Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Administracja forum: komentarze, sugestie i pytania techniczne na temat forum.

Czy na Forum potrzebny jest nowy dział Religia?

Czas głosowania minął śr lut 29, 2012 5:11 pm

Tak
9
45%
Nie
7
35%
Nie wiem
4
20%
 
Liczba głosów: 20

ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: ChiefKrähe »

Dyskusje na temat religii sa bez sensu.Kazdy wierzy w to na co ma nadzieje,a nadziei nie pozwoli odebrac sobie nikt.Ani wcisnac jej sobie na sile,jesli nadzieja nie jest mu do niczego potrzebna bo jest w stanie zyc i tak.
Aby byla jasnosc - ja ze swej strony jestem jak najbardziej wierzacym czlowiekiem,tyle ze prostacka wiara w jednego Boga to naprawde nic dla mnie.Nie jestem rowniez czcicielem Jezusa Chrystusa ani cheerleaderem Dalaj Lamy.Czesto jednak wierze w Ducha Swietego,sw.Sylwie oraz jej najlepsza przyjaciolke.Ale najczesciej wierze w Sile Nizsza.
Jesli mozliwe jest istnienie Sily Wyzszej,to mozliwe jest rowniez istnienie Sily Nizszej,mniejszej ode mnie samego.Ta Sila Nizsza ma cudne oblicze,zmyslowe usta,piersi w sam raz,takiez posladki oraz zgrabne nogi,miedzy ktorymi - zreszta co ja wam niedowiarki bede zdradzal tajemnice istnienia.To tylko dla waszego dobra.Kto cale zycie spedzil w mroku falszywej wiary,tego swiatlo prawdy mogloby tylk oslepic.
Co oczywiscie nie znaczy,ze bezsensowne dyskusje o religii nie powinny miec miejsca.Wrecz przeciwnie,one jak najbardziej powinny miec miejsce,a to z uwagi na ich wysoki konfliktotworczy potencjal.Goraca dyskusja to niepowtarzalna okazja by zostac zauwazonym,wysluchanym,i mimo podeszlego wieku wzbudzic w kim jeszcze gwaltowne emocje - czegoz chciec wiecej.Jesli Kaczynski czy Smolensk juz sie zuzyly,wtedy czas na cos z klasyki,na przyklad evergreen jakim jest bez watpienia religia.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: Reflex »

I znowu pipka za jego skarga uratowala Administracja zdejmujac moj celny i cenny post o smiesznym kundelku.
W ogole, tutaj sie nie szanuje czlowieka, moje najlepsze intelektualne perly sa dyskryminowane i notorycznie (cynicznie?) usuwane. Ale, kiedys dosiegnie was i oceni reka historii. Nalepsi tego swiata zawsze sa docenieni dopiero po smierci.
adminwb
Site Admin
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 15, 2009 7:49 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: adminwb »

Dziękujemy za głosy w ankiecie i komentarze. W najbliższym czasie nie będziemy dodawać nowego działu Religia.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

Znaczy się działu nie będzie,o religii rozmawiać nie wolno.
Mamy za to eksperta od kundli,możemy na okrąglo gadać i zachowywac się jak kundle.

I dziwić się,że na 570 uczestników pisze tylko 20,z czego kilku z doskoku i kilku tylko szczeka na innych.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

I znowu pipka za jego skarga uratowala Administracja zdejmujac moj celny i cenny post o smiesznym kundelku.

Po moim ostatnim wpisie z godz 1:23 PM wpadłeś aść tutaj i zamieściłeś swoją jednozdaniową,złotą myśl,w której było coś tam o kundelku i szczaniu.
Kto to zdjął - nie wiem.
Dla mnie to toto mogło wisieć do końca świata,jako namacalny przykład twojego charakteru i poziomu inteligencji.

Ale skoro płaczesz,to mam tutaj dla ciebie w prezencie coś,dookoła czego możesz sobie latać,gryźć i szczać do woli.
Coś w sam raz dla takiego stworzenia jak ty:


Obrazek
ODPOWIEDZ