babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Ja cię p…. przepraszam.
Poczytałem dzisiaj trochę mojej pocztz mailowej i włosy mnie demba staneli
Polacy! Przygotujcie się na to, że wkrótce Stany Zjednoczone padną. Będzie to zagłada atomowa, jakiej nie widział świat. Od 2010 roku ostrzegam o tym publicznie, miałam 30 snów, które ukazywały atomowe eksplozje . Amerykańskie miasta będą obrócone w zgliszcza. Skończy się potęga.

W Polsce dojdzie do krwawej rewolucji. Ludzie wyjdą na ulice i zaatakują w krwawy sposób obecną władzę. Ulice i pałace w Warszawie będą płonąć ogniem pośród krwawych zamieszek.
Masz czasem wrażenie, że ktoś okrada Cię
po cichu z energii, a Twój organizm pracuje
wolniej i wolniej?
Mam dla Ciebie złą wiadomość - sam odpoczynek Ci
nie pomoże. Znaleźliśmy winnych Twojego złego samopoczucia,
ciągłego przemęczenia, senności i wielu uciążliwych
dolegliwości zdrowotnych.
Wiesz gdzie? W Twoich jelitach!
Szanowni Państwo,
dzięki naszej najnowszej kampanii przygotowywanie posiłków będziecie mogli zamienić w zmysłową grę wstępną.
Ogłaszamy ofertę na wysyłanie mailingu
do 1'350'000 potencjalnych klientów
w cenie 599 zł netto (1 300 zł)!
Ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
co mnie da gra wstępna gdy atomy jebut i z jelita mnie wszystko wyndzie
jasnowidz pisał o USA i Angliiiii i Warszawie
o raichu nie pisał to może nam sie jakoś undzie i te atomy nie dolecom

ja se ostatnio czytam o tym innym świecie co to do niego farałonom podeszfy szkrobali
aby nie namarasili tam w zaswiatach
bo te zaswiaty to som fakt i kto uważa inaczy jest ślepowron co paczy a nie widzi
szwagier opowiadał że on też siebie widział od góry i było mu dobrze aż jakiś dochtur to wszystko spier....
i obudził się po operacji na tym łez padole

jeszcze kilka dni temu cała Polska trzymała kciuki za majdanem co na nim ukraince siedzom
cala polska polityka tam sie z tymi bojownikami fotografowała
tera nagle wyszlo ze chłopaki kcom prastarych ziem ukrainskich nazad
a od Bandery to niech siem polaki odkrochmalom bo on jeno z okupantem walczyl
tak jak polaki wszelkimi srodkami z niemcami tak ukraincy wszelkimi srodkami z polakami
jak to siem z okupantem wojuje
nawet polskie wycieczki na ukrainie serdecznie pozdrawiały tryzuba i jego bojowników

Milerowi za to znencanie sie nad muzułmanami ktoś jakiś worek ze szczochami na glowie rozwalił
podobno te więzienia cia to przewał bo ino skuli silnej złotówki araby kcom odszkodowania
wczesniej niby amerykusy dali jkies tak dulary ale co to je tera warte

ale Stoch to skoczyl dzisiaj że aż hejjjjjjjjjjj
nasz Martin zakończył kariere i też był czas

zima to stronami jak za dawnych czasów ale u nas to nic ino plucha
dwa miesiace temu kupiłem se buty zimowe, takie traktory i do dzisiaj nie mialem ich ubranych
czy to je normalne
toć zima musi być żeby ten ciąg życia zachować
jedyna ciekawostka to jak jutro wywalom w powietrze taki jeden wieżowiec
bo ludziska skarżyli sie że normalna rozbiorka robi zbyt wiele hałasu
to bedzie jeden raz łubudu i po kaczaku
kciałem iść popatrzeć ale bedziem witać nowego proboszcza to nic z tego
zobacze se w tivi jak pizneło
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Bo ja se mysle tak,
jak ktos jest przekonany ze Oni zrobili spisek globalny i maja cala wladze i te piniondze zabierajom innym i do swojej skarpety i do sejfu..
to takie przekonanie ma konsekwencje bo..
jak oni maja wszystkich w garsci to pewnie i tych co tak glosno przeciw nim pyszczom, bo by gupie byli jakby robili inaczy
a ze warto miec swoich prowokatorow to isny zysk bo latwiej wylapac i zneutralizowac przeciwnikow
to wychodz ze nie mozna ufac tym co za i tym co som przeciw i dajom temu wyraz
no to wychodzi ze nikomu nie mozna ufac bo Oni kreca wszystkim i nikt im nie podskoczy
no to wychodzi ze jedynie taki klient, co se tak mysli moze miec zaufanie do samego siebie
ale czy tak faktycznie moze
przeciez Oni majom takich specjalistow od psycho ze przez podstawionych ludzi i dobrane informacje i cale otoczenie danego osobnika
mogom nim manipulowac tak jak im sie podoba i jest wygodnie lub siem oplaca
no to nie mozna miec zaufania nawet do samego siebie
no nikomu nie mozna ufac, nawet psu bo kto go tam wie
mila perspektywa
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Dostalismy nowego proboszcza. Jakis taki grzeczny jest. To chyba dobrze, mam nadzieje.
Poprzednik podobno byl chorowity i poprosil o przeniesienie na inna parafie. Jak sie zgodzili to tak sie ucieszyl ze jeszcze przed Bozym Narodzeniem dal noge. Na szczescie przyjechal Hindus na misje to sie nami zaopiekowal. Sympatyczny chlopak i robi doktorat pod tytulem
"Powtorne narodzenie przez chrzest". Nie jest pewien czy jako ze on Hindus to temat nie zostanie opacznie zinterpretowany przez chlopakow w Watykanie.
Jednego razu mialem okazje odbierac z pielgrzymki moja kobite i jej siostre i jednego ksiedza. Chlopak byl z Kongo i po odsluchaniu naszego polskiego repertuaru piesni religijnych sam zaczal spiewac. Ludzie to bylo fantastyczne. Nie lapalismy tekstu ale melodia i sposob wykonania sprawil ze bylismy w Afryce. Spiewal tak ze nawet ci idioci na autostradzie stali sie jakos mniej denerwujacy. Muzyka faktycznie lagodzi obyczaje.
Ja se mysle ze my powinnismy wiecej spiewac na tym forum.
Mamy ostatecznie ludzi doswiadczonych.
No to Cycek jako ze dzezmen to moze zrobic przygrywke, Godzil moze tez na poczatek zajodlowac, Reflex zanuci:
"Tam gdzie nigdy deszcz nie pada- w Kalifornii oł je
Gdzie banany lecą z nieba, tak jak deszcz (na na na na na)
Ludzie złote mają serca
Rzeki miodem płyną"
Ja dodam z uczuciej: jeee jeeeeeee

A na koniec trzymajac sie za rece zaspiewamy:

"Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina c
Starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna
Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
Starszy czy młodszy , chłopak czy dziewczyna
Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się
Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się

Nocą, nocą gdy po pracy w domu śpisz
Nocą, nocą każdy ma szczęśliwe sny

Bo wszyscy Polacy ...

A rano, a rano kiedy słońce jeszcze śpi
To wtedy, to wtedy zaśpiewamy ja i ty

Bo wszyscy Polacy ...

A kiedy, a kiedy z Polski wyjechałeś gdzieś
To nawet po latach my rozpoznamy się

Bo wszyscy Polacy ...(2BIS)

Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się
Hej , hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się"

Kurcze, na taki koncert to stawiam flaszke nawet lepszego trunku.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

wzrosl
popyt na zapalniczki!

CYC
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zapalimy se te zapalniczki i zaspiewamy

pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

co prawda zlosliwcy twierdza ze Polska znajduje sie na dzikim wschodzie to jednak istnieja dowody iz nie jest to prawda
Polska lezy na dzikom zachodzie
zgodnie z westernowa tradycja zawitalo w tym kraju prawo linczu
z ta modyfikacja ze na dzikim zachodzie linczowano bez procesu a w Polsce
wola sie o lincz nie tylko po procesie ale i po odbyciu kary
szeryfow w pip i wszyscy oni maja w zyci prawo i domagaja sie wlasnego prawa do wielokrotnego wymierzania kary
widocznie tak juz jest w tym kraju ze to co bylo domena totalitaryzmu
nagle staje sie instrumentem demokratycznym
ja se tak mysle ze idac tym tropem to powinno sie pozamykac wszystkich co sie ich ktos boi
to bedzie taka idealna prewencja bo zamknie sie zanim jeszcze dojdzie do przestepstwa
dla ochrony obywateli co jest swietym obowiazkiem panstwa
a wypusci jak delikwent udowodni ze nigdy niczego zlego nie zrobi
przekaziory i ministranci i plaszczaki beda decydowac kogo zamknac a kogo wypuscic
to tak samo jak z ta sztuka co powinno sie popierac a ktora nie a wytyczne pisda
i ksiadz proboszcz i gajowy Marucha
a zoskowego cycka to by zakazali wystawiac az sie poprawi
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

to jest zawracanie dupy aby odwrocic uwage okradzionych na 150 miliardow zlociszy baranow... zawsze tak robia jak musza ludziom dupe zawrocic...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:to jest zawracanie dupy aby odwrocic uwage okradzionych na 150 miliardow zlociszy baranow... zawsze tak robia jak musza ludziom dupe zawrocic...
ale tobie nie odwrocili i ich przejrzales i mozesz swobodnie o tym pisac
to cienkie bolki z nich
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

godzila
to nie jest odwracanie dupy
to sa dwa rozne problemy
szlachecka samowola jako tradycyja
i globalne oszustwo o ktorym znakomicie
napisala aloha - a pl nie jest wyjatkiem

w brd bywa-jest ze wciagu jednego
miesiaca wystepuje tysiac samooskarzen
za wywozenie pieniedzy ktore naleza sie
podatnikowi
u nas zaostrzono
widocznie pl na to nie stac jeszcze
pomowmy o krzeselkach z beskidow
i o pociagach osobowych - bo to
jest wazniejsze....................

CYC
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Se tak ostatnio myslalem ze dobrych wiescito nijak a jedynie takich lichych albo calkiem glebowatych to wszedzie dookola pelno.
No jedynie to moze to nasze forum daje letkom nadzeje ze swoja pogoda ducha i optymizmem ale jedna kukulka wiosny nie czyni.
No na ten przyklad takie oskarzanie Jarka o rozprawiczanie przedszkolnych dzieci, bo tego gendera do Polski zaprosil.
Za jego przyczyna ( gendera bezposrednio a Jarka posrednio ) rozbuchuje sie nieposwiecona seksualnosc i niszczy stare uznane wartosci.
Stare wartosci sa bardzo ciekawe bo jak by cie przed slubem na seksowaniu zlapali tob y klonica zatlukli.
Co innego po slubie koscielnym, bo wtedy to za brak seksowania mogles podobnie gwaltownie dokonac zywota.
Teraz to jednak przez tego gendera co z zachodu przyczlapal wszystko je na opak.
Podobno ten gender zaprzecza ze od „robotek recznych“ wyrastaja wlosy miedzy palcami, o czym zapewnial nas drzewiej nasz katecheta bacznie nam sie przygladajac czy kto se pazurow nie oglada.
Kurcze co mnie tak dzisiaj tak na to seksowanie wzielo, to znaczy tematycznie ino bo o reszcie to sie nie mowi.
A juz wiem. Wczoraj bylem na saunie mieszanej wielopciowej. Jeden dzien w tygodniu jest dyskryminacyjny bo jednopciowy i mnie nie puszczajom.
No wienc w takiej saunie to som wszelkie dogodnosci aby bylo erotycznie bo i letka atmosfera i ciepelko i golizna bo wszystko po sagu na tych grzendach. No niby tak ale jakos zamiast parowania testosteronu czy oparow erotyzmu to ino paruje pot albo cieknie po plecach i czlonkach.
No moze troche ma wplyw srednia wieku na tych grzendach, co je dosc znaczna.
Taka sauna me tez swojego sawuawiwra i nie przystoi sie gapic na wspolsiedzacych ino tak sie rzuca okiem, od niechcenia. To siedzom najczesciej chlopy na tych grzendach niby nieobecne i zamyslone a jak wejdzie jaka mlodsza to ino strzygom oczami za tom strzygom ze….
To wracajonc do tego sawojwiwra to przed pomieszczeniami z grzendami sa stoliczki, moczydelka do nogof itd., to tam raczej siedzi sie z przykrytymi intymnosciami czyba ze ktos ma powyzej 70 lata to jest mu obojentnie. O kazdej pelnej godzinie jest aufguss, na przemian albo w tej saunie co ma 85 albo 95 stopni. No wiec wszystko co zyw i czuje pcha sie do jednej z tych saun( salen ?) i siedzi dosc ciasno a majster ceremoni z recznikiem i wiaderkiem wonnej cieczy rozpoczyna swoje harce.
Ludzie, to jest istny horrrorrr. Po 15 minutach wszystko wybiega zlane potem i czerwone jak po opalaniu prosiaka. Ja sie nie dziwie ze niczego innego jak powietrza i wody nikt tam nie pragnie.
Tera jestem zmenczony po tych termicznych ekscesach i legne sie troche. Ostatecznie musze jutro jeszcze robic i to od rana.
Zablokowany