Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Miejsce do publikacji twórczości własnej uczestników Forum (poezja, próby literackie i inne).
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: godzilla »

ciekawe... czyzby w Wielkiej Brytanii politykom wolno bylo jeszcze samodzielnie myslec?????????
niesamowite zjawisko!

tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: tekajot »

tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: tekajot »

godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: godzilla »

i co na to reflexy, galwasy, nikity, wszyscy tak przemadrzali, patrYjoci z wielkimi gebami?

okazuje sie ze WSZYSTKO to co do tej pory probowaliscie zakrzyczec wrzeszczac "to teoria spiskowa!!!" okazuje sie byc prawda... ciezka do strawienia prawda... tak ciezka ze nie wiadomo, wieszac sie czy lapac za bron aby popedzic tych bandytow, ktorzy polowie miliarda ludzi gotuja straszny los NEDZARZY... a byc moze i SMIERC DLA MILIONOW...

no, odezwijcie sie... jedynym logicznym (z waszego punktu widzenia) wytlumaczeniem slow tego brytyjskiego polityka byloby stalinowskie - do wariatkowa z nim! nie wie co mowi!
almagus
Posty: 4580
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: almagus »

Kibole idą na marsz Jarosława Kaczyńskiego?

godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: godzilla »

almagus pisze:Kibole idą na marsz Jarosława Kaczyńskiego?
a pier.olic kaczynskiego i jego kiboli!

czy oni cos pomoga czy zaszkodza nieszczesciu sprowadzonego przez bandytow z Brukseli?

to wszystko sa dzialania pozorne a kaczynskiego tylko po to trzymaja i pokazuja w telewizji zeby oglupiony narod jeszcze myslal ze cokolwiek ktokolwiek moze kiedys na cokolwiek pomoc...

daj se juz almagus spokoj z tym kaczynskim to i ja ci odpuszcze....

nalezy jedynie patrzec na lapy i gebe tuska... tylko on jako pracownik magistratu moze cokolwiek, a moze tyle na ile mu pozwola....
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: tekajot »

almagus pisze:Kibole idą na marsz Jarosława Kaczyńskiego?

Wiec, panie słodkopastewny gminnogrodkowski musi nie wychodzić na żadną z naszych ojczystych ulic. Siedzi w słoma krytą kurnej chacie i skrybie swoje fantasmagorie socjalistyczno-komunistyczne. Bo gdyby wyszedl to usłyszałby wiele ku..rw używanych w kazdym zdaniu zamiast znaku przestankowego zdaniu. Za..jebi - sty, -ście, -sta jako wyrażenie zachwytu - ogazmu prawie. Mamusia do swejego dzieciątka, które ostrożnie nosiła pod swym kochającym serduszkiem mówi: ty ch...u..j..u znów się uje....ba..łeś a ja k..u..r..wa bedę musiała prać te twoje szmaty a ciebie kąpać. Skąd ten, niewątpliwie kochany chlopczyk nauczył się tego "pięknego" polskiego słownictwa. Bozia mu dała ten dar, czy kochający tatuś?

Zastanawia mie ku...r.wa, cel ku...rwa w jakim ku..r..wa zamiescił ten gminnogrodkowski skryba ten ku..r..w..a je..b..n.i.e..ty post w tym akurat k..u..r..wa WĄTKU?
Czyżby ten gminnogrodkowski słodkopastewny Almagus czuł się odpowiedzialny za to co robią politycy w Ch..uj.ni? Innej odpowiedzi nie widzę.

ADMINISTRACJI SIĘ JUŻ NIE DZIWUJĘ - po odpowiedzi p. Agnieszki do p. W-inta.
TU JUŻ WSZYSTKO WOLNO, CO SIĘ ADMINISTRACJI PODOBA. ZWRACANIE UWAGI NA NIESTESOWNOŚĆ TYLKO NA BERDYCZÓW.
Teraz czekam na BANA.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nigel Farage - Co by bylo jak bysmy wyszli z Unii?

Post autor: godzilla »

tekajot pisze:ADMINISTRACJI SIĘ JUŻ NIE DZIWUJĘ - po odpowiedzi p. Agnieszki do p. W-inta.
TU JUŻ WSZYSTKO WOLNO, CO SIĘ ADMINISTRACJI PODOBA. ZWRACANIE UWAGI NA NIESTESOWNOŚĆ TYLKO NA BERDYCZÓW.
Teraz czekam na BANA.
na bana nie masz co liczyc...
ja dalem wyraz swojemu zdziwieniu dlaczego almagus krytykuje ciagle tylko OPOZYCJE i dostalem nastepne ostrzezenie...
zamiast napisac ze "swiat stanal na glowie" to napisalem ze stanal na ...uyu... i za to mnie ostrzezono... znaczy ze swiat nie stanal na ...uyu tylko na czyms innym?
czy moze ze stoi na tym ...uyu ale NIE WOLNO O TYM PISAC?

ja tych ostrzezen pomalu nie rozumiem... ale wiem ze administracja dobre ma serduszko...
ODPOWIEDZ