Polonia.net

Z polonijnego podwórka - dyskusje o życiu na emigracji.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Polonia.net

Post autor: agnieszka »

Malina i Reflex pytali, co będzie ze stroną www.polonia.net. Ano nic, jesteśmy w trakcie robienia poważniejszego "faceliftu" strony - wyrzucimy to, co niepotrzebne, dodamy nowe rzeczy. I będziemy działać dalej. Linku na nowym forum faktycznie na razie nie ma, ale tylko na razie.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Polonia.net

Post autor: whiskeyprint1 »

to znaczy ze bedzie to prywatne forum dla jednej bardzo milej osoby - macie wielkopanski gest to trzeba powiedziec
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Polonia.net

Post autor: agnieszka »

Whp -

Albo to ja nie zrozumiałam Twojego komentarza, albo Ty nie zrozumiałeś mojego. Otóż stare forum pod adresem http://wb.polonia.net przestaje istnieć w dniu 1 listopada (albo kilka dni później). Wszystkie linki zostaną przekierowane na nowe forum. Natomiast strona http://www.polonia.net to nie jest to samo co forum (stare czy nowe), są tam też inne działy, którym należy się poważny "facelift". I ta strona będzie działać dalej, bynajmniej nie dla jednej osoby.

Niniejsze forum jest częścią serwisu Polonia.net, a nie odwrotnie, chociaż oczywiście pewna część osób przychodzi tylko tutaj. Niedługo dodamy tutaj linki do głównej strony http://www.polonia.net, aby było wiadomo, gdzie głowa, a gdzie ogon...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Polonia.net

Post autor: whiskeyprint1 »

widocznie nie zrozumialem - ale zrozumialem ze (wobec tego) beda istnialy dwa ( z linkami) - a to co napisalem - to byl zart - ale przeciez gdyby sprawe potraktowac z humorem to kazdy z nas moze miec swoje prywatne forum i pisac sam do siebie nie majac nawet potrzeby by czytac to co napisal - tak dzialaja literaci ktorzy pisza dobre lub zle xiazki
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polonia.net

Post autor: Reflex »

Whiskeprint, chodzi o strone z wiadomosciami i informacjami dla polonii w USA, na ktora nas kierowal przycisk "wyjdz" ze starego forum. Tez nie wiem co jest glowa a co ogon. Przypuszczam ze Forum Polonia.net to cos miedzy glowa a ogonem, ale nie pepkiem.
A moze...... :o
Reflex
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Polonia.net

Post autor: whiskeyprint1 »

Reflex pisze:Whiskeprint, chodzi o strone z wiadomosciami i informacjami dla polonii w USA, na ktora nas kierowal przycisk "wyjdz" ze starego forum. Tez nie wiem co jest glowa a co ogon. Przypuszczam ze Forum Polonia.net to cos miedzy glowa a ogonem, ale nie pepkiem.
A moze...... :o
Reflex
--------------------------------------------------------------
jest ok - teraz wiem o co chodzi - a rzecz polega na tym ze ja skrotu "wb" nie kojarzylem nigdy z portalem lecz wylacznie z forum - bo na nim czesto uzywano zwrotu np. "kiedy na wb napiszesz ......... i tak dalej" zatem nieporozumienie - wiec na portalu wb bedzie link prowadzacy do "talk polonia.net - dziekuje

wlasciwie szkoda ze nie bedzie jednoosobowego forum do ktorego dostep mialby wylacznie jeden wielce ulubiony pan - moglby tam czytac swoje......
ODPOWIEDZ