SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
krzysztof222
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 2:08 pm

SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: krzysztof222 »

Okazja.
Ostatnie dwie działki budowlane każda o pow. 3100 m2 , w miejscowości Drogusza Gm. Bielawy Pow. Łowicki Woj. Łódzkie, bezpośrednio przy trasie wojewódzkiej nr 703 Łowicz - Łęczyca i tylko 5 kilometrów od geometrycznego środka Polski będącego w miejscowości Piątek. Działki posiadają aktualne warunki zabudowy na dom dwukondygnacyjny i budynek gospodarczy i nie wymagają przekwalifikowywania na teren budowlany. Posiadają kształt regularnego, proporcjonalnego prostokąta o wym szer 67 m dł 47 m. Teren płaski brak jakichkolwiek uciążliwości, woda i energia w drodze obok działek. do lasu 0,7 km, szkoła, kościół autobus. Odległość do Warszawy ok 85 km, Łódż 45 km, Łowicz 20 km. Do czynnego wjazdu i zjazdu autostrady A1 ok. 3 km (zjazd i wjazd nazwa Piątek), a także do wjazdu i zjazdu z autostrady A2 około 14 km.(dawna nazwa Zgierz )
Dla amatorów jazdy konnej stadnina koni w Walewicach ok. 4 km. Dojazd do działek z dwóch stron drogą asfaltową możliwość kupna jednej działki. cena 30 tys zł za jedną działkę. Do małej negocjacji.

Doskonała oferta na inwestycję lub lokatę kapitału. Polecam.
Kontakt tel 693-051-327
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

a ja mam do sprzedania bardzo dobry scyzoryk marki buck ktorym mozna nawet wbijac gwozdzie cena scyzoryka obejmuje rowniez sztruxowa - (mancheste czapke majstraw kolorze czarnym (cape) tej samej firmy z wyszatym duzym logo firmy buck - oraz czapke zwyklego pracownika firmy buck ktory produkuje ostrza do nozy - czapka jest z dlugim daszkiem by nie sulo mu po oczach jak ostrzy

moze sie zamienimy? ja panu scyzoryk a pan mnie tamto

prosze pana jestem rowniez posiadaczem jednej litfassäule (wymyslil herr litfas)w naszej wsi - to jest taki betonowy slup na ktorym mozna naklejac reklamy - jesli pan zechce - sluze miejscem na slupie - mam tez krowe ktorej mozna byloby przyczepic reklame jakiejs dzialki - krowa pasuje bo na dzialce moze rosnac trawa - a trawe krowy bardzo lubia - ale - prosze pana - nalezy trawe pielegnowac i od czasu do czasu pomalowac ja na zielono - naturalnie - wylacznie farba firmy caparol - w cenie 24 euro za dziesieciokilowe wiadro z dodatkiem szerokiego pedzla do malowania krow

capito?
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: Reflex »

No prosze. Cyc moze dyskutowac z kazdym, "lecz do tego miejsca kiedy zaczynaja sie impertynencje i wyzwiska."
Nigdy nie zaczepia, nie wysmiewa, gwarantowana powaga i pelna kultura.
krzysztof222
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 2:08 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: krzysztof222 »

Witam zgadzam się z tobą Reflex ale to jest taki typ człowieka że nic ani nikt już Go nie zmieni po prostu Brak Mu Kultury Osobistej i szkoda psuć sobie nerwy Pozdrawiam
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

prosze pana
ja nie jestem oszustem
przysiegam!
niemniej forum polonia.net
nie jest tablica ogloszen na
co wielkorotniejuz zwracano
uwage a jesli dobrze sobie
przypominam - nawet admin
napisal na ten temat kika slow
nie powinien sie pan obrazac
lecz doastosowac do regulaminu
zadajac od innych tego czego
pan nie gwarantuje jednoczesnie
wypominajac (zapewne oburzony)
ze ktos twraca panu uwage na
jego niestosownosc

czy pan mnie zrozumial?

nmie jestem oszustem i w dalszym
ciagu proponuje panu zamiane
dlatego zdjecie czapki majstra
firmy buck

capito?
Załączniki
PC010014b.jpg
PC010014b.jpg (44.81 KiB) Przejrzano 5340 razy
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: Reflex »

Ne prawda, ogloszenia zawsze byly na tym forum , NIGDY admistracja nie interweniowala a kiedy uprzywilejowala prosbe schroniska dla zwierzat tak samo robiles idiotyczne wycieczki.
Jestez zawistnym zlym czlowiekim, potrafisz dobrze o SOBIE pisac, zeby natychmiast udowodnic kim naprawde jestes.
krzysztof222
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 2:08 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: krzysztof222 »

Witam w dalszym ciągu robisz z Siebie Wariata a tą czapkę to w sadz sobie z tyłu miedzy rowek Pozdrawiam
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

tez witaM
wedlug oceny tekajot-roo-wombat i innych - acz nielicznych wariatem jestem
zatem
moge robic i pisac co mi sie podoba - lecz to co zgodne jest z regaulaminem tego forum - cionie oznacza ze jest to miejsce na reklamy - poniewaz podlug decyzji tekajota-vel roo-vel wombat ect jajec i wacka nie posiadam chetne za pana wskazaniem wloze czapke pod swoje podloze

czy uszczesliwi to szanpana?
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: Galwas »

Niestety nie mogę się w tym przypadku Reflexie z tobą zgodzić, chociaż robię to bardzo często.
Uważam, że zoskicyc napisał świetny i bardzo dowcipny tekst. Kiedy czytałem lekko znudzony wypowiedź, do której się odniósł, to ani mi się nie śniło, że można na nią tak pomysłowo żartobliwie zareagować. Dlatego ja w tej odpowiedzi nie widzę niczego obraźliwego i uważam, że mieści się w konwencji forumowego przekomarzania się.

Przypomniały mi się stare wpisy Whiskeyprinta, a w szczególności te niezapomniane pisane, jako Wdowa.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: SPRZEDAM DZIAŁKI W POLSCE

Post autor: zoskicyc »

szanowny panie
przyznaje panu racje bo zgodnie z ocena mojej osoby przez refleksa ktora pan przypomina oswiadczam ze jestem nieposkromionym zloczynca krzywdzac na ogow wdowy i dzici
do rzeczy
- jesli pan jest stalym- piszacym gosciem na forum wowczas nie jest potrzebna ucieczka od uzywanego tu aliasa - wowczas moglby pan napisac - " moze mialby ktos ochote ...." i tak dalej w tym przypadku i tak nikt nie wyrazi zainteresowania kim pan jest - to byloby ok

- jesli zas uzyl pan forum jako osoba obca (dokonujac rejestracji) i umieszcza text komercyjny typu ogloszenie - "sprzedam" wowczas nie jest to w porzadku - bo ogloszenia nie maja co szukac na tych stronach a powinny przez administracje byc usuwane

- do tego sluzy opcja "ogloszenia" ktore a znajduje na portalu polonie .net - zreszta i tam pana ogloszenie jest zamieszczone (nizej fragment)

- jesli faktycznie zalezy panu na sprzedazy dzialki - wowczas moze pan wykorzystac portale ktore sluza wylacznie do celow reklamowych na przyklad www.mojeniemcy.de lub podobne - przy czym sugeruje - chetnie przenosza sie do polski i kupuja ziemie polacy ktorzy dorobilisie na ciezkiej pracy w niemczech

zatem
z mojej strony uznaje sprawe za zakonczona i zycze panu by sie zastanowil nad forma ktorej pan uzyl na niekomercjalnym forum polonia.net

CYC

------------------------------------------------Może zamieszkasz w domu nad brzegiem jeziora?
ekopro, pt., 11/23/2012 - 03:25
Tags: Real Estate Poland / Nieruchomości Polska
Kaszuby, piękna kraina jezior i lasów a na niej całoroczny dom wolnostojący o wysokim standardzie, nad dużym jeziorem i bezpośrednim do niego dostępem i własnym jeziorem n(....................)l zakochać się! Dla nie jednego jest to wystarczający powód by na tym kawałku Ziemi zamieszkać! Dom ten niemal dla każdego jest spełnieniem marzeń całego życia.
expires on pt., 12/07/2012 - 03:25 (5 dni 49 minut)
ODPOWIEDZ