Nasi w Hollywood

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: tusku »

pomorzak pisze:Przyznam ze to jest fantastyczne jak my potrafimy sie cieszyc z tego ze komus z naszych udalo sie za granica.
To jest wyraznym dowodem ze te wszystkie opowiesci o bezinteresownej zawisci sa mocno przesadzone. :D
i po co te uogolnienia?

gdzie ta "zawisc"? zapominasz pomorzaku ze ta pani jest corka pewnego w Polsce przez wielu nielubianego polityka bez charyzmy, ktorym poruszal jak marionetka niejaki "marian z piz..a na brodzie", jak go niektorzy nazywali...

panienka zostala na sile wcisnieta w swiat filmu przez tatuncia, co normalnie nie jest naganne, ale jak sie tatuncia nie lubi to mozna i nie lubic jego potomstwa... ja ja ogladalem w Panu Tadeuszu w warszawie z zona, kolo mnie drzemal w fotelu moj ojciec... bylo milo... film jakich wiele, ani dobry ani niedobry...

uroda tej pani nie jestem specjalnie oczarowany....

a co do jej dalszej kariery to mi ona lata... tysiace innych ludzi tez robia kariere w tej branzy co roku na calym swiecie... nic mi do niej...

zadnej zawisci tu nie ma... tak samo w wyrazonym na poczatku tego watku wyrazeniu ze "taka sobie ta Alicja, nic szczegolnego"... gdzie tu jakas zawisc?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: pomorzak »

To co napisalem nie bylo przytykiem.
Pomyslalem ze sympatycznie jest ze wszyscy tak sympatycznie....

Osobiscie tez nie znam filmow tej pani i uwazam ze to jej niczego nie ujmuje :roll:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nasi w Hollywood: Joanna

Post autor: Reflex »

Joanna Krupa urodzila sie w Warszawie. Kiedy miala piec lat, jej matka wyemigrowala do USA zamieszkujac w Chicago. Kiedy miala kilkanascie lat, wyjechala do Los Angeles gdzie rozpoczela kariere modelki.
Dzisiaj Joanna jest znana modelka na swiecie. W 2009 roku zostala uznana najbardziej sexy modelka kostiumow kapielowych na swiecie . Jej zdjęcia prezentowały magazyny: "Playboy", "CKM", "FHM", "GQ", "Personal", "Inside Sport", "Stuff", "Steppin Out", "Teeze" i "Maxim". Joanna mowi po polsku.

W tym miesiacu brala udzial w amerykanskim programie tancow z gwiazdami, gdzie doszla do polfinalu. Pomimo drugiej lokaty w ocenie sedziow, zostala dzisiaj wyeliminowana w glosowaniu widzow telewizyjnych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grudniowy Palyboy zostanie poswiecony zdjeciom Joanny, kto chce juz zobaczyc jej rozebrane zdjecia prosze klinac na ponizszy adres:

http://thesuperficial.com/2009/11/bfm_e ... layboy.php
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nasi w Hollywood: Edyta

Post autor: Reflex »

Edyta Sliwinska. Urodzila sie w Warszawie w 1981 roku. Pochodzi z robotniczej rodziny w wieku 11 lat zaczela uczyc sie tanca. W chwili obecnej jest zawodowa tancerka i choreografka w kategorii tanca towarzyskiego i mieszka w USA wraz z ze swoim partnerem w tancu Alecem Mazo, za ktorego wyszla za maz w 2007 roku.
Edyta jest znana w USA ze swoich wystepow w telewizyjnym programie tance z gwiazdami, gdzie miedzy innymi tanczyla z bylym mistrzem swiata w boksie Evander Hollyfildem o raz innymi postaciami amerykanskiej sceny i filmu. Jest jedyna tancerka, ktora brala udzial we wszystkich edycjach tanca z gwiazdami.
Razem z mezem prowadza wlasna szkole tanca. W 2009 roku, Sliwinska zagrała w serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku ( w 13 odcinku).

Obrazek



Z mezem

bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: bea_mezlot »

nominowana do oscara za 2002



i probka

adela

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: adela »

Pola Negri przewraca sie w grobie;)

ad
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: Reflex »

Pola Negri przewraca sie w grobie;)
A ja mysle ze bije brawo. Ponadto, Pola Negri zrzekla sie swojego polskiego nazwiska i malo mnie interesuje ze to pomoglo jej karierze. Oczywiscie jak kazda hollywoodzka gwiazda zaliczyla wiele cudzych lozek i skandali.
Nie bede zlosliwy i nie wspomne o jej filmach kreconych dla Goebelsa w Niemczech, gdzie szczegolnie jeden z jej filmow byl ulubionym filmem samego Hitlera.
Jesli wiec sie dzisiaj przewraca w co nie wierze, to raczej z zadrosci.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: pomorzak »

Pola Negri w walce z golizną
Bydgoszczanie – to jednak dziwni ludzie. Kochają swoją Łuczniczkę, która urosła do symbolu i związała się na zawsze z miastem. Jeżeli komuś spoza Bydgoszczy wysyłają widokówkę, najlepiej żeby była na niej rzeźba przedstawiająca młodą, nagą dziewczynę. I wszystkim, którzy nie znają się dobrze na sztuce, chyba nagość zgrabnego ciała podoba się najbardziej.

Jednakże młodzi bydgoszczanie nie zdają sobie sprawy, ileż z tą nagością Łuczniczki było kłopotów, szczególnie w latach 20-tych.

Stała ona wtedy na placu Teatralnym i musiały koło niej przechodzić procesje Bożego Ciała. Czcigodne matrony, aby nie gorszyć jej nagością maluczkich, zakrywały ją prześcieradłami. Gorzej było z artystką filmową Polą Negri, która kupiła sobie dom w Bydgoszczy na placu Teatralnym, akurat naprzeciwko Łuczniczki. Pola, która często występowała w filmach roznegliżowana, gorszyła się „nieskromnym” posągiem i rozpętała z jego powodu w prasie istną batalię. Doprowadziło to do decyzji Rady Miejskiej, aby nieskromną Łuczniczkę usunąć i stopić. Ówczesny prezydent Poznania, Cyryl Ratajski, przeczytawszy o tym w prasie przybył z zamiarem odkupienia rzeźby. Wtedy radni m. Bydgoszczy uświadomili sobie, że Łuczniczka posiada wartość artystyczną, a więc warto ją zatrzymać.


BARBARA JANISZEWSKA-MINCER

Z dziejów bydgoskiego „Potopu”
Obrazek
Obrazek Obrazek
Ta ostatnia Łuczniczka stoi sobie calkiem niedaleko Frankfurtu
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: nikita »

Jednym podoba sie "nagosc zgrabnego ciala" :oops: - a innym znowu podoba sie "zgrabnosc nagiego ciala" :lol:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Nasi w Hollywood

Post autor: pomorzak »

nikita pisze:Jednym podoba sie "nagosc zgrabnego ciala" :oops: - a innym znowu podoba sie "zgrabnosc nagiego ciala" :lol:
Jak zwal tak zwal ale Pola to ma u mnie minus.
Uwialbiam Łuczniczkę bo meszkałen w okolicy parku gdzie obecnie stoi.
Wychowalem sie w jej cieniu i moja pierwsza lekcja anatomi kobiecej ......
Kocham ja bo pomimo 99 lat jest w swietnej formie.
Kto jest z Bydgoszczy ten jest w jej sidlach.
ODPOWIEDZ