej zaprzepaszczać.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: nikita »

...hej! gdybysmy jako ludzie potrafili oddzielac ziarno od plew :!: ...
nasza wiara taka mala...i nie potrafimy tego - dlatego nasze religie sa takimi mieszaninami plew z ziarnem
ale pracujemy nad tym
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: Reflex »

Tak więc,jeśli już musisz kogoś powyzywać od durni,to rób to patrząc w lusterko,boć nikogo innego to wina,iż żeś to uczynił w taki sposób,który zamiast mentora zrobił z ciebie durnia
Niczego nie zamieszczalem do ciebie ani o tobie. Petasz sie za mna od dluzszego czasu z glupawymi przycinkami, jak kundel - odwazny jak dlugo nie dostanie kopa. Potem bedzie placz, prosby do Administracji o usuniecie posto Reflexa. Turlaj dropsa smarku.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

Mówię do ciebie,bo im więcej krzyczysz,tym mniejszy jesteś.
A ani ja nie jestem człowiekiem dobrotliwym,ani ty takim,za jakiego chciałbyś uchodzić.
A znam cię od 13 lat.
I nie mogę dopuścić do tego,aby ktoś taki jak ty uchodził tutaj za mentora.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: Malina »

A znam cię od 13 lat.
Nie zapytam pod jakim nickiem uczestniczyłeś i dlaczego nick zmieniłeś.
Ale czy ten entuzjazm przypadkiem nie dlatego, że jak napisze coś "niedowiarek", to "wyraża swoją opinię", natomiast jeśli "wierzący" ośmieli się z nim nie zgodzić, to "narzuca innym swoje zdanie"
No wiesz, ktoś zaczyna zdanie od "powinnaś" to jest to nic innego jak narzucanie się ze swoimi przekonaniami.
No ale Ty oczywiście wiesz jak zwykle lepiej i jak ja śmiem mieć w ogóle własne zdanie. :lol:
ODPOWIEDZ