Tylko w Ameryce...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: zoskicyc »

Balwanstwo ludzkiego rozsadku

dzis w milano zostala otwarta swiatowa
wystawa pod haslem „wyzywienie dla swiata“
wydano miliardy by potwierdzic to co yest prawda
show dla ubogich duchem – lepiey nie widziec tego
co yest prawda ale szydzic prawdzie szyldami
oszolomow ubogich duchem wielkosci polyankesow
ktorzy o trawkach napisza - ze zdrowe
a lasy plona - slepota yest choroba
badscie wyzywieni genetyka z usa

CYC

export niemieckej broni reczney i czolgow do arabii saud.
przekazywanej daley islamistom jest tanszy niz wysylka
tysiecy tonn chleba przeznaczonego na opal
co udowodnie video
na expo sa miliardy!
dla oka swietnosci
kurwajamac
amisy
trzymajcie sie
bo nie jestescie inni
mloze tylko
troche
gorsi

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: Reflex »

Balwanie. Na ulicach Mediolanu pojawili sie murzyni Europy, anarchisci Twoi bracia.
Pala i niszcza.
Zacierasz dlonie, falsz i plonacy swiat to twoja religia, nienawisc to twoja modlitwa.
Popierasz islamistow i Putina bo masz nadzieje ze podpala swiat. Nie uda sie wam.
Nienawidzicie wystawy w Mediolanie bo promuje przyszlosc, zdrowie i zycie na planecie.
Wy promujecie klamstwo, dezinformacje, kleske i zniszczenia.

Wystawa Światowa EXPO 2015 będzie miała miejsce w Mediolanie w Republice Włoskiej. Wystawa odbywać się będzie od 1 maja do 31 października 2015 r., pod hasłem „Wyżywienie planety, energia dla życia”. Swój udział w imprezie EXPO w Mediolanie zgłosiło 147 krajów, w tym m.in.: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Węgry, Chiny, Słowacja, Indie, Stany Zjednoczone.

Wystawa w Mediolanie będzie okazją do wymiany doświadczeń dotyczących bezpieczeństwa i jakości żywności oraz stosowanych w rolnictwie technologii. Będzie również doskonałą płaszczyzną do zaprezentowania osiągnięć poszczególnych krajów w branży żywnościowej. Zaprezentowane będą najnowsze trendy w promowaniu zdrowej żywności oraz działania edukacyjne na temat odpowiedniego i bezpiecznego dla zdrowia żywienia. Udział Polski w EXPO we Włoszech może być również doskonałą okazją do pogłębienia kontaktów gospodarczych i handlowych z tym krajem.

ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: ChiefKrähe »

Fakt,Ameryka to nic dobrego,moze czlowiekowi skutecznie zatruc zycie.Tyle ze wy o tym ciagle zapominacie,dlatego Cyc wam musi nieustannie przypominac.Albo to on ciagle zapomina ze juz przypominal,tez mozliwe.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: alohilani »

O, alter ego sie odezwalo!
Cool!
Aby zawtorowac.
Tez cool!
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: alohilani »

a za jak< cene poszla tam pani szanowna
za natchnieniem duc ha swietego?=
sr*** pani na polske . /zobacz pani wpisy o spoleczenstwie
pl i jergo chamstwie - potwuredzoe wypoiwedziami flexa

przeczytay pani swe gowna
i nie pisz ze onne nie smierdza

capitio?
cyc powinno byc z malej litery, jak aloha jest z malej. Nie ma wyroznien!
Kazdy jest tu tak samo wazny.

Na temat, ktory pana interesuje, czyli emigracji wiele razy pisalam. Trzeba bylo sobie przyswoic tak jak kazdy inny pamieta wiele z emigracji pana. Ja nie bede tego zamieszczac w nieskonczonosc. Ja nawet nie chcialam zmienic miasta w Polsce. Tak wyszlo, ale nie zaluje. Na pewno nie chcialabym wyemigrowac do Niemiec, chyba ze mialabym niemieckie korzenie, ale to inna sprawa.

Cos sie musialo szanownemu pochrzanic, ze pisze o moim s*aniu na Polske.

Moje "gowna (okreslenie cyca) sa dokladna odpowiedza na panskie "gowna" i celowo smierdza, aby pan poczul "bol" taki sam, jaki zdaje pan innym oskarzajac ich o to, czego nigdy nie zrobili. Musi smierdziec i bolec. Nie ma okolicznosci lagodzacych.

Capito?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: Reflex »

Piekna odpowiedz.

A ChiefKrähe, to ChiefKrähe nie Cyc.
Dobrodusznie sobie z Cyca zakpil,
podejscie z dystansem.
Cyc jest niereformowalny, jak Kosciol, czy PZPR
Dogmat to jego drugie imie.
Gadal dziad do obrazu, a obraz...ani razu - pasuje jak ulal.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: zoskicyc »

Albo to on ciagle zapomina ze juz .....
----------------------------------------------
nie!
mam, zbyt dobra pamiec
i pamietam
ze yestes
CYC
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: rekin oceanu »

Zapowiedź godziny sądu



6 Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. 7 Wołał on głosem donośnym: «Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła. Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód!» 8 A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: «Upadł, upadł wielki Babilon*, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody!» 9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. 13 I usłyszałem głos, który z nieba mówił: «Napisz: Błogosławieni, którzy w Panu umierają - już teraz*. Zaiste, mówi Duch, niech odpoczną od swoich mozołów, bo idą wraz z nimi ich czyny».



To właśnie 966r był jej chrzest
Jako odwrotność jej głowicy liczby narodzin podszywająca się pod baranka.
Daje jej prawdziwy obraz.
Kim jest bestia.
A drugi sobór watykański oficjalnie przekazał władzę Lucyferowi.

To ona przeczyła przykazaniu Nie będziesz miał bogów struganych malowanych itd.

rekin oceanu.
Teraz będzie koniec Babilonu.
Tak łatwo go poznać .
rekin
I to już koniec nie ma już nic.
Płacz i wołanie.
rekin
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: alohilani »

Nie wiem gdzie to umiescic, w zabawnych zwierzakach nie za bardzo,h literach. Moze... Nie chce mi sie szukac, tzn. nie mam czasu szukac gdzie to bylo wszystko dobre bylo o zwierzetach. Niewazne, jesli w zlym miejscu to przepraszam, ale mysle, ze jesli rozne inne pier*** niektorzy wypisuja, to i to niezle ujdzie. Nie ma mozliwosci inaczej umiescic jako link, bo to nie z youtube. Jest wiec jak jest:
https://www.facebook.com/video.php?v=89 ... nref=story
Tym, ktorym link'i sie nie podobaja moga nie ogladac, wybor prosty.
Madrzy i na poziomie nie powiedz zlego slowa.
Pamietajmy, ze ten poziom to nie wyksztalcenie czy zdobyte tytuly, ale stosunek do drugiego czlowieka.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tylko w Ameryce...

Post autor: Reflex »

Jest watek w Hyde Park:" Psy,Koty i takie rozne:... Ale nic nie szkodzi a wideo super.
Kot kocha jaszczura..niesamowite. Jak Cyc nie kliknie, nie wie co straci.
ODPOWIEDZ