Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Administracja forum: komentarze, sugestie i pytania techniczne na temat forum.

Czy na Forum potrzebny jest nowy dział Religia?

Czas głosowania minął śr lut 29, 2012 5:11 pm

Tak
9
45%
Nie
7
35%
Nie wiem
4
20%
 
Liczba głosów: 20

adminwb
Site Admin
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 15, 2009 7:49 pm

Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: adminwb »

Prosimy o opinie, czy powinniśmy na Forum utworzyć nowy dział Religia. Prosimy wszystkich o oddanie głosu. Dziękujemy.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: godzilla »

a komentowac wolno?

no wiec ja jestem za tym ze taki dzial nie jest potrzebny... za duzo tu lewicowych prowokatorow, ktorzy doprowadza do wojny bo tylko po to zyja...
vide malina z jej paleniem Biblii...

niech sprobuje napisac ze spali Koran, najlepiej niech wrzuci tu fotki jak to robi albo film na youtube i poda adres gdzie mieszka w prowincji Ontario i w miasteczku na Ch... bo nazwiskiem i imieniem to sie pani Joasia przeciez na 100% pod tym paleniem Koranu podpisze, nieprawdaz?

ona jest odwazna dziewczynka jezeli trzeba plynac z pradem....
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

To może zmieńmy pytanie w ankiecie?

Czy są nam potrzebne działy Polityka I Hyde Park?

Ostatecznie to te działy sieją największy ferment i rozgrzewają nastroje.

Może lepiej je zlikwidować?
Zabronić politykowania i pisania o czym ślina na język przyniesie.

A co siem tyczy działu Religia;
religia była,jest i będzie obecna we wszystkich aspektach naszego życia.

Tylko nie na tym forum.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: godzilla »

pipek pisze:To może zmieńmy pytanie w ankiecie?

Czy są nam potrzebne działy Polityka I Hyde Park?

Ostatecznie to te działy sieją największy ferment i rozgrzewają nastroje.

Może lepiej je zlikwidować.
idac tym tropem to najlepiej byloby zamknac cale forum...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: Malina »

Oddałam głos na "nie wiem" bo nie było możliwości "wisi mi to" lub "wstrzymuję się od głosu".
Ale tak sobie pomyślałam dzisiaj rano i dochodzę do wniosku, że istnieć taki dział powinien.
Istnieć powinien zarówno dla tych którzy chcą sobie wyjaśniać wszelkie wątpliwości względem swojej wiary jak również dla tych którzy choć są ateistami mają swoje zdanie na temat szkodliwych wpływów wszelkich religii na stan społeczeństw.
Będzie to też dobre miejsce na przedyskutowanie wszelkich zachowań i posunięć instytucji religijnych (wszelakich) oraz poszczególnych tej instytucji pracowników.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pomorzak »

Zgadzam sie z Pipkiem i Maliną.
Ewentualne kłutnie nie są argumentem bo gdzie indziej są permanentne.
Tematy religijne i tak i tak przewijają sie w innych wątkach.
Czemu nie reaktywować tego działu.
Ja głosowałem za.

Może dla odmiany za chamskie odzywy w tym dziale dawac bana tylko na pisanie tam.
Nie wiem czy jest to wykonalne ale pozwoliło by to na przyzoitą dyskusję.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: nikita »

Malina pisze: Ale tak sobie pomyślałam dzisiaj rano i dochodzę do wniosku, że istnieć taki dział powinien.
Istnieć powinie zarówno dla tych którzy chcą sobie wyjaśniać wszelkie wątpliwości względem swojej wiary jak również dla tych którzy choć są ateistami mają swoje zdanie na temat szkodliwości wpływów wszelkich religii na stan społeczeństw.
...oraz dla tych, ktorzy choc sa ateistami, maja swoje zdanie na temat niezbywalnej, bezalternatywnej PRZYDATNOSCI regulatywnych wplywow religii na stan spoleczenstw...
nie wiem, czy do tego potrzebny jest dzial "religia"
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: Malina »

nikita pisze: ...oraz dla tych, ktorzy choc sa ateistami, maja swoje zdanie na temat niezbywalnej, bezalternatywnej PRZYDATNOSCI wplywow religii na stan spoleczenstw...
Oczywiście. Na tym polega dyskusja, nieprawdaż? Dodałam przecież:
Będzie to też dobre miejsce na przedyskutowanie wszelkich zachowań i posunięć instytucji religijnych (wszelakich) oraz poszczególnych tej instytucji pracowników.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: pipek »

nie wiem, czy do tego potrzebny jest dzial "religia"
No i po tym co stało się z postem aloha masz pan,panie nikita,odpowiedź na swoje pytanie.

Ja osobiście głosowałem na "tak",ale szczerze powiedziawszy wolałbym aby taki dział nie nazywał się sucho Religia,bo to porządnie ogranicza jego tematykę.
No i jeśli myślimy o powstaniu takiego działu to nie tylko po to,aby roztrząsać w nim kwestie dogmatów religijnych.
Toteż admin,w dobrej wierze,ale jednak,utopił ten pomysł poprzez samo sformuowanie pytania.
Gdyby zamiast spytać o celowość powstania działu Religia,spytał o celowość powstania działu zwiażanego z problemami duchowymi,to myślę iż głosowanie byłoby inne.

No i najwyższa pora abyśmy zaczeli rozgraniczać pewne sprawy.
Na przykład wiarę od religii i od kościoła.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Czy na Forum potrzebny jest dział religia?

Post autor: Malina »

Drogi adminie,
Widzę, że głosowanie na "TAK" i na "NIE" wynosi 5 do 5. Proszę mój głos potraktować (choć głosowałam na "nie wiem) jako głos na TAK. Uważam, że w imię demokracji i tolerancji powinien istnieć dział RELIGIA.
Zgadzam się absolutnie z Voltairem
„Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale do śmierci będę bronił twojego prawa do wypowiadania tego, co myślisz".
I to jest moje główne motto w życiu.

Żaden z tekstów przez Was napisany na tym forum, nigdy nie będzie zgłoszony przeze mnie do usunięcia.
ODPOWIEDZ