Zarobki w ameryce

Dyskusje na temat życia w Stanach Zjednoczonych.
dzidziuchna
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 26, 2011 3:15 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: dzidziuchna »

RoMeK15mop pisze:dzieki ale zostane przy ameryce, nie kręcą mnie takie kraje jak Szwajcaria niemcy holandia ;D..poprostu takie marzenie mam
No i dobrze, warto miec marzenia. Moje tez sie spelnilo, marzylam o Stanach i udalo sie tam troche pobyc. To wspanialy kraj i wart zobaczenia i moze nawet tego zeby sie w nim zakochac.

Co do zarobkow, wlasnie, dolaczam sie do zapytania. A czy ktos wie ile zarabia fryzjer stylista? Ale nie taki z 10 letnim doswiadczeniem,lecz taki ktory dopiero zaczyna swoja przygode z tym zawodem.

Mam tez jeszcze jedno pytanie, znajomy przesiedzial wize w USA o prawie dwa lata :( . Nigdy nic w nie przeskrobal, ciezko pracowal, wjechal legalnie. Czy zna ktos moze przypadki, ze osoby ktore przesiedzialy wize, dostaly ja ponownie?
Pozdrawiam
RoMeK15mop
Posty: 13
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 12:35 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: RoMeK15mop »

@dzidziuchna dzieki że mnie pocieszyłaś :* Na pewno się wybiorę do USA , mam zamiar tam zostać, ale jak tu sobie dobrą wizę załatwić ;/ to jest problem... na temat Twojego przyjaciela mogę się wypowiedzieć . mam kumpla w identycznej sytuacji. moze i Twoj kumpel ciezko pracowal ale naruszyl regulamin , dostal wize przez ten caly czas mogl robic co chce . ale jak sie skonczyla to musi wracac slyszalem ze tam jak 1 dzien pozniej wrocissz to lipa juz nie zwiedzisz ameryki. ale wizy i tak zniosą o ile sie nie myle obama to obiecal , przy wizycie BRONKA w Ameryce
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: wiara i s »

Witam
RoMeK15mop pisze:slyszalem ze tam jak 1 dzien pozniej wrocissz to lipa juz nie zwiedzisz ameryki
Nie dzien ale godzine :)

RoMeK15mop pisze:ale wizy i tak zniosą o ile sie nie myle obama to obiecal , przy wizycie BRONKA w Ameryce
Zapomnij :lol: :lol:
RoMeK15mop
Posty: 13
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 12:35 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: RoMeK15mop »

Mam jeszcze jedno pytanie . Powiedzmy ze za 3 lata skonczyl bym szkole elektroniczna. Czy stac by mnie bylo na utrzymanie i dostatnie zycie w usa?
RoMeK15mop
Posty: 13
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 12:35 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: RoMeK15mop »

PISAĆ BO NUDNO !!!!!!
RoMeK15mop
Posty: 13
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 12:35 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: RoMeK15mop »

TE FORUM ŻYJE??????????? NIKT NIC NIE PISZE. OD ŚWIERZAM TEMAT
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: pomorzak »

RoMeK15mop pisze:TE FORUM ŻYJE??????????? NIKT NIC NIE PISZE. OD ŚWIERZAM TEMAT
delikatna stymulacja ;)
dzidziuchna
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 26, 2011 3:15 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: dzidziuchna »

Temat padl..hahha 8-)
I chyba na nic zda sie reanimacja, zwarzywszy na to ze na moj watek(temat utworzony jakis czas temu, liczylam zreszta na jakies porady) sie nikt nie wypowiedzial, to nie wiem czy ktos na to forum wogole zaglada? :shock:
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Zarobki w ameryce

Post autor: wiara i s »

Witam

[quote="dzidziuchna"]Temat padl..hahha
I chyba na nic zda sie reanimacja, zwarzywszy na to ze na moj watek(temat utworzony jakis czas temu, liczylam zreszta na jakies porady) sie nikt nie wypowiedzial, to nie wiem czy ktos na to forum wogole zaglada?


Trzeba zaczac od tego czy uczestnicy tego forum skalali sie praca w USA :lol:

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ